Idi na sadržaj

Fotografija

Tecaj za muskarce

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 irssa

irssa

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 102 Postovi:

Objavljeno 30 May 2007 - 09:03 PM

Originalno postavio/la M_JovanicaPreterana tema, bas sam se ismejala. Ali sam se jako obradovala sto moj dragi ima samo jedan problem a to je mada i to polako savladava. On je meni savrsen! Samo malo ne volim sto nece da mi peva a ima taaaako lep glas (bebi ce bogami morati). I jos za slucaj da procita ovo - \"Cvrcak moj hvala ti sto postojis u mom zivotu. Voli te tvoja mackica!\"

blago tebi ;)
Objavljena slikaObjavljena slika

#22 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 31 May 2007 - 06:13 AM

Originalno postavio/la M_JovanicaPreterana tema, bas sam se ismejala. Ali sam se jako obradovala sto moj dragi ima samo jedan problem a to je mada i to polako savladava. On je meni savrsen! Samo malo ne volim sto nece da mi peva a ima taaaako lep glas (bebi ce bogami morati). I jos za slucaj da procita ovo - \"Cvrcak moj hvala ti sto postojis u mom zivotu. Voli te tvoja mackica!\"

A, otkud zna da je stvarno takav kad ne ivi sa njim, koliko sam razumela? Kad nekog vi?a po gradu i kafi?ima ne moe znati da li sputa dasku ili ne, da li radi ita po ku?i, ili njegova mama...

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#23 Veka

Veka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 703 Postovi:

Objavljeno 31 May 2007 - 09:41 AM

Originalno postavio/la irssaTema 8 - Vase zdravlje: Kupovina cvijeca ne steti zdravlju? - crtezi i audio prezentacija

Verovale ili ne ni za svadbu nisam dobila cvece od mm:(, ni kad se dete rodilo:(, kaze sto bi bacao pare na cvece kad uvene i ja to bacim, dobila sam do sad 2 ruze, jednu za 8. mart pre 2 god. i jednu ove godine...i to je sve sto se tice cveca....a za ostale stvari mislim da mu ne treba tecaj- ostalo je ok, sto ne valja ispravice- kupila sam oklagiju;):D:p:P

#24 irssa

irssa

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 102 Postovi:

Objavljeno 31 May 2007 - 10:33 AM

Nista bez oklagije:P:P:PAko cu da te utesim, ni ja nisam dobila cvece kad sam se porodila, poslednju ruzu koju mi je poklonio bila je prosle god. u avgustu za rodjendan

#25 Veka

Veka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 703 Postovi:

Objavljeno 31 May 2007 - 09:12 PM

Uf, cuti, sad si me utesila, a ja mislila da je samo moj takav....

#26 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 31 May 2007 - 10:47 PM

Originalno postavio/la M_JovanicaOn je meni savrsen!

to je sasvim normalno za tvoje godine

#27 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 31 May 2007 - 10:58 PM

Originalno postavio/la Anja

Originalno postavio/la M_JovanicaOn je meni savrsen!

to je sasvim normalno za tvoje godine

nisam se nadala da ces popustiti:P:P:Pjel te iznervirali studenti:D:D:D:Da i dosta je bilo;)
Branko i Petra

#28 Ljubicinamama

Ljubicinamama

Newbie

• Members
  • Pip
  • 34 Postovi:

Objavljeno 30 June 2007 - 11:10 PM

Mm mi je kupio ljubicicu (u saksiji) kada se rodila Ljubica i to je bio vrhunac njegove paznje, jer inace mrzi cvece i rekao mi je ili cvece ili ja. Za neki 8. mart sam dobila kaktus, koji je obarao vise puta dok ga nije dokrajcio, pa je morao da mi kupi drugi. Toliko o cvecu, ali za ostalo ne mora na tecaj. Ups, mora za patike i ves.;):p:P:P

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika