Idi na sadržaj

Fotografija

Da li imate brata ili sestru?

• Please log in to reply
122 replies to this topic

#121 sandric84

sandric84

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7280 Postovi:
  • LocationBanja Luka

Objavljeno 05 March 2010 - 09:47 AM

Bas neznam sta bi rekla. Procitah sve i yalosno je stvarno...Evo sada malo vedrije strane. Ja imam polubrata i polusestru! Znaci imam i ocuha. Ali ne mogu vam opisati kako se on ophodi prema meni. Mislim ni da se moj pravi otac, koji je usput arap i nestao je kada je rat poceo, otisao i nikada se vise nije javio. Sestra je mladja od mene 12 godina a brat 20. Ali to uopste nije ni bitno. Super se slayemo i ja sam jedna veoma sretna osoba kada je porodica u pitanju. Oboyavam ih oboje a i oni mene!!!

l3rYp2.png
gjfYp2.png
jGl1p1.png

#122 smizla

smizla

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postovi:

Objavljeno 12 March 2010 - 10:54 AM

Ja imam brata, starijeg 4 godine od mene i obozavam ga. Nema te stvari na svetu koju za njega ne bih uradila kao i on za mene. Negde sam procitala da su neka istrazivanja pokazala da nema jace ljubavi od ljubavi sestre prema bratu, naravno kada odnosi nisu naruseni. Moj bata je najbolji ujka i moji klinci ga obozavaju. On jos uvek nema dece i ima jako mnogo poslovnih obaveza ali ne prodje dan da makar na 2 minuta ne natrci do nas samo da bi izljubio Luku i Taru i ide dalje da zavrsava obaveze. Volela bih da i moja deca imaju takav odnos kada porastu.

#123 Beba87

Beba87

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 84 Postovi:

Objavljeno 24 May 2011 - 07:57 AM

Dve mladje sestre, jedna mladja 13 meseci, druga 4 godine...

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika