Idi na sadržaj

Fotografija

Korišćenje krema za telo i lice

• Please log in to reply
75 replies to this topic

#1 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 30 November 2007 - 10:10 PM

Interesuje me da li ste promenile odnos prema svom telu, i licu, od kada ste se porodile(ili ostale trudne)??? I koliko često sebi posvećujete tu vrstu pažnje?Ja ranije nikad nisam koristila nikakve kreme i slično, ali u trudnoći sam malo počela. Sada mi je uživanje da se jednom do dva puta nedeljno namackam kremom za telo. Lice sam počela da čistim tonikom, a kreme još ne koristim jer imam užasno masnu kožu, pa mi to samo smeta. Za sad. U trudnoći sam se stalno šminkala, a i sad ponekad, a ranije skoro nikad.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#2 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 30 November 2007 - 10:12 PM

Joj, promeni ovo \'sredstva za održavanje\', ja mislila tema je o Domestosu i sl. :D
'Objavljena
'Objavljena

#3 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 30 November 2007 - 10:13 PM

I ja, samo me je zbunio odeljak u kojem je tema:duh
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#4 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 30 November 2007 - 10:51 PM

a ja hoću da čujem prvobitni naslov,ako je ovaj izmenjen,ovako ne kontam smjliće.....zezam se naravno.....pa rekla bih samo da kod mene to nema veze sa trudnoćom....znam da me ništa od toga nije zanimalao do više škole...bila sam više u apa-drapa fazonu,mada sam volela da kod starijih sestara razgledam šminku od malena....onda na višoj počelo šminkanje i spremanje...kada sam počela da radim ,onda se to već podrazumevalo,mada koristim samo maskaru i olovku za usne,sjaj,ponekad senku.....a što se tiče mazanja,nekad se mažem sa sto krema,a nekad naiđe period da sam baš lenja za to...važno je samo da kukam dok ih ne kupim ,a onda čame na polici :D

#5 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 01 December 2007 - 10:40 PM

jelenav, pozdravljam ovu tvoju (pozitivnu) promenu. :aplauzJa se mackam odavno. Novina je krema protiv bora (preventivno) kupljena nedavno pošto smo mm i ja odgledali neke zajedničke slike od pre 5 godina, pa on prokomentarisao \"Jao, što smo bili mladi.\" :udribre
'Objavljena
'Objavljena

#6 tamarajz

tamarajz

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 437 Postovi:

Objavljeno 01 December 2007 - 10:43 PM

Lice mazem svako vece, a telo leti svako jutro i vece, a zimi se po prilicno ulenjim. Recimo da se u proseku namazem jednom nedeljno.Sto se sminkanja tice svaki dan stavljam maskaru i sjaj za usta, a sve ostalo ako mi bas dodje ili ako idem negde(restoran, neka proslava i sl)

#7 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 02 December 2007 - 12:02 AM

S\'obzirom da ima jako suvu kozu i to posle porodjaja se promenila onda se i mackam kao luda.Mada i pre porodjaja i za vreme trudnoce sam se mackala,ali ne u ovolikoj meri,mlekom za telo svako vece pred spavanje i kremu za lice to je obavezno inace imam utisak ako ne bih namazala da ne bih ni mogla zaspati.Sto se tice sminke ja sam pre trudnoce se sminkala svaki dan,ali sada vise ne,jedino kada izlazim ili idem do grada ili vec na neku proslavu i sl.Krema za ruke je obavezna kao i labelo za usne i kreme raznorazne za noge.Farbanje kose jednom u mesec dana i to je to otprilike.
Objavljena slika

#8 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 02 December 2007 - 03:44 AM

Pre prve trudnoce sam bila izuzetno pedantna po pitanju kremica, sminke,noktiju itd. U toku iste jos vise jer sam uvela nove kremice protiv strija, Nakon trudnoce sam nastavila isto samo sa nekim drugim kremama za zatezanje koze...medjutim ne stigoh da se \"zategnem\" ostanem opet trudna i opet ista prodcedura s\' tim da sam malo smanjila sa pedanterijom sto je i dalje nakon porodjaja slucaj. Dakle, sada je situacija da se farbam na 3 nedelje(kosa mi uzasno brzo raste), nokti mi nisu uvek namazani ali cim pocne lak da se krza sa njih ja ga skidam i negujem nokte i bez njega, kreme i dalje mazem kad god mogu (ruke i po 5 puta dnevno s\' obzirom da sam cesto u sudoperi) ,dlake na nogama ne gajim i sto je najvaznije tusiram se redovno.:D
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

#9 milana

milana

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 480 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 08:44 PM

e jel ima nekog mleka il slicno sto moze da zategne kozu,il mora ono striktno trcanje trbusnjaci....vratila sam kilazu al sam mlitava kao neka baba
Objavljena slika

#10 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 06 December 2007 - 08:47 PM

Rano je još da ti se vrati koža.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#11 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 08:50 PM

:DKožu ti neće zategnuti ni trčanje ni trbušnjaci. Samo strpljenje i malo sreće (ako je budeš imala)...
'Objavljena
'Objavljena

#12 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 08:54 PM

Milana, nisam htela da budem gruba. Izvini ako je tako zvučalo. Samo mi je bilo zabavno, jer sam i sama imala sličan problem.Pokušaj sa Avonovom kremom za zatezanje, meni je pomogla (donekle) i budi strpljiva...
'Objavljena
'Objavljena

#13 milana

milana

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 480 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 09:03 PM

imam neku iz avona al nisam sigurna dal je za celulit koji ne znam kako al vise nemam a imala sam ga za izvoz,ili je bas ta sto ti kazes za zatezanje
Objavljena slika

#14 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 09:05 PM

Koristila sam obe i dale su rezultate. ;)
'Objavljena
'Objavljena

#15 milana

milana

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 480 Postovi:

Objavljeno 06 December 2007 - 09:08 PM

probacemo onda,dacemo tati on ima jace ruke bolje ce da utrlja a i uzivace heheheh:alsamglup
Objavljena slika

#16 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 09 December 2007 - 08:52 PM

Ja se redovno mackam. Jednostavno to obozavam, prije trudnoce i za vrijeme trudnoce to mi je bila rutina. Medjutim sad kad mi je kupatilo jedino mjesto za opustanje, uzivam u mackanju, jos kad mi dodje moj dragi m, eh, ljepote.....Sto se tice zategnutosti, mislim da sem zategnuta, ali prije svega zbog viska kilograma, pa to sve buja i puca:D:D:D

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#17 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 10 December 2007 - 09:45 PM

Trudim se da što više vremena posvetim sebi ali nije to ni blizu ko pre deteta,kremice,mleka,losioni su još uvek obavezni ali šminkanje sam načisto izbacila iz upotrebe...

#18 hankica

hankica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 95 Postovi:

Objavljeno 30 May 2008 - 08:45 AM

Ja se ne mazem, ponekad se natrackam niveinom plavom kremom. Godi mi. Ostalo mi ne odgovara kozi.
Sarajevo, ljubavi moja!

#19 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 30 May 2008 - 11:26 PM

Posto imam seboroicni dermatitis svako drugo vece mazem skinoren krem zbog dojenja,a inace Zorac gel 0,1%,a svako jutro eucerin hidratantna krema u tankom sloju.Sto se tice sminkanja, sad nesto ne preterujem a inace kada idem na posao ili do grada sminka obavezno.
Objavljena slikaObjavljena slika

#20 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 31 May 2008 - 09:37 AM

mackam se raznim kremama za celulit,zatezanje i strije,a za lice vec duze koristim kolekciju clarins jer mi je koza masna
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika