Idi na sadržaj

Fotografija

Trudnoca i snovi

• Please log in to reply
83 replies to this topic

#1 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4210 Postovi:

Objavljeno 09 December 2007 - 10:09 PM

Ja od kako sam ostala trudna ne secam se da sam i jednu noc spavala a da nisam nesto sanjala. U zadnje vreme mi se desi da u toku noci sanjam i po deset puta, da mi se san nastavlja. A sanjam sve i svasta, od lepog, preko erotskih B) do kosmara. I svaki put se trgnem iz sna i onda mi treba vreme da zaspimSecam se i dok sam sa Danilom bila trudna isto tako sam sanjala cesto, mada mislim da mi se jedno vreme malo razredilo pa se pred kraj nastavilo.Jeste vi imale ili imate snove?
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#2 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7922 Postovi:

Objavljeno 09 December 2007 - 10:23 PM

O da. Možda sam vam to već negde pričala. Moj omiljeni san iz trudnoće ponavljao se skoro svakodnevno nekoliko nedelja pred porođaj. Kao, mi doneli bebu kući, a ona mala kao biberče, pa je zaturimo negde među papirima:rolleyes, a ja u panici jer je prošlo tri sata od poslednjeg podoja (loš uticaj literature za buduće mame).
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#3 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 09 December 2007 - 10:27 PM

Originalno postavio/la lucyA sanjam sve i svasta, od lepog, preko erotskih...

:pisbaba :pisbabaJa sam sad u ovoj fazi...B):singing
Objavljena slika
Objavljena slika

#4 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 09 December 2007 - 10:40 PM

I ja sam u toj fazi, a nisam trudna.U trudnoći sam isključivo imala noćne more.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#5 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 09 December 2007 - 11:54 PM

e ja sam se u drugoj nasanjala takvih gluposti ne mogu vam opisati,sve sami košmari i noćne more....bilo je tu doduše i erotike,ali sve uz strah....znate ono-tužno i polako:P:P:P...bože moj,kako sam bila opterećena....jednom sam sanjala malog dečaka,a slaaadaaak,bruka.....a jednom neku smešnu situaciju-kao dever drži bebu,ja pitam ,šta je,a on odgovara nešto u fazonu -pa čuješ da će biti pevaljka(možda pomenuo i Cecu,ne sećam se više)....B):smilegrin:smilegrin...mada ta beba je stvarno izgledala kao Luna kada se rodila....

#6 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3208 Postovi:

Objavljeno 10 December 2007 - 06:49 AM

Jao snovi svaku noc su me u trudnoci smarali zestoko. Svaku noc sam nesto sanjala, rezultat - stalno neispavana.
Posted Image[/url]

Posted Image[/url]

Posted Image

#7 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 10 December 2007 - 10:07 AM

ja vam sanjam svako vece, bez obzira dal sam trudna ili ne. bas smo juce vodili ovaj razgovor kuci. prethodno vece kasno sam legla, a sutradan rano ustala, tako da sam spavala svega tri sata. pa kazem mami kako sam nesto bezveze sanjala i mm se smeje - kad si uspela da zaspes i otsanjas? :pisbaba (posto on uopste ne sanja ili ne pamti snove).kad sam bila u drugom stanju najcesce sam sanjala kako sam se porodila i drzim bebu u rukama, pa se mazim s njom. a nisu izostali ni erotski snovi B)
Objavljena slika

#8 milana

milana

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 480 Postovi:

Objavljeno 10 December 2007 - 04:07 PM

ja sam u trudnoci uglavnom imala erotske snove,pa porodjaj i tako sve....a kad sam se porodila,prve nedelje sam sanjala kako maja spava na nasem velikom bracnom krevetu,i sad se probudila i ja da je uzmem i primetim kako joj malo opala kosica i kazem mm reko ajd da je odvedemo kod lekara za svaki slucaj,a lekar nam je bio tu odma cim izadjem iz sobe(mislim smesno),mi je kao odvedemo i dr.kaze kao to je normalno,sledeci dan ja opet primetim kako joj kosa opada i brzo odem kod dr.i on opet kaz kako je to normalno,sledeci dan ja je budim kao da jede a ono po krevetu pramenovi kose,ja se uspanicila i dr. naravno opet kaze nije nista strasno....i maja kao spava a u susednoj sobi sedi moja mama,mm,svekrva i ja...i kao idem ja da vidim sta radi maja kad ja gledam a ona onako sva celava,osusila se kao kostur(boze evo i sad mi suze idu kad vam pisem ovaj san,bolje reci kosmar),i ja brzo odem kod mame i kazem joj kroz jecaj idi brzo vidi maju sta joj je....i ona kao ode i vraca se sva nikakva....prilazi mm i izjavljuje mu saucesce...a ja vristim....i u tom momentu se trgnem iz sna,plakajuci stravicno,skocin na krevetac i stavim joj ruku na stomak da vidim dal dise,muz stoji i gleda sta mi je,prisao brzo zagrlio me malo protresao i kaze smiri se sve je san,a ja ne mogu da dodjem do daha.....i par puta sam nocu sedela kraj kreveca posle tog kosmara gledajuci je kako spava kao andjeo....nedo bog nekom takve sne...:zbunjen
Objavljena slika

#9 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3208 Postovi:

Objavljeno 10 December 2007 - 04:54 PM

Sta da ti kazem sem \"sad si mama\". Svi mi imamo takve snove, neko dok su jos bebe neko kasnije. Ja sam sanjala svasta i kako mi Anu gazi auto i kako Djina ulazi u lift i pada u sahtu....svasta.
Posted Image[/url]

Posted Image[/url]

Posted Image

#10 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6541 Postovi:

Objavljeno 10 December 2007 - 07:38 PM

Ja sam sve do 8 meseca spavala kao klada i ne sećam se da sam imala neke neuobičajene snove. Zato sam skoro svaki put legala u 19.30h kao da se odmorim uz Sunđer Boba (puštali su ga u 19.30 h) i budila se tek u 7 sati sledećeg dana. Kasnije mi Bubi nije dala da spavam jer je vežbala i danju i noću.

#11 trbulin

trbulin

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 67 Postovi:

Objavljeno 01 March 2008 - 09:51 PM

I ovde moram da se prikljucim.Ja nisam trudna ali sam pre nekoliko noci sanjala kako razbijam jaje i umesto jajeta izadje malo slatko zuto pilence. Svi mi kazu da to znaci da ce uskoro biti prinova u porodici.Zelim da cujem i vase misljenje.Kiss

#12 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 02 March 2008 - 08:23 AM

Originalno postavio/la mammam

Originalno postavio/la lucyA sanjam sve i svasta, od lepog, preko erotskih...

:pisbaba :pisbabaJa sam sad u ovoj fazi...:singing:singing

Idem ja malo da prilegnem, mozda se i meni posreci :smilegrin
Objavljena slikaObjavljena slika

#13 melanija

melanija

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 398 Postovi:

Objavljeno 26 July 2008 - 06:27 PM

ja sam i u trudnoci i ovko uopste snjl kojekakve gluposti...to je d neverujes sdt mi sve i KO dodje u san...sanjala sm recimo ja se pordjam ,a moj bivsi samnom u sli...ma svsta...pa onda recimo idem n shranu s tim koga shranjuju....uzs...sada se uglavnom ni ne secvam sna jer cim se probudim okupirana sm nemanjom pa nemm vremen ni da pamtim,li ima nekih koji mi bas ostju ucrtani....i pitaj boga st li znace....

#14 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6776 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 29 July 2008 - 08:11 AM

ja se secam da sam poslednjih meseci mnogo lose spavala ali ne zbog snova nego zbog besike!

y8eULli.jpgy8eUp1.png

FEs56ND.jpgFEs5p1.png

#15 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 29 July 2008 - 08:15 AM

Jao, ja sam tokom cele trudnoce imala prave nocne more!
Objavljena slika

Objavljena slika

#16 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1795 Postovi:

Objavljeno 24 November 2008 - 05:15 AM

Ja u poslednijh mesec ipo dana ni jednu noc nisam prespavala bez snova.I to, sto rece Lucy u prvom postu, koliko god puta da se probudim opet cu nastaviti to isto da sanjam...Svako vece sam u krevetu oko 10-pola 11, ustajem ujutro oko pola 8 i nikad niasm ispavana od tih glupavih snova.Nije da ja imam kosmare (mislim imam,ali ne uvek), sinoc sam recimo bas lepe snove sanjala, ali svejedno...budim se po 10 puta u toku noci i uvek sam umorna....Vidim da se to moze nazavti normalnom pojavom u trudnoci, nego mene zanima, jel to traje svih 9 meseci ili ce da prestane?Sa Matejom se ne secam da sam imala ovih \"problema\".

t7zY62B.jpgt7zYp2.png
GWNSVtwUochy.jpgGWNSp1.png?VtwUochy

#17 makicaaa

makicaaa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1139 Postovi:

Objavljeno 24 November 2008 - 10:23 AM

Ja sam imala takve snove samo zadnja dva meseca trudnoce i to je bilo zbog konstantnog razmisljanja o tome kako cu proci na porodjaju i da li ce sve biti ok.pa sam samo o tome nocu i sanjala...nesto se nesecam da sam imala erotske snove nazalost:):P:)
Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

#18 zvezdana

zvezdana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postovi:

Objavljeno 01 December 2008 - 05:38 PM

dali je normalno sanjati ruzne snove u trudnoci?

#19 marica

marica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Postovi:

Objavljeno 01 December 2008 - 09:00 PM

Originalno postavio/la zvezdanadali je normalno sanjati ruzne snove u trudnoci?

Normalno je ja mislim,i ja sam imala ruzne snove tokom trudnoce.
Objavljena slika

#20 zvezdana

zvezdana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postovi:

Objavljeno 01 December 2008 - 09:26 PM

nadam se!ali ovo su pravi kosmari!

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika