Idi na sadržaj

Fotografija

Garderoba za trudnice (odeca za trudnice)

• Please log in to reply
84 replies to this topic

#1 mihailovamama

mihailovamama

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 238 Postovi:

Objavljeno 22 August 2006 - 02:21 PM

Kako ste se snalazile po pitanju garderobe kada ste bile u drugom stanju? Da li ste zadovoljne izborom u nasim prodavnicama ili ipak nesto fali?
Objavljena slika

#2 Mellina

Mellina

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 230 Postovi:

Objavljeno 22 August 2006 - 05:03 PM

Garderobu sam dobila iz inostranstva,konkretno najzanimljivija je ona iz H&M-a.Kod nas je jos uvek los izbor,mada sam skoro snimila dobar butik malo pre GAk Narodni Front ,neznam kako se butik tacno zove i jedan u Piramidi.Inace izbor u ostalim radnjama je uzasan ,to ne bi nosila ni moja prababa.:P
Objavljena slika

#3 ivamia

ivamia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 253 Postovi:

Objavljeno 22 August 2006 - 08:34 PM

Imala sam srecu pa sam za vreme trudnoce morala da kupim samo pantalone ostalu garderobu nisam morala da menjam posto se nisam puno ugojila. Medjutim, ono sto sam videla po Bg je strasno. Garderoba za trudnice je takva da sakriva stomak a ne da ga istice sto je potpuno pogresno, dezeni su ocajni a krojevi \"babski\".Prosto da trudnica u tome padne u ocaj!Da imam novca otvorila bih proizvodnju garderobe za modernu trudnicu!

#4 Maki

Maki

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 394 Postovi:

Objavljeno 23 August 2006 - 08:58 AM

Ja samo sijem. Najbolja stvar! Ubaci se neki elasticani materijal kod prednjeg dela za stomak a ostalo je sve isto kao i pre trudnoce. Jos kad imate dobrog krojaca... kao ja!

#5 H.Sandra

H.Sandra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 28 August 2006 - 05:05 PM

Ja sam za sada kupila samo par haljinica i bas su lepog kroja,bas za trudnice....Melina je u pravu H&M bas ima super stvarcice za razliku od ostalih...;) U BG-u vec ne bih znala gde da pronadjem nesto po svom ukusu...:P
Objavljena slikaLilypie Expecting a baby Ticker

#6 Tanana

Tanana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Postovi:

Objavljeno 29 August 2006 - 09:03 AM

Nisam jos pocela da kupujem trudnicku garderobu, ali mislim da nece ni biti potrebe za tim. Pre neki dan sam svratila do Piramide ne bih li pronasla neke lepe pantalone za trudnice, a prodavacica me pitala za koga mi trebaju?! Tada sam shvatila da se ja jos uvek \"uvlacim\" u regularne S i M velicine a moj trenutni izbor su trenercice.

#7 Makki

Makki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postovi:

Objavljeno 30 August 2006 - 01:53 PM

Pozdrav svima!Ja sam prosetala po gradu ne bi li nasla neku prodavnicu sa iole pristojnom garderobom, ali je izbor bio krajnje ocajan. Kako sam u 18 nedelji trudnoce, jos uvek mogu da obucem neke od pantalona koje su mi ranije bile siroke, ali ne znam sta cu kasnije..ne znam zasto prave tako ruzne modele, kao za neke babe..radije cu ici u trenerci nego to da nosim ;)

#8 zoka_z

zoka_z

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 Postovi:

Objavljeno 30 August 2006 - 10:52 PM

Ja sam nosila pantalone do 5mes,a posle sam kupila 3 obicne trenerke sa uckurom i to nosila do kraja trudnoce evo i sad ih nosim nisu se razvukle.url=http://www.snugglepie.com]Objavljena slika[/url]

#9 maca

maca

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 277 Postovi:

Objavljeno 31 August 2006 - 09:34 PM

ja sam zivaca i zivaca potrosila kad sam trazila hlace za trudnice...u citavoj Zenici nema bas niti jedne radnje za trudnice...na kraju sam nasla u prodavnici rabljene robe jedne trudnicke koje sam morala nositi krojacu...ma haos...citavu trudnocu sam prosla sa 2 hlacama:(

#10 danijela

danijela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 119 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 09:32 AM

Jao ja sam odmah posle drugog meseca imala problem sa garderobom posto zivim u Francuskoj ovde ima veliki izbor ima bas svasta za svaciji ukus,ali kada sam bila kuci, inace sam iz Krusevca,posto sam bila dva meseca pa mi je trebalo nesto posto su bile jake vrucine laganije ako verujete nigde nista!!!!!!!!!!!!!!::o.Nasla sam jednu jedinu radnju i to pise sve 100 posto za trudnice a unutra desetak stvara i to kao za krupnije zene.Bas steta jer je trudnoca jedno najlepse stanje zene i trebalo bi da se povede racuna o trudnickoj odeci!!!!!:P

#11 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 02:53 PM

Ovde mi nije problem da najem garderobu za trudnice,sta vise ima je svaka veca prodavnica(trudnicka sekcija).Trudim se da ne preteram sa time jer racunam uhhh gde cu posle sa tim stvarima.Jedini problem imam sa obucom grrrrr jedan dan imam sapice od stopala a drugi ponovo vidim zglobove:D Nadam se da ce to biti OK jer mi je due date 30.11. da ne bih morala cizme da uzimam vece brojeve.:P

#12 iva

iva

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 25 September 2006 - 06:16 PM

Ja sam obisla sve radnje u Beogradu koje imaju garderobu ya trudnice i nista mi se ne dopada....letnja garderoba i nije tako losa...ali zato zimska je pravi uzas!!!!!!Izgledacu jos deblje i osecacu se kao u dzaku ;)

#13 novopecena

novopecena

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 26 September 2006 - 12:19 PM

Meni jos uvijek te stvari ne prolaze kroz glavu jer sam na samom pocetku, ali je sigurno vrlo korisno da se o ovom prica.

#14 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 26 September 2006 - 04:57 PM

Ja trazila po Piramidi i drugim radnjama bas za trudnice i preskupo je, ne isplati se ili je babsko. Trenerke su moj izbor, jeftino a zgodno
Objavljena slika

#15 bebizyy!!!!!

bebizyy!!!!!

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 111 Postovi:

Objavljeno 26 September 2006 - 11:17 PM

trenerke su zakon!!!sada su i u modi,ima ih raznih plisanih,pamucnih...Najbitnije je po meni da ti prija to sto nosis,posebno u trudnoci;)

#16 dragana

dragana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 Postovi:

Objavljeno 27 September 2006 - 11:26 AM

ja sam imala srecu da sam se porodila pocetkom proleca...stomak sam imala zimi...nisam se ugojila u nogama pa sam pored treneraka nosila i pantalone...a gore XL dukseve bez kojih nisam mogla poslednji mesec dana kad mi se stomak DUPLO uvecao...!!!!!!!!!sve majice koliko god elasticne uvek su mi se dizale, tako da je stomak uvek virio!!!!muz mi se i dalje smeje kad se seti...sto sam i pitala po buticima bilo je ocajno!!!!!!kasno sam videla neku fensi prodavnicu na bulevaru u NS, ima stilizovanih stvari...dobro, da znam za drugi put...
Objavljena slika

#17 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 27 September 2006 - 08:21 PM

Uh,uh kad se setim,odmah mi pripadne zlo..em sam se ugojila vise neg sto treba,em nigde naci pristojnu garderobu a da se u njoj ne osecas kao SLON!!!:(

#18 tanja78

tanja78

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 17 December 2006 - 06:40 PM

Ljudi samo da vas obavestim da se u Zemunu otvorila totalno genijalna prodavnica za trudnice. Stvari su ultra moderne i super povoljne. ja sam kupila pantalone i neke haljinice i svi iz okoline su bili odusevljeni. Obisla sam sve butike u gradu i najstrasnije se skenjala... a onda ovo... otkrovenje... da ne gusim mnogo prodavnica se zove beba anja i nalazi se na cosku Trg JNA i Miroslava Tirsa. Na cosku kod poljoprivrednog faksa. Evo vam i telefon 3160234. Dame moje navalite necete pogresiti.

#19 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 17 December 2006 - 06:51 PM

Nisam trudna ali me bas zanima kako izgledaju te haljinice. Dok sam bila trudna mastala sam o Gap-ovoj trudnickoj kolekciji.U NS ima simpaticna prodavnica u ulici Cara Dusana ali su stvari bas skupe.Daj neku slicicu. Jednim udarcem dve muvice, vidimo i tebe i garderobicu
Objavljena slikaObjavljena slika

#20 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7854 Postovi:

Objavljeno 17 December 2006 - 10:28 PM

Joooj ja sam patila za tim dok sam bila trudna. Nasla sam samo jedan ok butik u tc Piramida, ali je bilo papreno. Onda sam sama izmislila dve haljinice, krojacica sasila, pa sam ih forsirala skoro tokom cele trudnoce. Evo slike, pa ko voli nek slobodno iskopira. Tanja, cekamo tvoje slike i pamtimo adresu, mozda zatreba:PObjavljena slika
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika