Idi na sadržaj

Fotografija

Vezbate li?

• Please log in to reply
180 replies to this topic

#1 Maki

Maki

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 394 Postovi:

Objavljeno 30 August 2006 - 03:32 PM

Da li idete na aerobik, u teretane i sl. ?

#2 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 30 August 2006 - 10:35 PM

Ranije u Bgd-u sam redovno isla na aerobik,teretanu i dzogirala.Od kako sam dosla u US uopste(strasno):) Sada setam svako vece najmanje 30 min. a nekada i po 2h kaze mi DR da je super za trudnice.Htela sam na pilates ali nisam se dovoljno raspitivala a sada nemam toliko vremena:(

#3 maca

maca

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 277 Postovi:

Objavljeno 04 September 2006 - 09:16 AM

NE...stalno se kanim,ako nista trebala bih bar stomak malo stesat,al nista...nekad kad me kicma puno boli uradim koju vjezbicu,al samo za kicmu i iz potrebe...uh bas sam lijena...stalno odgadam i kazem sebi e kad bude ovo ili ono onda cu..:)

#4 rjelic

rjelic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 11:56 AM

idem tri puta nedeljno u teretanu i jako mi prija

#5 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 04:27 PM

Vebam brzalice:Riba-ribi-grize-rep; Mi-uz-puku-mi-niz-puku;Ku?ka-je-zalajala-i-prolajala i sl.
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#6 Mara

Mara

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 04:37 PM

ja ponekad idem sa muzem na trcanje, tj on trci a ja vozim rolere, a Luku guram u kolicima i moram priznati da je to najbolja vezba za podizanje guze!
Objavljena slikaObjavljena slika

#7 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 05:49 PM

Jedino to bi meni roleri podigli je gips na ruci,nozi i ko zna jo gde....:):P:D:p:D:Pta ja znam...volim da plivam,brzo hodanje i to je to....

#8 mamaJ

mamaJ

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 153 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 06:08 PM

da vezbam, skacem oko D svakog dana i nema boljeg nacina za dobru liniju...:)
baby

#9 una

una

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 06:18 PM

Taman sam pocela sa aerobikom,mm je zeznuo koleno pa ne ustaje a Relja se razboleo tako da sada trcim od jednog do drugog i mogu vam reci da sam za ovih nedelju dana skinula 3 kg,ko zna zasto je to dobro;)
Objavljena slikaObjavljena slika

#10 ivamia

ivamia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 253 Postovi:

Objavljeno 14 September 2006 - 08:59 PM

Dogovorim se ja lepo sa muzem da vezbamo svako vece. Krenemo, tri veceri izdrzimo, cetvrto preskocimo, onda peto i sesto vezbam sama. Izdrzala sam tako nedelju dana i odustala posto nisam imala podrsku. Ma da imam volju podrska mi ne bi bila potrebna, nego sam i ja nesto lenja. Valjda cu smrsati NEKAKO. Objavljena slika

#11 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 19 September 2006 - 02:48 PM

Vebanje,to mi je kao to svako jutro operem zube..vebam ve? 10 god..po?ela sam posle prvog porodjaja,vebala skoro celu trudno?u(vebe za trudnice) i nastavila 6 nedelja posle ovog porodjaja iako je bio carski..nemam vremena da idem u fitnes klub vie,pa sam tedela i kupila trenaer(total dim) i sad vebam ku?i svaki dan po pola sata..ose?am se ?ilo u svojoj 37-oj i nosim farmerke sa sputenim strukom..

#12 BEBA

BEBA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Postovi:

Objavljeno 19 September 2006 - 02:52 PM

pitanje za zzivanovicmolim te gde da nadjem vezbe koje smeju da se rade u trudnoci jer ja se ubi trazeci, a svi me sputavaju da nesme da see rade vezbe itd...Meni licno kilaza tesko pada, nisam se mnogo ugojila, ali mi smeta, molim te odgovori mi na pitanjce basssssss mi zzzzznnnnnnnaaaaaaacccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

#13 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 19 September 2006 - 02:58 PM

Bebo,idi u kolu za trudnice,ili pri domu zdravlja,a ima i u Narodnom frontu.Besplatne su,a rade se i fizi?ke vebe za trudnice,pod kontrolom m.sestre!!!!!!!!!:( Pozzzzzzzdravvv

#14 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 19 September 2006 - 03:06 PM

Ja nisam ila u kolu za trudnice jer ih u mom mestu naalost nema..nala sam neke vebe na internetu,neke po ?asopisima,a radila sam i lagane vebe sa aerobika(naravno bez skakanja)..svaka aktivnost prija i mami,a bome i bebi..

#15 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 19 September 2006 - 03:11 PM

PS..ako je sa trudno?om sve ok,ne postoji ni jedan jedini razlog da se ne veba,ba naprotiv!Bebo,ako si u mogu?nosti,poseti neku kolu za trudnice,pa posle moe i sama da veba..ja sam vebala do poslednjeg dana i beba D ora je dobila ?iste desetke!

#16 Nale

Nale

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 Postovi:

Objavljeno 20 September 2006 - 09:49 PM

Trenutno ne vezbam nigde van stana jer non stop jurim za mojim sinom koji juri 200 na sat!:)

#17 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 19 April 2007 - 09:41 PM

evo bas juce pocela i pogadjate-imam upalu misica,ali laganu ,nisam bas preterivala,najteze mi dodje taj pocetak,dok ne prodju upale,pa da mozes kao covek da vezbas...imam planove da krenem u teretanu,jer su mi ledja i kicma u losem stanju,pa da konkretno radim,jer me to skakutanje(aerobik i sl) ne privlaci,i nesto sam nestrpljiva da cekam rezultate,cini mi se da ce u teretani brze da se pokazu....

#18 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 19 April 2007 - 10:02 PM

ja se evo spremam svaki dan da pocnem:P:P:P
Branko i Petra

#19 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 20 April 2007 - 07:05 AM

Ako neko ho?e da smra, onda je teretana ?ist promaaj, samo se nabije od toga. Aerobik je najbolji, a od tr?anja se opuste grudi, srede zglobovi...

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#20 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 20 April 2007 - 09:38 AM

Tokom trudnoce sam isla na specijalno plivanje za trunice (ne aquabik, nego bas plivanje).Posle porodjaja sam htela da krenem na vezbe za mame i bebe, ali su se stvari iskomplikovale (muz imao u nekoliko navrata kamenje u bubregu), pa nisam mogla.Od januara sporadicno idem, jednom nedeljno na vezbe za kicmu. Nema kikakvih vidljivih efekata, ali osecam da mi je kicma bolje.Savetujem svim mamama da rade vezbe za stomak, to vam je ulaganje u buducnost. Opusteni stomacni misici dosta su opasni za kicmu kasnije u zivotu, a da toga nismo ni svesne.
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika