Idi na sadržaj

Fotografija

Tecaj za muskarce

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 irssa

irssa

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 102 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 11:33 AM

Tecaj za muskarce Tecaj za muskarce u lokalnom centru za rekreaciju - upis u tijeku.(napomena: zbog izuzetne kompleksnosti i tezine sadrzaja, svaki tecaj prima maksimalno 8 ucenika.)Tema 1 - Kako napuniti posudu za led? - Korak po korak - prezentacija slajdovimaTema 2 - Toaletni papir: da li raste na drzacu? - Diskusija - okrugli stolTema 3 - Da li je moguce mokriti koristeci tehniku podizanja daske, izbjegavajuci pod, zidove i okolne sanitarije? - grupna vjezbaTema 4 - Fundamentalne razlike izmedju kosare za prljavi ves i poda! - fotografije i crtezi s objasnjenjemTema 5 - Posudje poslije vecere: da li levitira i se samo opere? - primjeri na videuTema 6 - Gubitak identiteta: odreci se daljinskog upravljaca zbog vase zene? - otvorena telefonska linija za pomoc i grupe podrskeTema 7 - Ucenje kako naci stvari trazeci na pravom mjestu umjesto izvrtanja stvari naopako! - otvoreni forumTema 8 - Vase zdravlje: Kupovina cvijeca ne steti zdravlju? - crtezi i audio prezentacijaTema 9 - Pravi muskarac pita za pravac kada se izgubi!? - svjedocanstva iz stvarnog zivotaTema 10 - Da li je iz genetskih razloga nemoguce sjediti i sutjeti dok se ona parkira? - simulacija voznjeTema 11 - Ucimo zivjeti: osnovne razlike izmedju majke i supruge! - role playTema 12 - Kako biti idealno drustvo za shopping? - vjezbe opustanja, meditacija i tehnike disanjaTema 13 - Kako se boriti protiv cerebralne atrofije: sjetiti se rodjendana, godisnjica, drugih vaznih datuma i nazvati kada ces kasniti!? - nudi se terapija cerebralnim sokom i potpunom lobotomijomPo zavrsetku tecaja diplome ce biti urucene prezivjelima!
Objavljena slikaObjavljena slika

#2 irssa

irssa

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 102 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 11:34 AM

Tecaj za muskarce 2Tecaj ce se odrzavati samo ukoliko bude dovoljan broj prijavljenih!Popust ce biti samo za one koji se budu odlucili za sva predavanja.Pedagoski cilj tecaja je: informacijski tecaj koji ce osposobiti onaj dio muskog mozga za koji oni ne znaju da uopce postoji!Modul 1: obavezni tecaj1.nauciti zivjeti bez mame (2000 sati)2.moja zena/cura nije moja mama (350 sati)3.razumjeti da je nogomet samo sport (500 sati)Modul 2: zivot u dvoje1.imati djecu i ne biti ljubomoran (50 sati)2.prestati govoriti gluposti kad curi/zeni dodju prijateljice (500 sati)3.prevladati sindrom \'\'daljinskog\'\' (550 sati)4.ne urinirati pored/oko wc skoljke (100 sati + prakticni dio s video snimkama)5.razumjeti da cipele ne mogu same u ormaric za cipele (800 sati)6.kako doci do kosa za prljavo rublje a da se ne izgubite (500 sati)7.kako prezivjeti blazu prehladu bez dramatiziranja (100 sati)Modul 3: slobodno vrijeme1.ispeglati kosulju za manje od 2 sata (prakticki dio)2.probavljati hranu bez riganja, dok za to vrijeme ona pere posudje (prakticni dio)Modul 4: tecaj kuhinje1.stupanj (pocetnici!): kuhinjski aparati (ON ukljuci- OFF iskljuci)2.stupanj (napredni!): moja prva Podravka juha bez suvisnih posuda i zagorjelog lonca + prakticni dio: zavrijeti vodu prije dodavanja spageta.MALO TEZE I DUBLJE TEMEZbog kompleksnosti i zahtjevnosti tema dovoljno je da se upise barem 8 kandidata.Tema 1: pegla - od perilice do ormara...taj misteriozni proces (500 sati + prakticni dio)Tema 2: opasnosti pri punjenju posudice za led (demonstracije i video snimke)Tema 3: \'\'Ti i elektronika\'\': ekonomske prednosti pri zvanju majstora za popravak (cak i za ona osnovna)Tema 4: zadnja znanstvena otkrica: kuhinja i odnosenje smeca ne prouzrocava impotenciju i tetraplegiju (praksa u laboratoriju)Tema 5: nije protuzakonito kupiti zeni ruze iako ste vec u brakuTema 6: \'\'Raste li toalet papir na roli za toalet papir ?\'\'Tema 7: \'\'Kako spustiti poklopac wc skoljke...korak po korak\'\' (prakticni dio + video konferencijaa s Harvardom)Tema 8: \'\'Zasto nije potrebno vjetriti s plahtom kada prdnes?\'\' (praksa u parovima)Tema 9: i muskarci vozaci mogu pitati prolaznike za smjer i nece izgledati smjesno (uvjeravanja)Tema 10: deterdzenti: doziranje - upotreba (prakticni dio; prvo u laboratoriju da ne bi slucajno uneredili stan)Tema 11: stroj za pranje rublja/posudja...bezgranicna zagonetkaTema 12. osnovna razlika izmedju kosa za prljavo rublje i poda (laboratorijski pokus)Tema 13: \'\'Muskarac kao suvozac: Da li je genetski moguce da ne govori i upozorava kad ona parkira?\'\'Tema 14: \'\'Da li salica od kave moze sama preletjeti do sudopera?\'\' (prakticni dio vodi David Copperfield)Tema 15: nadprosjecna komunikacija: mentalne vjezbe za razumjevanje da je nesto u polici, a da ne pitate \'\'u kojoj polici i u kojem ormaru!\'\'

#3 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 11:36 AM

:):D:p...jedva ?ekam da mm stigne sa posla da mu pro?itam ,a ?im stigne plata upla?ujem te?aj.....

#4 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 12:22 PM

Super su ovi te?ajevi ali su preteki.

#5 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 May 2007 - 01:33 PM

I ja mislim da su preteki.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#6 zvoncica

zvoncica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 213 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 06:49 PM

evo citam mm i toliko se smejemo da je i Iva pocela grohotom da se smeje:P:P:P:P...odlicno, odlicno!!!!
Objavljena slika

#7 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 09:21 PM

Originalno postavio/la irssaTecaj za muskarce Tema 2 - Toaletni papir: da li raste na drzacu? - Diskusija - okrugli stolTema 5 - Posudje poslije vecere: da li levitira i se samo opere? - primjeri na videuTema 7 - Ucenje kako naci stvari trazeci na pravom mjestu umjesto izvrtanja stvari naopako! - otvoreni forumTema 10 - Da li je iz genetskih razloga nemoguce sjediti i sutjeti dok se ona parkira? - simulacija voznje

Za ova 4 ne pitam ta kota....
'Objavljena
'Objavljena

#8 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 28 May 2007 - 09:26 PM

Deco, mm bi mogao da predaje... Objavljena slika
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#9 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 09:31 PM

A ja bih mogla da dodam jo neke interesantne teme...
'Objavljena
'Objavljena

#10 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 May 2007 - 09:56 PM

Pa, dodaj, dodaj...

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#11 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 10:07 PM

Tema 7: \'\'Kako spustiti poklopac wc skoljke...korak po korak\'\' (prakticni dio + video konferencijaa s Harvardom)ako upali ovo, ja castim sve, letovanjem sa Bred Pitom:D

#12 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 10:17 PM

1. Zato se traene stvari uvek nalaze na dnu fioke i kako ih prona?i, a ne podi?i enu?2.Kako odgledati utakmicu, a ne komentarisati (uz vrisku): \"\"Mico, vidi ovo!I ovo! ... Joj, pazi sad!\" Jer, Micu ne zanima...3.Zato koristiti vie od jednog pekira u toku godine?Imam jo, al\' u sva?i sam s doti?nim, pa me strah da mi sutra ne bude ao ako sad preteram...
'Objavljena
'Objavljena

#13 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 May 2007 - 10:26 PM

Mm je upravo virnuo, i umro od smeha.A dosta toga se odnosi i na njega...Evo dodatak:- Kako je mogu?e ne otrovati bebu hranom kad mama nije tu???- Da li naa beba stvarno ne moe da nosi 2 broja pelena manje, i isto toliko malu ode?u?Uh, to vam moram ispri?ati. Jednom se desilo da sam zaspala u podne i mm nije hteo da me budi, a ipak je morao da presvu?e ukakanu nam k?er. A ja ba sa strane, kod ormari?a, ostavila njene prve pelene, dakle pampers 1 , i neki bodi? u kom je izala iz porodilita. A, njemu se svidele ba te pelene, i te stvari, pa ih je nekako obukao i stavio Oliveri, koja je , uzgred, tad ve? bila na prelazu sa 3 na 4 pampers. I ona se dala u dreku, a kako i ne?e, ispao joj stoma?i? iz pelene, i ruke i noge iz bodija, kao nekom bilderu. A mm ne zna ta joj je, pa me je probudio, tj. zajedno.Komentar je bio: Kako ja da znam da je to jedinica?

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#14 irssa

irssa

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 102 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 10:28 PM

ma sigurno ti nece biti zao:DTema 8 - Vase zdravlje: Kupovina cvijeca ne steti zdravlju? - crtezi i audio prezentacija

#15 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 May 2007 - 10:30 PM

Ah, cve?a imam na bacanje. Tata me uvek pita kad do?e ko mi to kupuje, kao nema anse da je mu.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#16 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 May 2007 - 10:33 PM

Ma, nisu oni tako loi.Eno moj u?i japanski. Dobila sam neku stipendiju za Japan, poto dugo u?im, pa bi da mi ispuni elju da idemo svi, te mora da u?i, a teko mu ide.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#17 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 28 May 2007 - 11:13 PM

to je bas zrtvovanje:mad:i moj je jedno vreme meni pravio drustvo u trcanju, a u zivotu nije potrcao, osim u dragstor po pivo:P

#18 M_Jovanica

M_Jovanica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 Postovi:

Objavljeno 30 May 2007 - 05:46 PM

Preterana tema, bas sam se ismejala. Ali sam se jako obradovala sto moj dragi ima samo jedan problem a to je mada i to polako savladava. On je meni savrsen! Samo malo ne volim sto nece da mi peva a ima taaaako lep glas (bebi ce bogami morati). I jos za slucaj da procita ovo - \"Cvrcak moj hvala ti sto postojis u mom zivotu. Voli te tvoja mackica!\"

#19 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 30 May 2007 - 07:29 PM

Originalno postavio/la M_JovanicaPreterana tema, bas sam se ismejala. Ali sam se jako obradovala sto moj dragi ima samo jedan problem a to je mada i to polako savladava. On je meni savrsen! Samo malo ne volim sto nece da mi peva a ima taaaako lep glas (bebi ce bogami morati). I jos za slucaj da procita ovo - \"Cvrcak moj hvala ti sto postojis u mom zivotu. Voli te tvoja mackica!\"

blago tebi, ja ti se divim do imbecilnosti
Branko i Petra

#20 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 30 May 2007 - 08:09 PM

Gde se upis vrsi....vec stojim u redu....;):p:P:P:PA sta cu ako ne uspe da savlada sve? :D:p

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika