Idi na sadržaj

Fotografija

Virsle

• Please log in to reply
113 replies to this topic

#101 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 08:45 AM

Jos uvek nemam... stvarno. Od kad sam se porodila, zabolela me je glava par puta, ali to nisu bile migrene, vec obicna glavobolja. Inace, migrene imam od 10. godine, i uzasno su jake.
St0kp2.png

zPL8p2.png

#102 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 12:09 PM

I tako povezasmo virsle sa migrenom... :aplauz
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#103 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3323 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 12:21 PM

Originalno postavio/la anjajI tako povezasmo virsle sa migrenom... :aplauz

joj, padoh od smeha...:D
Objavljena slika[/url]

Objavljena slika[/url]

Objavljena slika

#104 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 12:47 PM

I sa klimaksom :aplauz
St0kp2.png

zPL8p2.png

#105 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 12:48 PM

Ali samo u kombinaciji sa slaninom :aplauz
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#106 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 03 April 2009 - 02:08 PM

:aplauz :D :Pby the way ja sve mislim da smo mi u temi \"narodna medicina\".......
Objavljena slikaObjavljena slika

#107 majadelta

majadelta

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 492 Postovi:

Objavljeno 04 April 2009 - 12:21 AM

Draga Kato,ja rekoh uvek treba dobro procitati,pa da ponovim,krpa se namaze mascu,pa ono sto treba da se procita izmedju redova,preklopi,zagreje,i tako zagrejanu staviti na decije grudi! A ono moze i preko potkosulje ili vec neceg drugog,ne mora direktno pa da zacepi pore! Ali stvarno mi je vec postalo mrsko svaki put da ispravljam krive Drine,i da slusam pridike,ako nemas nista protiv ,iznesi svoje misljenje,ali tako da se ne prozivam,mozes da izneses suprotno misljenje,ali nemoj da kaljas tudje(moje)! Ne znam da li si mozda superiornija od mene zato sto si knjizevnost zavrsila,ili mozda vise znas? A sto se tice lecenja deteta,nista ti ne brini,mm je doktor,tako da imamo prvu pomoc u kuci! Uostalom nisi mi odgovorila da li ti koristis kreme i pudere,nego si odmah pocela da se branis mojim \"neznanjem\" o anatomiji! A to sto sam napisala o slanini,to sam konsutovala muza i on mi je rekao za to!Ali ti mozda znas vise i od njega! A o nepostajnom a,prelaz l u o,mogla bi i ja nesto da kazem,imala sam odlicnu profesoricu u osnovnoj,tako da nisam bas laik ni tu ni tamo! Samo te molim da ne bude gorko iskustvo sto sam u opste dosla na ovaj forum,ako ti se ne svidja moje misljenje,zaobidji me.Hvala....Objavljena slika

#108 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 04 April 2009 - 06:56 AM

Takodje.
St0kp2.png

zPL8p2.png

#109 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 04 April 2009 - 10:56 PM

Originalno postavio/la kata....I da, kad me zaboli glava, odmah idem u apoteku. Ne postoji alternativa za migrene koje ja imam (da cuknem u drvo, od kad sam ostala trudna sa Hanom, nestale su i jos se nisu vratile, sto samo znaci da nastaju kao hormonski proces), niti bih ja imala strpljenja da isprobavam bilo kakve travke mirisljavke dok mi glava puca od bola....

Bas tako.I moj muz kada mu krene prehlada,on svaki put dan, dva pokusava \"narodnjakom\" da se izleci pa mu se stanje samo produbi i onda naravno krene sa antibiotikom.Ozbiljne prehlade,glavobolje,zeludacnu bol to ne pokusavam da lecim,vec uzimam lekove,a narodna medicina,kao i homeopatija sluzi da \"pripomogne\" u lecenju,a ne da leci.

#110 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 05 April 2009 - 06:03 AM

Mi još uvek ne jedemo viršle. Probali smo, nismo alergični i to je dovoljno. Ne jedemo ni u vrtiću, ni viršle ni paštete.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#111 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 05 April 2009 - 12:02 PM

Ja sam skoro Sari kuhala i to pilecije.Ma nema sanse da ih stavi usta,samo ih onako pretura iz ruke u ruku i igra se..Interesantno joj sto sam isjekla na kruzice sitne.A salamu je probala i jede, mnogo je voli,al dajem samo u limitu.
Objavljena slika

#112 InaMomoc

InaMomoc

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2684 Postovi:
  • LocationRazlog, Bugarska

Objavljeno 05 April 2009 - 12:04 PM

Mi smo baš jutros jeli viršle-posle skoro mesec dana.Jedemo ih otprilike dva puta mesečno,baš kad ne znam šta ću.

LzyI9nM.jpgLzyIp3.png

Iy14vbA.jpgSonXp3.png

#113 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 05 April 2009 - 01:06 PM

Nikada Ogi nije imao kod kuce na meniju virsle. Ali u vrticu ih jede... :)
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#114 NatalijaS

NatalijaS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 Postovi:

Objavljeno 21 March 2010 - 09:05 PM

Pre neki dan gledam na TV-u da su virsle (ili hot dog ... istrazivanje je radjeno u Americi) najcesci uzrok davljenja hranom kod dece. Preporucuje se, ukoliko se deci daje virsla, da se ista sece po duzini, umesto na \"kolutice\"!

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika