Idi na sadržaj

Fotografija

Dnevnik mršavljenja...

• Please log in to reply
1681 replies to this topic

#1 bubica

bubica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 136 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 06:40 PM

Evo ja postavih, pro�le su slave i preslave, nove godine ove i one...nakupilo se...ide prole?e i leto, gole nogice i suknjice...Ima li nekog da mi se pridru�i...Ja nemam mnogo vi�ka, ali sam zanemarila ve�banje, pa sada da zategnem mi�i?e, a i da se oslobodim onog pojasa za spasavanje koji izviri kad obu?em svoje omiljene farmerice...:cool::p:PIma li nekog sa istim namerama, da se bodrimo zajedno...:P:p:P

#2 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 08:03 PM

Evo ja prva da te podrim. Ako ho?e, moemo i da se bodrimo zajedno u teretani. Nemoj da te zbuni, moja lokacija ispod avatara, trenutno sam u Niu. Vebam u teretani tri puta nedeljno jer ?e?e ne mogu zbog obaveza, a ostalim danima vozim sobni bicikl i svakodnevno etam Anju izuzetno brzim hodom to obema prija. Ona ci?i od sre?e a ja topim kola?i?e i pravim mesta za nove
Objavljena slikaObjavljena slika

#3 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 09:09 PM

Joj, da l\' ja da ulazim ovde uopte?Ja sam letos pomo?u posebnog reima ishrane za nekoliko meseci izgubila 10 kg. I od tad ni makac.Nemam vremena, a ni volje da vebam. Skroz sam se olenjila. Najgore od svega je to mi ne treba jo puno da smaknem, 5 kg, ali su mi oni izgleda najtei.Dajte neku dijetu koja vam je pomogla.(A ja obe?avam da ?u po?eti bar brzo da hodam do posla :cool: )
'Objavljena
'Objavljena

#4 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 10:07 PM

Da, i moj rezim je poseban:P Ne stignem ceo dan da jedem, ne sedim, ne lezim, spavam 6 sati sa 7 budjenja....i eto ti kolacici se tope...samo meni su kriterijumi izgleda nizi :cool:
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 MajaMiki3

MajaMiki3

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 110 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 10:34 PM

I ja sepridruzujem, treba da skinem ovaj visak sto sam dobila za silne praznike. Nemam vremena da idem u teretanu, a kuci mi se samoj ne da da vezbam. Mammam kakav si ti rezim ishrane imala, pa si oslabila 10kg, ja bih bar 5 za pocetak.
Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

#6 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 10:51 PM

pa ja ne videh na onim slikama da mammam ima viska.....

#7 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:02 PM

Ja nemam ogledalo u stanu, pa i ne znam kolika sam. Sad za vikend, u hotelu, ogledala na sve strane :mad:Majo, ja ila kod nutricioniste i dobila dijetu koja moe uz dojenje. I skinula ba dosta, ali se unakazih od kako radim.Potrai?u sutra originalnu dijetu, pa ?u postaviti ovde.
'Objavljena
'Objavljena

#8 bubica

bubica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 136 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:14 PM

ja nemam neku posebnu dijetu...jednostavno manje jedem hleb (on je katastrofa), mnogo pijem ?ajeva, kuvam svake ve?eri kombinaciju tri ?aja, i to se nalevam...i definitivno izbegavam ?okolade, jer to je moja velika slabost...I pijem obavezno limunadu bez e?era ujutru, uz crnu kafu bez e?era...to se ti?e teretane, jo uvek razmiljam o tome...za sada vebam kod ku?e...Najvanija je disciplina...i da se dobro ose?a...A i ina?e hodam brzo, i volim da pea?im...mada ovo sedenje za ra?unarom...Uf!idemo dalje...zajedno!:cool:

#9 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 06 February 2007 - 11:15 PM

i ja sam tu sa mojim salcetom..topi se lagano,jo 2kg i opet ona stara..

#10 bubica

bubica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 136 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:16 PM

Tebe, tebe sam ?ekala...Hiperaktivna eno....:cool:

#11 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:17 PM

Evo i ja da se ovde upisem!!!Dobila sam zeleno svetlo od Dr za vezbanje pa se nadam da cu uskoro poceti... Moj plan je da po malo vezbuckam do Proleca pa onda da se bacim na duge setnje sa Anjicom u kolicima ili slingu naravno brzim tempom...Za sada na zalost nemam vremena jer mi rezim Anjine ishrane klopa na 3h + firma ne dozvoljavaju luksuze vezica.Ovde je ocajno hladno po -20 tako da sve stagnira do Proleca.
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

#12 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 06 February 2007 - 11:17 PM

pa zar si sumnjala da ?u ovo da propustim!?dodue ve?eras sam se malo osladila sa ?varcima,ali sutra ?u da se iskupim..

#13 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:20 PM

DORU?AK9.00 Ovsene, raene pahuljice + mleko (jogurt) ili Kifle + jogurt (mleko) ili Kifla + salata + jogurt UINA11.30 Vo?e (jogurt ili mleko)RU?AK 14.00 Supa (bez rezanaca),+ meso (riba ili pe?urke),+ salata,+ povr?e (bez zaprke).UINA16.30-17.00 Vo?e (jogurt ili mleko)VE?ERA19.30-20.00 Salata (mlad posan sir) + mleko (jogurt) ili 1 par?e hleba + salata (mlad posan sir) + mleko (jogurt) ili Ovsene,raene pahuljice + mleko (jogurt) iliKornfleks + mleko (jogurt)Ovo je meni pomoglo. Ima mnogo mle?nih proizvoda jer sam dojila. Sad bi trebalo da ih izbacim i ponovim ovu turu bar jedno mesec dana, pa da vidim neke rezultate.
'Objavljena
'Objavljena

#14 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:25 PM

i ja se pridruujem ali ja imam mnooooogo da radim da bih skinula ove moje \"trbunjake\",pa butkice,pa guza.. pa podvalj?i?! Uf.. ja bre imam min.20kg da skinem da bi imala opet neku kilau..jo uvek je to mnogo ali bolje i to nego ovo!Da sam lenja sad za vebe, lenja sam..mada i nemam vremena obi?no uz Da?u vebam nose?i ga. A hrana..uf to mi je to teko da redukujem..uspe mi par dana i onda opet sve ispo?etka.. dodue ne jedam ja uopte mnogo sem to slatkie tamanim i ne moguuuuuuuuu nikako da ih izbacim kako droga su mi!Uas!
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#15 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 06 February 2007 - 11:27 PM

E mammam ova dijeta mi zvu?i ok! Za koliko si ti skinula 10kg?

#16 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 07 February 2007 - 12:14 AM

Ja sam posle poro?aja ostala na 8 vika. Jesenas sam skinula jedno 5, dosta brzo. Samo sam redukovala ve?eru, tj. pila jogurt dok mi se ne smu?i za ve?eru. a posle sam i postila, pa se to lepo uklopilo. Za praznike sam se, naravno, upropastila od klope, al mi bilo leeepooo...Sad opet pokuavam tu ve?eru da smanjim, ali teko mi ide, najvie zato to smo tad mm i ja sami, moemo da se opustimo i uivamo, a ne da jedemo i zabavljamo Lenku u isto vreme. Ali, mora malo i da se rtvuje... Nisam tip za dijete, pokuavam da se kontroliem po pitanju hleba i slatkia, zna?i ne ukidam, samo ih jedem kad mi se BA jedu.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#17 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 07 February 2007 - 12:28 AM

ih a meni se BA jedu ?esto!:(Mora?u ja da smanjim tu ve?eru tj. da probam sa jogurtom kao i ti ili da je izbacim skroz.

#18 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 07 February 2007 - 01:03 AM

lucy jel ti ne dojis?a jesi li cula za onu svako jutro voce,vecera pola rucka,prvi dan proteini-jaja,pecurke,meso,riba,mlecni proizvodi,drugi skrobni-krompir,pasulj,pirinac,grasak,treci-ug.hidrati-pica sa paradajzom ili kecapom,kifla-a za veceru moze par kugli sladoleda,kolac,parce torte ili cokolade i cetvrti dan vitaminski-samo voce ili salata i tako vrtis kazu tri meseca,pa onda jos mesec zadrzis vocni dorucak i oslabis 30 kg,doduse nisam cula da je neko drzao toliko dugo,pa i skinuo bas toliko,ali ja je primenjujem kada bas preteram,jer se malo ogranicim da ne trpam u sebe sve redom,nisam je drzala bas striktno i ne vise od par nedelja,ali mi je pomoglo koliko je trebalo,a to je bilo 4-5 kg,cak mislim da je prilicno zdrava jer unosis namirnice razlicitog porekla,a nutricionisti i preporucuju da se one ne mesaju,naravno salate mozes da dodas uz svaki obrok,a vec ti i voce pruza dooljno vitamina.....

#19 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 07 February 2007 - 01:34 AM

ATKINS DIJETAOva dijeta se sastoji u tome da se iskljuci unos ugljenih hidrata u organizam kako bi pomogli telu da se ocisti od naslaga sala. Sa ovom dijetom necete biti gladni, ne morate jesti samo tri puta na dan, ne trebate hranu meriti i posebno spremati obroke, ne morate piti cajeve i tablete protiv pojacanog apetita, ne morate trcati ili ici na akupunkturu.KAKO DELUJE: Sa potpunim iskljucenjem unosenja ugljenih hidrata, nase naslage sala pocnu se topiti. Sa prvih 6 dana gubite 5 kg, svaki sledeci dan laksi ste za 1 kg. Za 24 dana mozete izgubiti do 20 kg 100 %.ALI OPREZ! Ako samo jedan dan samo jednom pojedete komadic hleba ili bilo kakvu sitnicu koja sadrzi ugljene hidrate organizam ce blokirati topljenje masnih naslaga.NE SME SE JESTI HRANA KOJA SADRZI UGLJENE HIDRATEZABRANJENO!!!HLEB, KROMPIR, BRASNO, PIRINAC, SOJA, GRASAK, PREZLE, POHOVANO MESO, TESTENINE, KIKIRIKI, MUSMULE, LESNIK, VIRSLE, ZAPRSKA NIKAKO.MLECNI PROIZVODI mleko, puter, kiselo mleko i pavlaka, jogurt, margarin, slag, secer, cokolada, razne grickalice slane i slatke, sladoled, ni jedna vrsta sira, nista od voca.Da bi nadoknadili potrebu za gore navedenom hranom uzimajte vitamine i to: C, E, A, B, kalcijum, magnezijum... Ovu dijetu mozete drzati onoliko dana koliko zelite smrsati. Kada postignete zeljenu tezinu, organizam nece dobijati na kilazi izvesno vreme, cak i godinu-dve.OVA DIJETA NIJE OPASNA PO ZDRAVLJE A ORGANIZAM SE CISTI.NAJTEZE JE PRVIH 6 DANA.HRANA KOJU MOZETE JESTISVE VRSTE MESA:Junetina, piletina, teletina, svinjetina, jagnjetina, guska, patka, curetina, sve vrste iznutrica, divljac na sve nacine-osim pohovana- kuvano, peceno, rostilj, mozete jesti i cvarke ali bez hleba, suseno meso, kobasice osim virsli, sve vrste narezaka.SVE VRSTE RIBE:Morske ribe, slatkovodne ribe, sve vrste ribljih konzervi.SVE VRSTE SALATA:Sveza zelena, paprike, sveze ili pecene, paradajz, krastavci, sveze zelje ili kiselo, cvekla, salata od morskih plodova,salata od luka,svezi spanac. Sve salate zaciniti sa uljem, sircetom, solju, biberom,. ajvarom- po zelji. Mozete jesti jaja na sve nacine.SVE VRSTE POVRCA:Karfiol, blitva, spanac, praziluk, kelj, luk, zelje,articoke, patlidzan, sargarepa, persun, celer, rotkvice, pecurke.MOZETE PITI:Mineralna voda, limun, crna kafa, sve vrste caja bez secera, pola litre belog vina ili 1 litar gemista ali nakon 6. dana dijete. Umesto secera-natreen.
Objavljena slika

#20 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 07 February 2007 - 01:42 AM

UN DIJETADIJETA UJEDINJENIH NACIJAUPOZORENJE!PRE ZAPOCINJANJA DIJETE POSAVETOVATI SE SA LEKAROMI POSTUPITI PO NJEGOVOM SAVETU!DIJETA UJEDINJENIH NACIJA ZA VOJVODINU I FINSKUCILJ OVE DIJETE JE PORED SKIDANJA VISKA KILOGRAMA DA DOVEDE DOPROMENE METABOLIZMA U ORGANIZMU , CIME SE GARANTUJE DA SE SKINUTIKILOGRAMI VISE NECE VRATITI.DIJETA TRAJE 90 DANA I ZA TO VREME IZGUBI SE 18-25 KG. aKO JE POTREBNOSKINUTI MANJE KILOGRAMA DIJETA SE MOZE PREKINUTI ALI ONDA NECE DOCI DOPROMENE METABOLIZMA.DORUCAK JE ISTI SVIH 90 DANA,VOCE . JEDE SE UVEK VOCE U PARU: DVE JABUKE,DVE KRUSKE, DVE NARANDZE ILI SAKA SITNOG VOCA.DIJETA UVEK POCINJE PROTEINSKIM DANOM I POSLE VOCNOG DANA IDEPROTEINSKI DAN . REDOSLED DANA SE NESME MENJATI.PRVI DAN: PROTEINSKI DANRUCAK: KUVANO ILI PECENO MESO U KOLICINI OD TRI HOTELSKE SNICLE, 1 PARCEHLEBA,SALATE U NEOGRANICENIM KOLICINAMANA KRAJU POPITI 2 DCL SUPENEZAKUVANE-BISTRE BEZ REZANACA. UMESTO MESA MOGU SE JESTI TRI PECENA ILI TRIBARENA JAJETA.MLEKO I SIR MOGU SE JESTI SAMO NA OVAJ DAN.SUPA SE MORAOBAVEZNO POPITI.VECERA: ISTO STO I ZA RUCAK SAMO BEZ SUPE.TREBA VODITI RACUNA AKO JE ZA RUCAK BILO MESO DA I ZA VECERU BUDE MESO,ISTOI AKO SU BILA JAJA. AKO SE DODAJE SIR KOLICINA MESA I JAJA SE SMANJUJE ZAKOLICINU DODATOG SIRA.DRUGI DAN: SKROBNI DANRUCAK: PASULJ ,GRASAK,SOCIVO, PIRINAC,ILI KROMPIR. OBAVEZNO KUVANO UZDODATAK SAMO ZACINA (SO,BIBER,VEGETA,KECAPORIGANO I SL.) POJESTI 1 PARCEHLEBA I SALATU.VECERA: ISTO STO I ZA RUCAK SAMO U MANJOJ KOLICINI.(ZA RUCAK PUN DUBOKITANJIR A ZA VECERU POLA)TRECI DAN: UGLJENOHIDRATNI DANRUCAK: KUVANO TESTO UZ DOTATAK ZACINA ,PICA SAMO SA KECAPOM,ILI BILO KOJESLANO TESTO U KOLICINI KORE ZA PICU.VECERA: 2 MANJA PARCETA TORTE ILI 3-4 PARCETA KOLACA ILI 3 KIGLE SLADOLEDA IOBAVEZNO 1 REBRO COKOLADE ZA KUVANJE.CETVRTI DAN : VOCNI DAN-2-RUCAK I VECERA: MESANO VOCETRI PUTA ZA VREME DIJATE ,OBICNI 1 MESECNO TREBA DRZATI I VODENI DAN KOJI UVEKIDE POSLE \"VOCNOG DANA\" A POSLE NJEGA NASTAVLJA SE SA PROTEINSKIM DANOM.KAFA I CAJ MOGU SE PITI U NEOGRANICENIM KOLICINAMA ALI BEZ SECERA.POSLE ZAVRSENE DIJETE JEDE SE NORMALNO STIM DA VOCE OSTANE ZA DORUCAK JOS90 DANA. AKO U NAREDNA TRI MESECA SE IZGUBE JOS TRI KILOGRAMA ZNACI DA JEDOSLO DO PROMENE U METABOLIZMU.AKO SE NE IZGUBI DIJETU TREBA PONOVITI.AKO JE POTREBNO SKINUTI JOS KILOGRAMADIJETA SE SME PONOVITI TEK NAKON TRI MESECADELUJE KOMPLIKOVANO ALI NIJE KOLICINA HRANE JE VECA OD KOLICINE HRANE KOJUSVAKODNEVNO UNOSIMOA BEZ OBZIRA NA TO KILOGRAMI SE GUBE.NE TREBA GUBITINADU I VOLJU JER SE DESAVA DA PRVIH 10 DANA TEZINA NE PADA ALI SE ONDA SKIDA 3-4 KG.AKO PONEKAD POPIJETE SOK GLEDAJTE DA TO BUDE GAZIRANI,ZBOG MANJESECERA.NISTA SE NESME PRESKAKATI,SVAKA NAMIRNICA IMA SVOJU NAMENU UORGANIZMUI NESME OSTATI BEZ NJE.NIJE UOBICAJENO DA SE VOCE JEDE ZADORUCAKALI ORGANIZAM IZ NJEGA NAJPRE ISKORISTI INTEGRALNI SECER KOJI HRANINERVNI SISTEMILI COKOLADA KOJA SPRECAVA ALERGIJUKOJA JE CESTO PRISUTNA KODDRZANJA DIJETE.POZELJNO JE NA POLA DIJETE KONTROLISATI KRVNU SLIKU.SVI KOJI SU DRZALI OVUDIJETUIZGUBILI SU NAJMANJE 10 KG.BEZ IKAKVIH ZDRAVSTVENIH PROBLEMA.OSOBEKOJE PATE OD POVISENOG KRVNOG PRITISKA POSLE PAR NEDELJA NEMAJU POTREBE ZALEKOVIMA.PROBAJTE NECETE SE KAJATI.
Objavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika