Idi na sadržaj

Fotografija

Kucni buzet

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 gagac

gagac

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 10:05 AM

Koliko vam je novca potrebno mesecno? Npr.Hrana ........Rezija ........Benzin .......Garderoba .......Deca .......Vanredni troskovi i pokloni .......

#2 ivamia

ivamia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 253 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 10:13 AM

Onoliko koliko imamo nije dovoljno. Stalno smo i minusu.Sve u svemu, oko 30.000,00

#3 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 10:31 AM

sto ne dodade na ovaj spisak i kredite:mad:mi smo poceli od - (minusa), ni on ni ja nismo radili kad smo se vencali i rodili Branka( a od roditelja sto nam je ostalo i njihovih penzija nije bilo ni za njih a kamoli za nas), ziveli smo od onog sto Branko dobije kao beba:(.Onda smo bili na 0, pa u +.Sad smo super. PARA I LJUBAVI NIKAD DOSTA;)
Branko i Petra

#4 gagac

gagac

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 11:48 AM

Mi kredite nemamo, pa mi isu ni pali na pamet. Ali cinjenica je da 90% ljudi u Srbiji ima neki kredit. Blago vama kad ostvarujete i extra profit :D

#5 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 11:49 AM

Originalno postavio/la gagacMi kredite nemamo, pa mi isu ni pali na pamet. Ali cinjenica je da 90% ljudi u Srbiji ima neki kredit. Blago vama kad ostvarujete i extra profit :D

mora da radite u dobrim firmama kad nemate kredu:P
Objavljena slikaObjavljena slika

#6 gagac

gagac

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 01:42 PM

Moja sugradjanko, zvanicno ne radimo nigde, pa verovatno i zato nemamo mogucnost za kredit. Moj muz nikad ne bi podigao kredit i da moze, a ja bi sve kupila na rate, pa i hleb i mleko :D

#7 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 01:54 PM

eh teske teme za pre podne,ustvari menei je jos pre podne jer sam ustala u 12.ma sigurno svi trose vise nego sto zarade,drugacije se ovde ni ne moze,sva sreca sve moze na rate,pa nema veze sto nas otkidaju sa kamatom,drugacije nikad nista ne bi kupili(to se odnosi na garderobu ,sminku,poklone,sve ono sto nije suva egzistencija,da ne pominjem tehniku),pa samo za hleb,mleko,pavlaku,jogurt,vec ode 100 dinara,svaki dan,najbolja je varijanta kada odemo u neki od mega marketa da nakupujemo za ceo mesec,pa na kraju razvucemo nedelju i po,po meni je hrana najskuplja,kirija 150,komunalije 100,pa ti sada vidi......

#8 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 26 January 2007 - 02:13 PM

De me nadje,ne smem ni da se prebrojim.....mnogo!
Objavljena slika

#9 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 26 January 2007 - 04:01 PM

a ja sam odavno prestala da ra?unam..fajde nema,samo me posle boli glava..

#10 mama_daisy

mama_daisy

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2281 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:10 PM

mnogo.....kao imamo 400 eura,,,,ali uvek ode vise.....
Objavljena slika

#11 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:24 PM

to vie imamo to vie troimo,kada imamo manje onda i manje troimo..ali odu nae obe plate, ne ba uvek ali skoro...recimo na hranu oko 20000 hiljada ako ne i vie..znam kad odem u Tempo i kao napunili korpu u kojoj su namirnice koje odu za 2 nedelju bude ra?un 9000 min.!! I svaki put se frapiram zbog toga.E sad poto smo nabavili kola sad ?emo i na benzin da dajemo..ali neka barem ?u da se vozam..to je za moju duu malo.A od garderobe ne pamtim kada sam sebi neto kupila!
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#12 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:29 PM

Meni se nita ne dopada ta kupovina po hipermarketima. Uvek kupimo masu nepotrebnih stvari samo zato to su za nijansu jeftinije, a opet moram na pijacu da kupim povr?e i vo?e. Pritom se sva ta hrana koja se nagomila u ku?i pojede za mnogo manje vremena nego to je planirana.A najvie para dajemo ba za hranu...
'Objavljena
'Objavljena

#13 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:34 PM

Potpuno si u pravu!!

#14 mama_daisy

mama_daisy

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2281 Postovi:

Objavljeno 31 January 2007 - 11:55 PM

Mi uvek pravimo spisak i u hipermarketu kupimo sve sto nam treba i lepo nam traje...a voce i tako i tako moras na pijaci......nama super idemo 2 puta mesecno.....i na to nam ode jedno 15000 /20000 i preko toga tu i tamo...ma uzas....kad se presaberemo slogiramo oboje....ne znam sta cemo kad se isprazni kasica sa svadbenim parama
Objavljena slika

#15 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 12:03 AM

pa i mi pravimo spisak i kupujemo sve sa tog spiska ali nekada se i taj spisak prosiri..sto nam se ne svidja.. a kako je to sa hipermarketima nabijuti neku stvar bukvalno na nos i ti kad vidis ne mozes da odolis..jos po jeftinijoj ceni.. uzas!ali stvarno mi se vise isplati hipermarket nego da odem u lokalnu prodavnicu koja inace dere sa cenama i da isto to kupujem tamo! E onda bi trosila duplo vise.

#16 mama_daisy

mama_daisy

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2281 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 12:13 AM

TO I JA MISLIM...ko zna sta bi bilo da svaki dan idem u prodavnicu...
Objavljena slika

#17 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 03:10 AM

E,a mi idemo i hipermarkete dva puta mesecno,a i svakodnevno u maxi jer nam uvek nesto treba.....strasno!
Objavljena slika

#18 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 10:39 AM

Mi idemo jednom nedeljno u Maksi, tamo kupujemo po spisku za tu nedelju i tek poneto neplanirano (osim kad mm ide sam, onda je sve neplanirano i tek poneto sa spiska), tamo kupimo i vo?e i povr?e. Dokupljujemo relativno malo u toku nedelje. Ponekad odemo u Metro, ali tamo divljamo, pa izbegavamo. Na te nedeljne kupovine ode izme?u 2-4 hiljade. Ali ra?uni nas ubie. A tek treba da kupimo nova kola...
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#19 zvoncica

zvoncica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 213 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 10:51 AM

finansije su zaduzenje mm, ali znam da trosimo puuuuno. Najvise za hranu, 2 puta mesecno Tempo i racun nije ispod 8-9.000, plus svakodnevno u prodavnici bar 300-400 din, pa pijaca oko 1.000 nedeljno. prosli mesec struja 200 e(neko nam rece da je dobar uljani radijator:mad:), a i ovaj ce. Da mm nema isplative hobije (npr. stock fotografija i sajtovi) ne znam kako bismo preziveli. Moji i njegovi stalno kupuju Ivi nesto tako da oko garderobe i igrackica nemamo neke izdatke. Ne smem da saberem sve troskove jer bih se verovatno slogirala.A mogu samo da zamislim kako je u domacinstvima sa jednom platom, i to onom minimalnom.
Objavljena slika

#20 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 01 February 2007 - 06:51 PM

Hrana ........$600 min. Rezija ........ bolje da ne znate :D na pr. telefon oko $140 + vonage(internet tel.)$35 + e-fax (internet fax)$25 +osiguranje kola mesecno $35(to je minimum samo za drugo lice)+comcast internet ~$40 pa tek onda obicne rezijeBenzin ....... ~$150Garderoba ....... ~ $300(cesto i vise)Deca ....... ~ $500Vanredni troskovi i pokloni ....... ~$200 ako ne idemo na veceru u restoran ako idemo jos ~ $60-100 nista ekskluzivno vec krajnje skromno!
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika