Idi na sadržaj

Fotografija

Bebina kosa

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 olivera77

olivera77

Newbie

• Members
  • Pip
  • 42 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 11:19 AM

Dali treba sisati bebe na celavo da bi im kasnije kosa bila kvalitetnija.Ovo se odnosi na muske bebe.

#2 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 11:25 AM

Hmmm...nemam pojma...ja mislim da ta prva kosa nema mnogo veze sa tim kakva ce biti kasnije. Ne znam stvarno.
Objavljena slika

Objavljena slika

#3 olivera77

olivera77

Newbie

• Members
  • Pip
  • 42 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 11:34 AM

To i ja mislim a moj muz me ubedjuje da nikolu osisamo.On ima 8 meseci i lepu kosicu i nebih volela da je celav.
NIKOLA TEODORA 10.12.2006. 14.09.1998.

#4 emica07

emica07

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 175 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 12:06 PM

Cula sam samo da ako deca imaju slabu kosu da ih treba cesto sisati da bi im ojacala
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#5 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 12:15 PM

Originalno postavio/la olivera77Dali treba sisati bebe na celavo da bi im kasnije kosa bila kvalitetnija.Ovo se odnosi na muske bebe.

meni kinezi u kineskoj radnji rekli da sisam Petru na celavo:smilegrin. kazu oni njihove bebe sisaju pa posle imaju super kosu:sae. Ako kinezi imaju super kosu, onda ja ne znam nista. Dakle, ja mislim da nema veze to sisanje na celavo sa kasnijim kvalitetom. Branko je imao retko dobru kosu, kao i Pepa, sad mu je odlicna ( a nema na koga da ima slabu). Mislim da to ima vise veze s genetikom - ko sto rece moja komsinica Zlata \'genetika je zaj.... stvar\"
Branko i Petra

#6 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 01:15 PM

Originalno postavio/la Barbarameni kinezi u kineskoj radnji rekli da sisam Petru na celavo:smilegrin. kazu oni njihove bebe sisaju pa posle imaju super kosu:sae. Ako kinezi imaju super kosu, onda ja ne znam nista.

:zbunjen :D:smilegrin
Objavljena slika

Objavljena slika

#7 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 21 August 2007 - 01:42 PM

mi Enu dugo nismo iali,bilo nam ao,a kad sad pogledam te slike ne mogu da doku?im,zbog ?ega smo tako mislili,frizura joj je bila o?aj,ve? sam pisala ,pa da ne ponavljam....posle ianja,skroz na kratko,lokne su joj se izdefinisale i kosa bila(posle toga)mnogo bolja.....

#8 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 03:38 PM

ne mora bas na celavo,ali dobro dodje svako sisanje

#9 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 04:08 PM

da,kao i kod nas,kosa deluje nekako punije....

#10 dinabgd

dinabgd

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 04:23 PM

Ja samo znam da se bebe ne sisaju prvih godinu dana od rodjenja, tako mi je rekla moja pedijatriska sestra, a to da treba da se sisaju na celavo to nisam cula. ja mog Milosa sigurno necu sisati do godinu dana!
Lilypie 1st Birthday TickerObjavljena slika

#11 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 04:50 PM

Originalno postavio/la dinabgdJa samo znam da se bebe ne sisaju prvih godinu dana od rodjenja, tako mi je rekla moja pedijatriska sestra, a to da treba da se sisaju na celavo to nisam cula. ja mog Milosa sigurno necu sisati do godinu dana!

ne razumem,a zasto?

#12 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 08:52 PM

A sto da se ne sisa do godinu dana?Ja jedva docekala da mojoj izraste neka dlaka na glavi, tako da ja moju sigurno necu sisati u skorije vreme.
Objavljena slika

Objavljena slika

#13 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2971 Postovi:

Objavljeno 22 August 2007 - 11:08 PM

Moji su bili cupavi cim su se rodili tako da su se do prvog rodjendana bogami sreli sa makazama.Sisala sam im siske i one istanjene dlake pa im je kosa odma izgledala punija.Stefana sam poslednji put osisala skroz masinicom na 1 i bas mu je bilo dobro ,sad je vec malo zacupavio.Dunja ima gustu kosu i takodje je cesto siskam.Dok su mali lakse je odrzavati kratku kosu bar mojoj deci jer nevole da je peru a ni cesljaju.Stefan nekoliko dana po rodjenjuhttp://i115.photobucket.com/albums/n307/dunja_01/s6.jpg
Objavljena slikaObjavljena slika

#14 Goga

Goga

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 86 Postovi:

Objavljeno 23 August 2007 - 02:46 AM

Luku smo do sad sisali 3 puta posto je rodjen sa puno kose uz to brzo rase.Neverujem u to da se sisaju na celavo da bi imali jacu kosu. MM kaze da su njega redovno sisali da ojaca koren i naravno sad je procelav.

#15 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2971 Postovi:

Objavljeno 23 August 2007 - 07:22 AM

Mislim da izbrijavanje glave moze da pomogne,kao kad brijes noge pa su ti dlake sve jace,al neverujem da bi neko dete bas brijao zbog buduce bujne kose.

#16 Veka

Veka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 703 Postovi:

Objavljeno 23 August 2007 - 07:46 PM

Ma mislim ad to nema nikakve veze! Moje sestre klinka imala bas retku kosu, i iskreno ja nisam dala da se sisa na celavo! :D ali sam predlozila skracivanej kose koje je iz dva puta upalilo. Sad klinka ima bas bujnu kosu! A moje dete jos nije sisano sem onog jednog pramena na krstenju! Zao mi da je sisam!:singing

#17 dinabgd

dinabgd

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 Postovi:

Objavljeno 23 August 2007 - 07:50 PM

Pa ne znam sto da se ne sisa do godinu tako su mi samo rekli,mozda zato sto im se do prvog rodjendana sama kosa menja. Sigurno moze da se skracuje ali ne da se sisa na celavo ili da se brije.

#18 Milica

Milica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 463 Postovi:

Objavljeno 24 August 2007 - 12:10 PM

Ja zivim u kineskoj cetvrti, i svi su cupavi. Do duse imaju tanku kosu, ali Boze sacuvaj koliko kose na glavi imaju. Ja znam da dete ne treba sisati dok fontanela ne sraste, a posle kako ko odluci. Moja Nata ima jako tanku kosu i ni sama ne znam sta da radim

#19 SeferMilena

SeferMilena

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 180 Postovi:

Objavljeno 24 August 2007 - 12:19 PM

nikoli ce siske jos malo da prdju preko okica ali meni zao da ga sisam,mi lepo namestimo kosicu na razdeljak i bas smo slatkii meni su rekli da nebi trebalo da ga sisam do godinu dana ali zasto neznam mozda zbog fontanelep.s. moram da promenim fotografiju ova sto stoji tu je pre 4 meseca i on ne lici na sebe
Lilypie1st Birthday Ticker

#20 dinabgd

dinabgd

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 Postovi:

Objavljeno 26 August 2007 - 05:32 PM

cao swima.ja sam nina imam 13 godina i ne razumem se tolko ali jako cesto dolazim owde i citam sta pisete.swe bebe su weoma slatke.ja sam inace dinina rodjena se stra,milosewa tetka.njega wolim najwise na swetu!!!

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika