Idi na sadržaj

Fotografija

*Povodac* za bebe

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Goca

Goca

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 153 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 08:19 PM

Cula sam da postoji da se kupi tkz. povodac za decu koja tek pocinju da hodaju, kako sam cula olaksava vodjenje deteta, da ne moras da se savijas-zbog ledja. Da li je neko za to cuo, video kako izgleda, gde ga ima, koliko kosta....? Mislim da ce mi to trebati, ledja me vec bole a tek kako ce biti kad prohodamo...i ja sam bas visoka.

#2 Maki

Maki

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 394 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 08:50 PM

mislim da je odvratno al dobro za ledja.

#3 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 08:58 PM

jel ovo? http://thebabybungal...t/sukebacl.html
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

#4 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 09:24 PM

Grozno zvuci. Znam neke ljude koji su ga koristili, ne izgleda toliko lose kao sto zvuci:). Mislim da ce dete teze prohodati, pustiti se samo ako zna da ce ga uvek neko drzati, zasto bi radilo nesto sto ne mora. To vazi i za \'povodac\' i za drzanje, bolje je nauciti ga da se spuzne niz krevet i da onda pokusava samo da ide pored njega. To sam negde procitala ali mi jos nismo u toj fazi pa mi je praksa u tom smislu 0.:cool:
Objavljena slika

#5 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 11:18 PM

mozda zvuci i izgleda malo bezveze i nehumano,ali ako pomaze i mami i bebi,sto da ne,mozda bolje da probas negde ili od nekog pre nego sto kupis,nisam jos cul a od nekog svog da je koristio,mada mi u bolnici govorimo roditeljima da stave pelenu oko grudi deteta i tako ga vodaju sto je otprilike slicno tom\'\'povodcu\'\'....

#6 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 11 January 2007 - 11:24 PM

Moja sestra to ima i rekla mi je da ce mi pozajmiti, e sad da li cu koristiti videcu, ledja me vec sad bole a jos nismo u fazi hodanja. A da izgleda bezveze izgleda!Ona je jako malo koristila taj \"povodac\" jer se mala cesto opusti pa izgleda kao one lutke sto su zakacene o konopac a vi ih pomerate levo desno...
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#7 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 11 January 2007 - 11:43 PM

kupila sam povodac i to chiccov. malo smo ga korisitli i nisam bila bas zadovoljna. prvo zbog toga sto kaisi ne stoje bas kao sto je pokazano na slici, jer se radi o malom detetu, a oni na sliku uvek daju veliko dete koje samo hoda i cvrsto stoji. dok malo dete, t.e beba koja se uci da prohoda ne moze tako da stoji i kako sto je vec lucy rekla, obesi se kao lutka na konopac. drugo nemozete namestiti kaiseve lepo da legnu na telo, jer opet kazem radi se o maloj bebi koja ne moze da ga ispuni. ja sam zategnula kaiseve do kraja, pa opet nisu lepo stajale. i sto je najvaznije mislim da nakon duzeg hodanja. t.e vodjenje s njima moze da se ispod pazuha zacrveni koza i to da izazove bol. zamislite samo kako bi bilo da visite malo duze obeseni ispod pazuha za neke kaiseve. tako da ne bi ih preporucila nikome.
Objavljena slika

#8 Seli

Seli

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 Postovi:

Objavljeno 12 January 2007 - 01:21 AM

Mi ga imamo ali ga jo ne koristimo a kotao je 1000 din.
Objavljena slika

#9 NinaS

NinaS

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 68 Postovi:

Objavljeno 12 January 2007 - 01:25 AM

Imali ga, nije puno kostao ali svejedno je bacen novac. Koristili ga samo jednom. Da ne duzim...bezveze stvar.
Objavljena slika

#10 MissJ

MissJ

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 59 Postovi:

Objavljeno 24 January 2007 - 10:45 PM

Meni je to odvratno!!Koliko vidim taj \"povodac\" ovde pretezno koriste za decu koja vec umeju da hodaju ali ih je mozda teze drzati na oku,pa ih drze na povodcu:mad:I na osnovu toga sto sam videla ne vidim kako moze koristiti za dete koje jos nije naucilo da hoda???
Objavljena slika Objavljena slika

#11 draginja

draginja

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 298 Postovi:

Objavljeno 25 January 2007 - 02:19 PM

za mene povodac je odvratna stvar:mad: i mislim da ga ne treba koristiti,bar ja necu. ipak su to djeca a ne.....zna se sta se drzi na povodcu...
Objavljena slikaObjavljena slika

#12 mama_daisy

mama_daisy

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2281 Postovi:

Objavljeno 25 January 2007 - 05:23 PM

i ja se slazem...odvratno je dete voditi na povodcu...kao kuce....uzas stvarno
Objavljena slika

#13 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 25 January 2007 - 05:31 PM

I mi smo imali Chicco i samo jednom probali,i videli da je totalna glupost,mislim dete dok jos nema ravnotezu nista sem tudjuh ruku ne moze da mu pomogne.Tako da je povodac totalna glupost,jos jedna da kazemo mamipara.
Objavljena slika

#14 dina

dina

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 02:56 PM

Mi smo koristili Chicco povodac. Vjerujte da nam je pomogao mnogo, kada djete hoda, ali nestabilno. Da ne padne, ne udari se. Nije preporucljivo kada djete tek pocinje da uci da hoda, jer dugo ne nauci ?vrsto da stoji na svojim nogama, da dri ravnoteu.
Objavljena slikaObjavljena slika

#15 pigi76

pigi76

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 103 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:26 PM

Mi smo ga dobili,ali nismo ni jenom koristili.Probali smo,ali kao sto Nikota rece kaisevi uopste ne stoje kako treba, ne mogu da se zategnu, dete je nestabilno,itd.Srecom ona je prohodala bez preteranog vodjenja za ruke,dupka i slicnih pomagala.Najbolje je da pozajmis od nekog ako ima, pa probas.
Objavljena slika

#16 ivy

ivy

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 113 Postovi:

Objavljeno 06 April 2007 - 10:39 AM

Cula sam za to ali sam protiv, po meni psa treba da setas na povocu, a ne dete. Jeste dobro za ledja a izgleda bez veze. Mozda moze neso drugo da pomogne ledjima a da se dete ne voda na povocu.
Objavljena slika

#17 Goca

Goca

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 153 Postovi:

Objavljeno 06 April 2007 - 07:23 PM

Kupili smo, zove se sigurnosni pojas za dete. moze da sluzi da ga vezes u kolicima ali i da ga vodis da hoda,jos ne mozemo da ga koristimo jer je tek stala na noge pa leluja mnogo.

#18 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 06 April 2007 - 09:38 PM

meni ne izgleda isuvise prakticno a vidim da iskustva bas i nisu pozitivna pa mi je to samo potvrda da ne treba da ga koristimo.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#19 Violeta

Violeta

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 70 Postovi:

Objavljeno 07 April 2007 - 09:16 PM

Nisam koristila povodac jer u svojoj sredini bi \"visila na banderi za primjer ostalim mamama kojima na pamet padne takva ideja\".Ali pelena ispod grudi je super stvar. Naravno da ki?ma otpada, ali je mnogo bolje nego stalno drati dijete za ruku. Sa pelenom ima slobodne ruke i brzo postaje samostalno.

#20 ninoslava

ninoslava

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 833 Postovi:

Objavljeno 07 April 2007 - 11:25 PM

Zgrozila sam se kada sam videla dete na tom povocu.Ma koliko da me ledja bole, a bolela su ,nikada ga ne bih kupila.Uzas sta sve ljudi mogu da smisle!

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika