Idi na sadržaj

Fotografija

Pokreti bebe u trudnoci

• Please log in to reply
195 replies to this topic

#81 radoznala

radoznala

Newbie

• Members
  • Pip
  • 23 Postovi:

Objavljeno 05 June 2007 - 02:45 PM

Hvala Milice na svim odgovorima :)

#82 mimi

mimi

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 106 Postovi:

Objavljeno 05 June 2007 - 03:09 PM

Ona se taman namestila kako treba,i pred porodjaj pocece samo da se spusta,jer znam tako je i meni bilo i malo manje je bila aktivnija;):);)

#83 Milica

Milica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 463 Postovi:

Objavljeno 05 June 2007 - 04:19 PM

Mi smo nasi, zto smo tu da se svasta savetujemo. Nema na cemu. Uvek, ako znam odgovor

#84 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 11 August 2007 - 09:54 PM

Jel moze beba da se sutira na dva mesta u stomaku,ili sam ja poblesavila:zbunjen

#85 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 11 August 2007 - 10:07 PM

Moze.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#86 Dijance

Dijance

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 11 August 2007 - 11:27 PM

Kada ja odlucim da spavam moja srecica se budi, ljuti se ako je stisnem i ako sam okrenuta kako njoj ne odgovara tokom dana je slabije osjecam jer sam ja aktivna...mamino zlato najsladje:voimte:voimte:voimte
Objavljena slika

#87 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 11 August 2007 - 11:32 PM

joj,mene ovo cudo malo ubija,sta li ce tek biti u devetom mesecu:alsamglup

#88 lubenica

lubenica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 129 Postovi:

Objavljeno 11 August 2007 - 11:33 PM

Moja bebe sutira gde stigne, obicno kad mirujem, ponekad me zdoboli. Boli me kad me sutira na stranu i neosecam se bas prijatno uh, ali vec smo na kraju, pa malo joj tesn o izgleda:bigsmile
Objavljena slika

#89 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 14 August 2007 - 10:45 AM

lubenice,bas sam malo pre mislila na tebe,pitam se kako si?

#90 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 30 September 2007 - 10:54 AM

jaoj,ovo malo u stomaku neprestano igra:vozimisko

#91 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11086 Postovi:

Objavljeno 05 October 2007 - 07:38 AM

Ja sam u prvoj trudnoci pokrete svoje beb osetila tek na ulasku u 6. mesec, ali zato ovu svoju drugu bebu u stomaku osecam jos od 15te nedelje (naravno da je to vise kao neko golicanje u stomaku, nisu bas u pitanju udari kakvi me uskoro ocekuju)!

#92 Ninchen

Ninchen

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 161 Postovi:

Objavljeno 18 January 2008 - 02:00 PM

Nina je bila mirna beba i njene pokrete sam osecala uglavnom uvece, kad legnem i primirim se. I to sto sam osecala bili su jako nezni pokreti, gurkanje..cak sam mislila da se buduce mame malcice folilaru i preuvelicavaju kada pricaju kako ih njihovi bebironi snazno udaraju i kako to zna da zaboli. Sada sam u 31. nedelji trudnoce, imacemo jos jednu cerkicu i ovoga puta je sasvim druga prica..prosto me grize savest sto sam tako mislila. Beba me ubi, toliko je nemirna da se ponekad i uplsaim i zapitam da li je to bas \'normalno\' da se toliko rita? Aktivna je i danju i nocu, gura i udara bez milosti. Cak je zauzela ponovo polozaj - karlicno, i ako je vec bila zauzela poziciju za \"izlazak\"- glavicom na dole..doktorka se bas iznenadila sto se ponovo okrenula..a ja imam utisak da srecica polozaj promeni nekoliko puta dnevno, jer stalno imam osecaj kao da se okrece i vrpolji.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#93 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 19 January 2008 - 11:26 AM

Srba je bio nemirna beba, ali ovaj mali je haos. :)Posebno se razigra uveče između 20.00 i ponoći.Jedva čekam da još malo naraste, pa da mu bude tesno unutra. Valjda će se tad smiriti.
Objavljena slika
Objavljena slika

#94 Lakicabn

Lakicabn

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 Postovi:

Objavljeno 19 January 2008 - 01:31 PM

ja moju bebu stalno osjetim, non-stop udara, a pogovotu sam primjetila kad sam gladna da pocne da se prevrce. to mi je mnogo simpaticno i nedostajace mi taj osjecaj kad se budem porodila, a u 32. sam nedelji trenutno.

#95 Mlinko

Mlinko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 Postovi:

Objavljeno 04 February 2008 - 12:12 PM

Za sada je moja beba nezna prema meni i samo uzivam u njenim pokretima. Nema lepseg osecaja! Samo se nadam da se necu brzo predomisliti!!! Samo se smeskam od uzivanja...
Objavljena slika

#96 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 04 February 2008 - 03:20 PM

andjela je bas bila mirna beba u stomaku takva je i danas prava dobrica za razliku od anabele i anastasije koje su me bas udarale,desavalo se da mi stomak ide cas na jednu cas na drugu stranu,doktor se svaki put smejao kad odem na pregled,za anastasiju mi je rekao pol tek pocetkom osmog meseca(mada sama ja predosecala da je zensko)i vec sam bila narucila roze kolica:P:P
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#97 Mlinko

Mlinko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 Postovi:

Objavljeno 05 February 2008 - 10:36 AM

iva-sa, tebi bas nije dosadno! Tri princeze - zurka!!!Moj muz je nasu bebicu vec nazvao princeza, sto meni znaci da ce biti MAZA. Ne mogu da objasnim to, ali osetim da beba u stomaku vec ima svoj karakter i tacno zna sta hoce. Kad vec spominjes pregled - juce mi je malecka mahala u toku ultrazvucnog pregleda, a sada mi se igra leptirica u stomaku. :voimte
Objavljena slika

#98 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 14 February 2008 - 12:12 AM

milinko upravu si kod mene je prava zurka ali mm mi je od velike pomoci.Mammam meni se anastasija uopste nije smirila non sto je aktivna kada sam otisla 4 dana pred porodjaj na ultra zvuk ginekolog nije mogao da veruje non stop je bila u pokretu-da je vidis sad non stop bi da guce,non stop bi se smejala:singing:singing
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#99 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 14 February 2008 - 12:27 AM

Evo, prođe još jedan mesec (skoro). Džabe sam se nadala, bebac se ne smiruje, sad ume i da boli kad se pomera...Ali, ne žalim se, samo već slutim kakvog će temperamenta biti. :smilegrin
Objavljena slika
Objavljena slika

#100 melek

melek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 12 March 2008 - 08:15 PM

zdravo svima.ja sam trudna u 33 nedelji.i moj mali je toliko aktivan da se ponekad uplasim,ili me cak zaboli ispod rebra...ali je predivni osecaj..jeli tako drage dame...

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika