Idi na sadržaj

Fotografija

Zahvaljujem

• Please log in to reply
232 replies to this topic

#1 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 17 July 2007 - 01:22 PM

pa ovo mi je palo na pamet pored teme izvini,da se zahvalimo ako imamo za �ta(a sigurna sam da imamo)....dakle,zahvaljujem se svima �to su imali strpljenja i poku�avali da mi pomognu oko dojenja........i hvala miliciB,�to se vratila na forum i cele no?i kako vidim,prelistala sve albume,pa tako i ja za njom, videh da sam neke i propustila....:D

#2 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 17 July 2007 - 02:32 PM

Nema na cemu,hvala Vama sto ste me lepo docekale...Sita sam se nagledala dece jutros do pola 5.Samo 1 album nisam uspela da otvorim...A kad se vrnem s mora na koje idem za vikend i ja cu da kacim slike i pisem kao nikad do sad...Cmok...
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#3 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 17 July 2007 - 06:39 PM

Kad pre me emina preduhitri. a bas sam mislila da treba da se otvori ovakva tema.Ja pre svega zahvalna sam sto postoji ovaj forum gde sam nasla iskrene prijateljice. hvala svim clanicama koje su me prihvatili i bili strpljivi dok sam pisala na MK, pa sam zahvaljujuci vama naucila dobro i srpski jezik. :PHvala vam sto ste me puno puta raspolozili kad sam bila tuzna i pomogli mi. Ulepsali ste mi svako vece. Iskreno vas volim.AneP.S. Fale mi samo nase kafanice :D
Objavljena slika

#4 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 17 July 2007 - 08:36 PM

Nisam imala kome da se izvinim:) ali eto me da se prvenstveno zahvalim svima koji su mi se licno (privatno preko u2u ili maila ili vec kako...) obratili u vezi matijinog \"drekanja\":) a onda i svima ostalima sto uopste postojite na forumu:) i naravno \"kreatorima\" ovog divnog foruma!!!Stvarno ste super!
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 17 July 2007 - 09:03 PM

Hvala,hvala... :D
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#6 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 18 July 2007 - 01:24 PM

Hvala forumu sto postoji, svima koji su ucestvovali u njegovom kreiranju i svim strpljivim, dobronamernim i divnim clanovima!
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#7 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 29 September 2007 - 10:42 AM

hvala svima koji su tu za sta god mi treba,a posebno da me nasmeju i oraspoloze,ne znam sta bih bez vas!:zbunjen:aplauz

#8 SeferMilena

SeferMilena

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 180 Postovi:

Objavljeno 29 September 2007 - 01:44 PM

hvala vam sto ste tu i sto ste tako raspolozene i uvek spremne za pricu i salu,u poslednje vreme ste jedine koje (pored nikole) uspevate da me nasmejete i to mi mnogo znaci hvala sto ste tu
Lilypie1st Birthday Ticker

#9 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 29 September 2007 - 04:41 PM

Hvala mom muzu koji mi je napravio ovako lepo dete :andjeoP.S. Hvala i vama naravno....sto mi pomazete da ga ocuvam na najbolji moguci nacin :bigsmile

#10 renata

renata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 77 Postovi:

Objavljeno 29 September 2007 - 06:27 PM

hvala i od mene svima vama sto ste me lepo docekale,prihvatile i ucinile da ni jedan dan bez foruma nemogu da zamislim.vracam se ovamo samo zahvaljujuci vama.hvala vam i sto ste razbile predrasude da ljudi da bi se lepo slagali i caskali moraju da se gledaju oci u oci.ovaj forum je dokaz da to nemora tako da bude.vi ste najbolje prijateljice iako sam neke videla samo na slikama,a neke uopste ne.verujte mi ovo vam govorim iskreno od srca za ovih 2 nedelje koliko sam sa vama bolje ste se pokazale od nekih koje poznajem skoro ceo zivot,mislim iskljucivo na savete,pomoc u bilo koje doba dana i noci i u vezi bilo cega.hvala vam jos jednom,ljubim vas sve VASA RENATA

#11 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 29 September 2007 - 09:09 PM

djolence bravo za domisljatost! ;)kratko i jasno!
Objavljena slika

#12 njanja78

njanja78

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 281 Postovi:

Objavljeno 29 September 2007 - 11:35 PM

Hvala
Objavljena slika

#13 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 30 September 2007 - 09:00 PM

Hvala forumu to postoji i svi klincima,jer da nema njih ni mi ne bismo ovako lepo se druili i ovako lepo delili sve problem?i?e koje imamo...

#14 stasija

stasija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 73 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 07:20 AM

e ovako, ovo otvaram, kao sto rekoh u naslovu zbog potrebe i zelje da se nekome zahvalim..ja se zahvaljuem prvo forumu, potom Vama svima sto ste me pustile u ovaj mali carobni svijet...(gdje se ne moram pretvarati ni djelica sekunde)..full super iskrena i opustena(u caskanju)...Posebno se zahvaljujem mojoj dragoj Renati. Ona me posebno , svojom pozitivom i optimizmom na velika vrata uvela u nasu dragu kafanu pardon - ucionicu...Sve vas Volim puno puno( vise mi dolazak na posao nije fuj)...

#15 renata

renata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 77 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 08:45 AM

jao stasi rasplaka me.:tuzan,hvala ti na lepim recima,uvek sam tu i bicu.ljubim te kao i sve ostale.:tuzan:tuzan

#16 rena

rena

Newbie

• Members
  • Pip
  • 34 Postovi:

Objavljeno 06 October 2007 - 08:46 AM

e ovako prvo se zahvaljujem forumu sto uopste postoji al da ne duzim to sam vec rekla .zahvaljujem se takodje najvise EMINI I DACI koje su imale strpljenja i pomogle mi da konacno savladam foto album i uspete da vidite moju porodicu,evo savladah i avatar i potpis i to je veliki napredak.hvala vam puno vi ste jedine imale zivaca da sa ovakvim dudukom izadjete na kraj.ljubim vas.ostajte mi tako lepe mile i drage kao sto ste bile dosad.vasa iskrena drugarica rena.:smilegrin

#17 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 09 October 2007 - 07:38 AM

e... upravo procitala natasin odgovor o problemu \"mucanje\" pa mi bas nesto drago sto se nalazim na forumu gde mozes stvarno da cujes dobar strucni savet... Te stoga hvala njoj i emini (ako ima jos neko izvinjavam se sto nisam pomenula) koje bas strucno odgovaraju na probleme koje mi imamo.Hvala i onima koji se uvek za neciji problem potrude pa prepisu, prevedu... potraze na netu.... ali mozda cete se sloziti samnom a mozda i ne da je ipak teorija drugo a praksa skroz nesto drugo. U svakom slucaju sve ima svoje prednosti!!!!Nastavite tako :pisbaba p.s. ja mogu pored pedagoskih saveta da vam dajem casove i savete iz ;) :saint :ket :ket :ket :ket :singing

#18 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1830 Postovi:

Objavljeno 09 October 2007 - 07:43 AM

Originalno postavio/la saxp.s. ja mogu pored pedagoskih saveta da vam dajem casove i savete iz ;) :saint :ket :ket :ket :ket :singing

:pisbaba:smilegrin:singing:smilegrin:singing:smilegrin:singing

#19 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 29 November 2007 - 01:02 PM

evo ja ovde da se zahvalim mom detetu:) sto me vec nekoliko puta uspavljuje kad se ovde ocekuje neka moja burna reakcija:)..... i skoli :P tj. ministarstvu sto su nam omogucili strajk pa danas nisam morala kuci - u vreme kad je neko ovde mene pominjao:) :aplauz :)Neko to gore vidi sve;)

#20 Veka

Veka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 703 Postovi:

Objavljeno 30 January 2008 - 07:52 AM

Hvala Nikoti sto me je podstakla da se ponovo pojavim ovde.... Niki, :P

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika