Idi na sadržaj

Fotografija

Seksualni odnosi tokom trudnoce?!

• Please log in to reply
106 replies to this topic

#41 sjperkovic

sjperkovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 Postovi:

Objavljeno 04 October 2007 - 06:05 PM

uhuuuuu......:bigsmile pa super! :) hvala vam puno! xexe... pa i da hocemo ne mozemo sve poze : ) ) ) ) jedva se namestim od stomaka da legnem a kamoli da izvodimo neke akrobacije xexexex......
LilypieExpecting a baby Ticker

#42 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 04 October 2007 - 06:09 PM

Uzivaj kad mozes :bigsmile
Objavljena slika

#43 MarijaBG

MarijaBG

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 60 Postovi:

Objavljeno 04 October 2007 - 06:50 PM

Originalno postavio/la EndziJa sam imala odnose 3-4 dana pre porodjaja.Nije problem ako je trudnoca ok i ako se ti dobro osecas....tako je meni dr.rekao a ja ga naravno poslusla:saint

Da ne ponavljam, isti slucaj!! Doduse, imala sam problema druge vrste :bigsmile, na nedelju-dve pred porodjaj, ni sama ne znam kako san nagovarala mm da imamo odnos. Znaci plasio se (sto je i normano) da me ne povredi, a posle sam udarila u salu, \"ajde bre, da malo krene ranije porodjaj\" :). Sve u svemu, ako je sve kako treba, i doktor odobri, samo napred,i bez grubosti ;).
Objavljena slikaObjavljena slika

#44 renata

renata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 77 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 06:37 AM

naravno da mozes ako se ti osecas ok i ako ti prija zasto da ne,bicu direktna samo nadjes odgovarajucu pozu koja ti odgovara i uzivaj.ja sam imala odnose do par dana pred porodjaj maltene i dan pre.nema straha od povrede bebe ili slicno.

#45 slatkica

slatkica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 69 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 09:22 AM

meni je doktor rekao ako je sve u redu da se mogu imati odnosi do kraja trudnoce,pa eto da znas sve zavisi od trudnoce

#46 stasija

stasija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 73 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 09:24 AM

Originalno postavio/la slatkicameni je doktor rekao ako je sve u redu da se mogu imati odnosi do kraja trudnoce,pa eto da znas sve zavisi od trudnoce

i od trudnice..ja nisam nijednom...nekako mi bilo bezveze ( a mogla sam)

#47 ninoslava

ninoslava

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 833 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 03:00 PM

Ma ni ja nisam mogla ,ali ko moze neka uziva!

#48 sjperkovic

sjperkovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 04:46 PM

ma ja se stvarno super osecam :tuzan doduse poslednjih dana ko pingvin al ako to zanemarim stvarno sam super :tuzan al ponekad je malo teze naci pozu posebno ako beba skace. al nisam bila sigurna zbog bebe i same trudnoce da li je i do kad sigurno, tako da vam bas hvala na odgovorima :)

#49 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 04:51 PM

jeste teze naci pozu,ali,snaci cete se vec:singingne brini se,bezbedno je do kraja,ako je trudnoca normalna

#50 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 06:04 PM

jel ova tema pod kljucem?mogla bi da bude....

#51 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 05 October 2007 - 06:04 PM

Originalno postavio/la Dacajavlja se rekorder u sexanju u trudnoci..mm je morao da bezi od mene jer sam ga jurila po stanu.....

To je zato sto si nosila decakeeeee :voimte :voimteMi smo mozda vodili ljubav 2-3 puta za 9 meseci. I od tada se mm jako zali na frekvenciju :saint

#52 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 06:15 PM

stavi ,mozda se prijavi jos neki rekorder:P

#53 slatkica

slatkica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 69 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 06:47 PM

moj je muzic stvarno aktivan,bas uziva u sexu i vise neg prije!i meni je svaki put:singing:singing:singing:singing:pisbaba

#54 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 07:03 PM

Mi u pocetku nismo jer sam krvarila, a posle vise nisam imala zelju. :voimte
Objavljena slika

Objavljena slika

#55 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 05 October 2007 - 09:46 PM

Nije zabranjeno, sem ako je u pitanju odrzavanje trudnoce.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#56 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 10:41 PM

Originalno postavio/la n9akovic

Originalno postavio/la Dacajavlja se rekorder u sexanju u trudnoci..mm je morao da bezi od mene jer sam ga jurila po stanu.....

To je zato sto si nosila decakeeeee :saint :tuzan

Pogresna konstatacija n9!!I ja imam decaka pa sve obrnuto bilo.:smilegrinps. stavite temu pod kljuc ne mora svi da vide kako sam bila najgora!:voimte
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#57 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 06 October 2007 - 05:24 AM

Mozemo vecinu tema staviti pod kljuc, ali mislim da ni to nije dovoljno, jer treba samo malo sacekati da se dobije dozvola za te teme...Dakle, da li smo paranoicne? Ja zbog problema sa kompom nisam mogla stavljati slike, a sad ni ne bih, i to mi je cuvanje privatnosti, bar sto se tice mm.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#58 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1830 Postovi:

Objavljeno 06 October 2007 - 07:43 AM

Originalno postavio/la jelenavMozemo vecinu tema staviti pod kljuc, ali mislim da ni to nije dovoljno, jer treba samo malo sacekati da se dobije dozvola za te teme...Dakle, da li smo paranoicne?

Slazem se! 100 postova se skupi za dan-dva u kafani...A sto se tice vodjenja ljubavi, ja bas nisam imala zelju u trudnoci. Poslednja 3 meseca skoro da i nismo imali odnose. Nekako mi je bas bilo bezveze... Ali ko moze i hoce-samo napred...

#59 slatkica

slatkica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 69 Postovi:

Objavljeno 06 October 2007 - 12:09 PM

uh ja i moj dragi smo uvjek bili aktivni a sad pogotovo sebi i njemu u cast dajem veliki aplauza:aplauzhaha samo naprijed ko moze o zeli ako nemozete il sta sacekajte kolko treba jer za nase male andjele ve se isplati!jedva cekam 31.12=termi:zurka

#60 sjperkovic

sjperkovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 Postovi:

Objavljeno 06 October 2007 - 02:08 PM

ma moje zlato od supruga je uvek raspolozeno :smilegrin xexex.... ma ja do prosle nedelje nisam ni osecala trudnocu osim beba kad sutira, stvarno mi je sve lagano do sad proslo :zurka al sad kad sam pocela trudnicki da se osecam malo se zabrinuh al vidim bez razloga :zurka a i doktor i \"babice\" su mi rekle da mi je i s bebom i sa mnom sve uredu tako da sad ce da bude navali narode xexexexxexe

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika