Idi na sadržaj

Fotografija

Kako je najlakse da zenska zatrudni...

• Zaključane teme Ova tema je zaključana
8 replies to this topic

#1 AndjeoMali

AndjeoMali

Newbie

• Members
  • Pip
  • 40 Postovi:

Objavljeno 28 February 2007 - 04:56 PM

Evo pitanja oko cega puno ja razmisljam:Kako je najlakse da zenska zatrudni?Koji su najbolji plodni dani?Kako se spremit da bi zatrudnila?Koji si simptomi ako sam zatrudnila?

Prikačeni fajl/fajlovi

#2 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 01 March 2007 - 11:41 PM

Plodni dani su 14 dana posle ciklusa ako je ciklus na 28 dana.?ula sa za da podizanje nogu i karlice posle odnosa pomae oplaodnju neznam dali deluje.Sintomi trudno?e uglavnom prvi izostanak menstruacije mada ima odstupanja i od toga,ostli uglavnom dolaze kasnije meni li?no mu?nina i povra?anje od 8 nedelje trudno?e.

#3 ninoslava

ninoslava

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 833 Postovi:

Objavljeno 02 April 2007 - 10:06 PM

Posto sam ostala trudna posle tri godine pokusavanja i pokusavanja mogu ti samo reci da ne razmisljas o tome i ne planiras pa kad se desi desilo se.

#4 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 02 April 2007 - 10:20 PM

moda ti moe pomo?i kalkulator plodnih danahttp://health.msn.com::P/pregnancykids/articlepage.aspx?cp-documentid=100105420
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 AndjeoMali

AndjeoMali

Newbie

• Members
  • Pip
  • 40 Postovi:

Objavljeno 04 April 2007 - 10:23 AM

e hvala vam slobodno pisi te

#6 M_Jovanica

M_Jovanica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 Postovi:

Objavljeno 21 May 2007 - 05:37 PM

Hehe i ja sam do skoro pretrazivala sve sajtove i forume na ovu temu. I mogu samo da kazem sledece - ne postoji ni jedan propisan nacin da se zatrudni! Ali nasla sam sledece informacije: lezanje ili podizanje guze u vazduh minimum 10 minuta nakon snosaja mozda moze da pripomogne da spermatozoidi otputuju sto dublje u matericu, samim tim i do jajnika gde bi trebalo da se susretnu sa jajnom celijom. Zatim smanjenje pusenja jer umanjuje plodnost i kod muskaraca i kod zena (to ti pise i na kutiji cigara). Ali sve je to dzabe ako se ne potrefe dani ovulacije. Ovulacija uglavnom nastupa 14 dana pre ocekivane menstraucije, mada moze da i izostane jedan mesec, ili pak da se dogodi vise od jedne ovulacije mesecno (mada su to zaista retki slucajevi). Ja ovulaciju uglavnom prepoznam po ostrom bolu u stomaku, nesto jacem sekretu, ali postoje i pouzdanije metode odredjivanja kao sto su merenje bazalne ili cak vaginalne temperature, kao i razni testici (koji su doduse skupi).

#7 Milica

Milica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 463 Postovi:

Objavljeno 21 May 2007 - 08:50 PM

Joj i jeste secer mali..Nikada necemo znati kada je taj momenat. Ja sam ostala u drugom stanju kad mi to vise nije padalo napamet. Mucili smo se mucili i nikako. Pila sam vitamine, utopljavala se i nista. E kad me je zub boleo tad se desilo. Posecivala sam sajtove, racunala..zamalo da zovem onog travara za cajeve.

Prikačeni fajl/fajlovi

#8 Beba82

Beba82

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 76 Postovi:

Objavljeno 28 August 2007 - 09:11 PM

Cao svima!Pripreme i nisu bas potrebne kada se desi desilo se.Sto se tice plodnih dana to su 13 i 14 dan od pocetka menstruacije ako imas normalno na 28 dana.Kod mene na primer to ne vazi jer nemam redovnu menstruaciju.Ipak je najbole posetiti lekara i utvrditi tacno jer nije kod svake zene isto.On ce vas u sve vezano za trudnocu najbolje uputiti.Srecno!

#9 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 28 August 2007 - 09:48 PM

Ja imam na 28 dana, ali mi je ovulacija uvek u prvom delu.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika