Idi na sadržaj

Fotografija

Kako povecati kolicinu mleka?

• Please log in to reply
122 replies to this topic

#121 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 09 July 2012 - 07:12 AM

Pa kod mleka je generalno unos tecnosti veoma vazan. Sto vise ti pijes, i veca je potrosnja, to vise proizvodis!
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#122 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10231 Postovi:

Objavljeno 09 July 2012 - 07:24 AM

Meni je sok od jabuke pomagao,bas sam imala mlijeka....
Objavljena slika Objavljena slika

#123 setare

setare

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postovi:

Objavljeno 08 January 2016 - 08:49 PM

Ja sam isto mislila da nemam dovoljno mlijeka, zapravo nekako su me vise "ubijedili" i plasili s tim. Najvise me nerviralo kad neko dodje i uzme bebu, i cim ona malo kmekne, kazu "da nije gladna?", onda se ja osjecam kao da i ne vodim racuna o tome. Bojala sam se da nemam dovoljno mlijeka i zato sto bi moja mala kad je stavim da doji posisala ono prvo mlijeko koje bi teklo fino i onda kad bi trebala da vuce ona se sva uvijala i kenjkala, nije htjela da vuce, naravno to je zahtijevalo malo truda(mislim da je na ovo uticala i flasica koju sam joj morala davati dok sam dva dana pila lijekove-zato je bolje na kasikicu ako je moguce).Ali ja se nisam dala obeshrabrit, samo se naoruzala strpljenjem i nju forsirala da vuce dok ne navuce jer sam vjerovala da moj organizam moze da proizvede mlijeka koliko joj je potrebno i tako sam radila stalno, i sto cesce. Sad sam primijetila da moze i po 4-5 sati da ne doji, a optimalno dobija na kilazi i ima urednu stolicu. Tako da kadgod mi neko pocne "pametovat o hranjenju, napredovanju bebe, ja znam svoje. I ono sto je JAKO vazno za povecanje mlijeka, i u sto sam se uvjerila i prije neki dan jeste to cesto stavljanje na siku. Prije neki dan sam mislila da moja ima skok u razvoju i ja je fino nekoliko puta na dan odnesem u spavacu, smjestim se fino na krevet, stavim je da doji, ja se zabavim necim na netu, a nju pustim da cucla po sat i duze. Jeste da dosadi al su mi naredni dan vec dojke vidno bile teze, nije mogla da podoji sve, ja se bojala da nisam pretjerala. Tako da je po meni to zaista najbolji nacin za povecanje mlijeka.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika