Idi na sadržaj

Fotografija

Spirala

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8843 Postovi:

Objavljeno 22 January 2015 - 06:35 PM

Znam da je bila tema o nekoj konkretnoj vrsti spirala, ali je ne nalazim, pretpostavljam da je premestena u arhivu.

Pitam zbog sestre, interesuju je iskustva posto razmislja o tome... Zna samo da moze da se ugradi nekoliko meseci posle porodjaja i da se menja na 5 godina, tako joj je lekar rekao. Obecah da cu da vidim sa mojim drugaricama od poverenja :) Ja bas nemam pojma uopste, nadam se da neka od vas ima nesto da kaze.

Hvala unapred na odgovorima!

Objavljena slikaObjavljena slika

#2 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 22 January 2015 - 09:18 PM

Mirena...
Ja sam zadovoljna. Pogledaj temu Mirena
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#3 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 22 January 2015 - 10:05 PM

Ja imam običnu, stavila par mjeseci nakon što sam rodila Olega. Zadovoljna sam.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#4 nika

nika

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3949 Postovi:
  • LocationVojvodina

Objavljeno 23 January 2015 - 06:39 AM

Ja planiram da stavim posle porođaja....

Objavljena slika
Objavljena slika

Objavljena slika

#5 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 23 January 2015 - 09:50 AM

Mirena...
Ja sam zadovoljna. Pogledaj temu Mirena

Ja nisam nasla temu Mirena :wacko: , ali sam iscitala svasta u onoj temi pitanja za ginekologa upravo. A ne planiram da stavljam spiralu, nego volim da citam. Negde tamo sam uhvatila da se ceka prva menstruacija posle porodjaja i onda se stavlja spirala.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#6 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 23 January 2015 - 10:17 AM

Ja sam je imala posle porodjaja sa Stefanom.Koja je bila vise i ne znam.Tada mi je dr. rekao da moze da stoji od 5-10 godina u zavisnosti od toga kako se organizam bude ponasao.Ja sam je imala 8 godina.Bila sam zadovoljna.redovno isla na kontrole da se vidi da se nije pomerila.Menstruacija moze i cesto je sa njom obilnija nego inace,meni nije bila.Zadovoljna sam u svakom slucaju.Izvadila sam je prosli mesec i sad cekam pauzu 3 meseca pa cu staviti drugu.U principu druga se mogla staviti i odma ali eto receno mi da malo pauziram ,odradim ponovo neke preglede...pa opet da je stavim.

#7 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 23 January 2015 - 12:44 PM

stvar

Ja nisam nasla temu Mirena :wacko: , ali sam iscitala svasta u onoj temi pitanja za ginekologa upravo. A ne planiram da stavljam spiralu, nego volim da citam. Negde tamo sam uhvatila da se ceka prva menstruacija posle porodjaja i onda se stavlja spirala.

Stvarno nema. To je ono misteriozno nestajanje tema.... Hm....

Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#8 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8843 Postovi:

Objavljeno 23 January 2015 - 03:39 PM

Hvala, zene, pokazacu joj odgovore. Ako neko nadje misterioznu temu slucajno, mek ostavi link ovde.

#9 milka76

milka76

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1100 Postovi:

Objavljeno 23 January 2015 - 07:56 PM

ja planiram.ali neku sto sadrzi hormone,po preporuci ginekologa,jer mi se ciklus skroz poremetio ,da nebi me kljukala vestackim tabletama.

devojke nesto mi je skrenula paznju na prerani klimaks.moju sestru je ostavilo u 40 ,pa me nista nebi cudilo.

#10 dan/noc

dan/noc

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1074 Postovi:

Objavljeno 30 May 2016 - 10:34 PM

Dobro vece zeneeee :)! Mene nema,nema,nema,pa se pojavim :D. Ne zamjerite sto nisam redovna na forumu. Medjutim,kad god me nesto interesuje,ja se ovdje javljam. E sad,interesuje me vase iskustvo sa spiralom "Mirena". Kako procitah,tema je nestala.

Ja sam je stavila prije dvije nedelje,jos uvijek imam braon trag na vesu,mada mi rece snaha da je njoj taj trag trajao sve do sledeceg ciklusa. Da li je neka od vas imala bolove u donjem dijelu stomaka i u krstima (onaj tupi bol,kao pred ciklus)?

Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slika

#11 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10231 Postovi:

Objavljeno 03 June 2016 - 06:56 PM

Dobro dosla dan i noc nazad nadam se da ce se nata ili neko jos javiti ko je ima
Objavljena slika Objavljena slika

#12 liuchunkai

liuchunkai

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 136 Postovi:

Objavljeno 12 July 2017 - 02:37 AM

20170712lck

cheap nike shoes rolex watches,rolex watches,swiss watches,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex cheap soccer jerseys true religion jeans coach handbags outlet coach outlet mlb jerseys polo outlet online soccer jerseys wholesale jordan 4 adidas shoes polo ralph lauren outlet camisetas futbol baratas louis vuitton outlet online true religion jeans louis vuitton louis vuitton outlet nike outlet online uggs outlet roshe run louis vuitton outlet stores reebok shoes louis vuitton outlet coach outlet online prada outlet online nike outle nike roshe run mulberry handbags sale rolex outlet oakley sunglasses sale prada outlet kobe 9 elite gucci outlet oakley sunglasses wholesale oakley sunglasses wholesale valentino shoes polo ralph lauren oakley sunglasses wholesale michael kors wallets for women gucci outlet online ralph lauren polo christian louboutin shoes true religion outlet michael kors outlet clearance ray ban sunglasses outlet coach outlet rolex watches canada goose jackets ray ban sunglasses wholesale coach outlet coach outlet louis vuitton gucci bags supra shoes sale foamposite shoes lebron shoes herve leger dresses nike roshe run ed hardy outlet louis vuitton outlet online kate spade cheap oakley sunglasses cheap oakley sunglasses coach factory outlet ralph lauren outlet cheap jerseys wholesale cheap football shirts prada outlet louis vuitton outlet pandora outlet ray bans nba jerseys christian louboutin uk coach outlet clearance coach outlet polo ralph lauren nike air max 90 coach outlet clearance christian louboutin shoes gucci outlet store cheap ray ban sunglasses ralph lauren outlet louis vuitton outlet store soccer cleats pandora outlet michael kors outlet clearance rolex watches,rolex replica watches,replica rolex watches,replica watches nfl jersey wholesale ecco outlet tory burch outlet online cheap ray ban sunglasses michael kors outlet clearance polo ralph lauren michael kors outlet online polo pas cher oakley sunglasses wholesale fitflops uk coach outlet online coach factory outlet canada goose jackets coach outlet store online louis vuitton outlet michael kors outlet michael kors outlet louis vuitton outlet longchamp outlet online cheap jordans for sale nike uk store coach outlet online hermes birkin bag rolex uk birkenstock shoes hollister clothing store louis vuitton adidas outlet oakley sunglasses true religion outlet polo outlet snapback hats air force 1 shoes chrome hearts outlet tory burch outlet nike air max 90 kd shoes michael kors handbags ray ban sunglasses coach factory outlet louis vuitton michael kors outlet ralph lauren michael kors uk louis vuitton asics,asics israel,asics shoes,asics running shoes,asics israel,asics gel,asics running,asics gel nimbus,asics gel kayano lacoste polo coach factory outlet cheap ray ban sunglasses swarovski jewellery michael kors outlet online ralph lauren polo nike trainers hermes outlet store coach factory outlet cheap jordan shoes mbt shoes outlet birkenstock shoes bottega veneta outlet online coach outlet burberry outlet store coach outlet online polo outlet stores ralph lauren?uk coach outlet online ralph lauren oakley sunglasses wholesale louis vuitton outlet online ralph lauren shirts coach outlet clearance thomas sabo charms cheap ray ban sunglasses michael kors outlet clearance michael kors outlet louis vuitton yeezy boost ferragamo outlet true religion jeans cheap oakley sunglasses nfl jersey swarovski jewelry mcm backpacks Basketball Shoes coach outlet cheap oakley sunglasses coach factory outlet rolex orologi tods outlet online coach outlet gucci borse vans outlet michael kors handbags oakley sunglasses wholesale true religion canada michael kors handbags michael kors outlet clearance new balance outlet cheap ray ban sunglasses coach outlet clearance michael kors outlet online lacoste outlet longchamp nike outlet store online cheap jerseys wholesale coach outlet online coach factory outlet mlb jerseys swarovski crystal cheap oakley sunglasses nike trainers michael kors outlet clearance nfl jersey wholesale ralph?lauren?polo?shirts louis vuitton outlet michael kors outlet online polo outlet lebron shoes pandora charms ugg outlet tory burch outlet online michael kors outlet online nike store uk nike shoes uk coach outlet store online polo outlet nike shoes for women michael kors outlet online salomon outlet cheap ray ban sunglasses coach outlet michael kors outlet store ralph lauren christian louboutin sale mont blanc outlet uggs outlet coach outlet online adidas nmd ferragamo shoes coach outlet online louis vuitton outlet michael kors outlet online ray-ban sunglasses michael kors outlet online ray ban sunglasses oakley sunglasses wholesale rolex watches outlet adidas outlet fred perry polo coach outlet longchamp outlet michael kors uk michael kors uk mac cosmetics sale michael kors outlet michael kors outlet online ralph lauren fitflops sale clearance reebok shoes michael kors outlet online coach outlet store online marc jacobs sale oakley sunglasses wholesale pandora jewellery cheap oakley sunglasses louis vuitton adidas wings shoes coach outlet store online cheap ray bans nike air huarache longchamp handbags louis vuitton tory burch handbags cheap jordans polo ralph lauren outlet lacoste shirts michael kors outlet clearance mulberry bags air max trainers michael kors outlet clearance oakley sunglasses wholesale michael kors outlet online coach outlet cazal outlet cheap oakley sunglasses true religion jeans outlet tory burch outlet online nike trainers uk michael kors outlet clearance gucci outlet online polo ralph lauren outlet ralph?lauren coach outlet online cheap jordan shoes true religion jeans ray ban wayfarer louis vuitton longchamp handbags longchamp handbags ralph lauren outlet gucci outlet online pandora outlet polo ralph lauren ray-ban sunglasses oakley sunglasses wholesale michael kors outlet clearance oakley sunglasses michael kors outlet clearance hermes belts christian louboutin true religion uk longchamp swarovski uk pandora jewelry coach outlet online michael kors outlet clearance cheap nba jerseys fitflops uk louis vuitton borse cheap nfl jerseys christian louboutin shoes coach factory outlet longchamp outlet nike outlet store online michael kors outlet online michael kors outlet michael kors handbags ralph lauren polo coach factory outlet snapbacks wholesale michael kors outlet michael kors canada fitflops sale clearance cheap mlb jerseys cheap ray bans michael kors outlet ferragamo shoes tory burch outlet online oakley sunglasses wholesale snapbacks wholesale michael kors outlet stores true religion jeans sale ray ban sunglasses uk ralph lauren outlet cheap oakley sunglasses kate spade handbags cheap jordans ralph lauren uk louis vuitton handbags cheap replica watches coach outlet Nike Free shoes ralph lauren outlet stores juicy couture tracksuit canada goose outlet store ralph lauren outlet adidas nmd runner ferragamo outlet coach outlet online coach outlet online burberry outlet sale coach factory outlet michael kors outlet coach outlet online cheap oakley sunglasses louis vuitton outlet online ray ban sunglasses uk canada goose outlet store oakley sunglasses sale christian louboutin outlet coach outlet online nhl jerseys ray ban sunglasses fitflops chrome hearts online store mulberry handbags air max shoes ferragamo shoes sale puma shoes coach outlet coach outlet online michael kors handbags ralph lauren outlet cheap oakley sunglasses coach outlet store true religion outlet christian louboutin sale lacoste pas cher air max 90 max 90 mulberry uk nfl jerseys cartier outlet oakley sunglasses pandora bracelet nike air max true religion jeans sale burberry outlet store cheap jordan shoes cheap ray ban sunglasses los angeles lakers polo ralph lauren outlet polo ralph lauren outlet ralph lauren outlet michael kors outlet clearance pandora jewelery adidas shoes nike free running kobe shoes fitflops coach outlet store online oakley sunglasses wholesale michael kors uk ralph lauren outlet polo outlet kate spade uk nba jerseys wholesale omega outlet christian louboutin outlet louis vuitton outlet coach factory outlet coach outlet store online adidas shoes links of london jewellery polo ralph lauren adidas uk store coach outlet online coach outlet online michael kors outlet clearance mulberry handbags kate spade outlet online cheap ray ban sunglasses coach outlet coach outlet online canada goose outlet online ray ban sunglasses mbt shoes nike outlet true religion outlet cheap oakley sunglasses coach factory outlet christian louboutin shoes polo ralph lauren ralph lauren uk true religion outlet mulberry outlet cartier watches for sale polo ralph lauren oakley sunglasses sale tory burch outlet stores cartier watches for women nhl jerseys wholesale cartier watches michael kors outlet online nike air huarache rolex watches for sale gucci outlet online true religion outlet store hollister shirts michael kors outlet christian louboutin shoes jerseys wholesale christian louboutin outlet mulberry outlet true religion outlet uk oakley sunglasses wholesale christian louboutin air max 90 christian louboutin shoes swarovski jewelry polo outlet stores coach factory outlet mizuno shoes mulberry outlet,mulberry handbags outlet louis vuitton handbags canada goose cartier watches coach outlet michael kors outlet clearance fitflops michael kors outlet coach outlet store online swarovski crystal louis vuitton outlet stores mont blanc pens prada sunglasses for women adidas shoes burberry canada oakley sunglasses sale converse shoes sale cheap oakley sunglasses ralph lauren uk canada goose uk swarovski outlet cheap nfl jerseys mulberry handbags michael kors outlet online coach outlet store online coach outlet online air max 2015 cheap jordan shoes nike shoes nike shoes polo ralph lauren tory burch sandals ralph lauren outlet michael kors outlet clearance cheap ray ban sunglasses pandora outlet christian louboutin sale michael kors outlet store cheap oakley sunglasses polo outlet store louis vuitton outlet stores coach factory outlet mulberry handbags sale nike shoes outlet nike blazer pas cher jordan shoes coach outlet nfl jerseys fitflops sale clearance michael kors outlet online michael kors outlet clearance michael kors outlet clearance coach outlet online canada goose coats michael kors outlet online kate spade handbags max 1 cheap ray ban sunglasses ferragamo outlet michael kors outlet clearance ray ban sunglasses outlet pandora charms sale clearance ysl outlet online canada goose jackets coach outlet coach outlet store online louis vuitton bags christian louboutin sale air max 90 polo ralph lauren coach outlet online hermes outlet louis vuitton uk cheap oakley sunglasses cheap oakley sunglasses coach outlet michael kors outlet clearance cleveland cavaliers jerseys air max 90 nike air max 1 rolex watches mbt shoes outlet kobe bryants shoes michael kors factory outlet canada goose outlet cheap oakley sunglasses cheap oakley sunglasses cheap jordans free shipping yeezy boost 350 coach outlet online louis vuitton outlet online instyler fitflops sale clearance coach outlet store online cheap oakley sunglasses louis vuitton michael kors outlet online giuseppe zanotti shoes sac louis vuitton pas cher louis vuitton outlet kate spade uk coach outlet oakley sunglasses michael kors outlet clearance ferragamo shoes basketball shoes,basketball sneakers,lebron james shoes,sports shoes,kobe bryant shoes,kobe sneakers,nike basketball shoes,running shoes,mens sport shoes,nike shoes

20170712lck

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika