Idi na sadržaj

Fotografija

Kada uraditi test za trudnocu?

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 BUBAMARICA

BUBAMARICA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Postovi:

Objavljeno 20 February 2007 - 05:32 PM

-------------------------------------------------------------------------------- da li se nekoj od vas desilo kada je radila test za trudnocu da pokaze velika debela vidljiva plava ctra u horizontalni(-) a ona koja je vertilkalna dase manje primecuje skoro i dase nevidi ali ipak je ima .. i neznam sad sta to znaci trudna sam ili ne!! u velikoj dilemi sam i vec sam dva testa kupila na oba pokazuje isto jedna crta vidljiva jedna se skoro i nevidi.sta vi mislite??
.Objavljena slikaObjavljena slika

#2 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2979 Postovi:

Objavljeno 20 February 2007 - 05:37 PM

joj sad se vec i ne secam kako je to izgledalo al meni nije trebao test ja sam valjda cim sam ostala trudna pocela povracati tako da mi je to sve govorilo.
Objavljena slikaObjavljena slika

#3 kika

kika

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Postovi:

Objavljeno 21 February 2007 - 11:26 PM

obrisano od strane administratora zbog nepotrebnog koriscenja velikih slova!Procitati pravilnik foruma!

#4 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6498 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 22 February 2007 - 11:15 PM

na mom testu su bile dve paralelne linije, jedna deblja jedna tanja, i posto sam rano radila test ova koja pokazuje trudnocu je bila jedva vidljiva ali je ova deblja koja je kontrolna i pokazuje da je test ispravan bila bas jasna.

#5 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 23 February 2007 - 01:34 PM

e pa cestito! mislim da i tanka linija znaci pozitivan test!:)
Posted Image

#6 BUBAMARICA

BUBAMARICA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Postovi:

Objavljeno 23 February 2007 - 09:36 PM

Danas sam ponovila test i dobila negativ jedan veliki(-)...svasta...:)

#7 BUBAMARICA

BUBAMARICA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Postovi:

Objavljeno 24 February 2007 - 02:29 PM

Obrisano od strane moderatora. Ne pisati iskljucivo smajlicima!

#8 BojanaG

BojanaG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 23 May 2007 - 06:25 PM

Caos svima! Ja sam Vam nekada davno pisala o mojim iskustvima i pokusajima da ostanem u drugom stanju.... i onda sam pauzirala, resila da se manje opterecujem, nabavila caj od travara Dusana iz N.Sada, pijem ga sad vec preko mesec dana, bavim se mojim fax-om i naravno i dalje radimo na bebi. Zadnju mens. sam imala 24.04. i trebala bih sutra da dobijem, ali vec 15-ak dana sam totalno kilava, grudi me bole i natecene su isto vec dve nedelje (sad me malo manje bole), imam bol u donjem delu stomaka kao pred menstruaciju, ali vec danima sto je za mene sasvim novo, jer ili me boli dan pre ili taj dan, a ne danima pre. I plus na sve to danas zamalo da sam povratila posle kafe, bez koje ne mogu da funkcionisem normalno!!! Pa posto nisam htela preterano da se nadam i zavaravam nisam pridavala puno znacaja simptomima (naravno podsvest radi), ali posle ove mucnine danas : Da li mislite da mi je rano veceras da uradim test ili ??? Od dogadjaja sa kafom sam opet sva na iglama, sto sam se toliko trudila da izbegnem, da se ne bi ponovo razocarala.

#9 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12728 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 23 May 2007 - 06:27 PM

Ne, nemoj raditi veceras test. Uradi ga prekosutra ujutro. Taj jedan dan nista nece da ti promeni u zivotu.I prestani da pijes kafu, mozda si u drugom stanju :P

#10 Milica

Milica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 463 Postovi:

Objavljeno 23 May 2007 - 06:29 PM

Polako draga....sacekaj jos neki dan. Znam da ti se silno zuri za bebu ali polako. Sutra,prekosutra ima vremena za test.

#11 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12728 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 12:53 PM

Bojana, ima li novosti, da li si uradila test?

#12 ninoslava

ninoslava

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 833 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 01:44 PM

Ja sam test uradila kada trudnoca nije bila stara ni mesec dana i pokazalo se da sam trudna,a ti kako hoces ,mozda da sacekas jos koji dan.Znam kako ti je ,ja sam se tresla svaki put kad bih isla u wc jer sam se plasila da ne dobijem.Srecno i javljaj!

#13 BojanaG

BojanaG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 06:44 PM

Dobila sam danas :(Jaaaaaako sam tuzna!Evo sad sam prvi put u toku celog dana uspela da smognem snage nesto da Vam napisem, ubija me stomak!!! Takav bol (menstrualni ali jedno 50 puta jaci) osetila sam jedino kada sam imala spontani, tako da se blago receno raspadam...

#14 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 06:55 PM

:(:(:(:(:(zao mi je

#15 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12728 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 07:25 PM

Jako mi je zao.Ne brini se. Kao sto mnoge mame rekose - opusti se i sve ce biti kako treba. Doci ce i beba, samo cool
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#16 Milica

Milica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 463 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 08:03 PM

E bas bezveze....

#17 ninoslava

ninoslava

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 833 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 10:04 PM

Bas si me rastuzila sada jer si me podsetila kako je meni bilo.Uspecete,samo ne gubi nadu!Pozdrav!

#18 Veka

Veka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 703 Postovi:

Objavljeno 25 May 2007 - 11:30 PM

Najbitnije je da ne gubis nadu, opusti se, nas narod kaze ko zna zasto je dobro da se tako zavrsilo....Nadam se da cete uskoro uspeti i da ces dobiti svoj stomacic a onda i bebanu....

#19 BojanaG

BojanaG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 26 May 2007 - 11:54 AM

Hvala Vam- divne ste!Nekada stvarno imam osecaj da se jako dugo znamo i da smo najbolje prijateljice, jer toliko srdacnosti i razumevanja, nekada ne dobijemo ni od onih od kojih najvise ocekujemo, bas tih koje zovemo prijateljima.

#20 BojanaG

BojanaG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 19 June 2007 - 11:15 AM

Drage moje, Posto ja i dalje pokusavam htela sam da Vas pitam kada ste uradili test i pokazao Vam je tacan rezultat, tj. meni ciklus traje 30 dana, a poslednju sam imala 25.05. pa me zanima da li je rano za test? Znam da na testovima svasta pise sto se tice osetljivosti, ali ipak informacije iz iskustva su mi verodostojnije

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika