Idi na sadržaj

Fotografija

Koje preparate za negu tela ste koristili/koristite u trudnoci?

• Please log in to reply
188 replies to this topic

#1 Maki

Maki

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 394 Postovi:

Objavljeno 08 August 2006 - 10:59 AM

Sta koristite od preparata protiv strija i slicno. Ja sam koristila vise njih svakodnevno i vise puta dnevno. Nemam ni jednu jos striju a imam ogroman stomak!

Prikačeni fajl/fajlovi

#2 mihailovamama

mihailovamama

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 238 Postovi:

Objavljeno 08 August 2006 - 11:49 AM

Porodila sam se i evo moja beba ima 4 meseca, a nemam ni jednu jedinu strijicu. Svake veceri stomak sam mazala mesavinom Pavloviceve masti i AD kapi, sto mi je savetovala drugarica. Meni i njoj je ovaj recept extra delovao :mad:
Objavljena slika

#3 ivamia

ivamia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 253 Postovi:

Objavljeno 08 August 2006 - 03:19 PM

Koristila sam \"Strijet\", ali nazalost nije mi pomogao. Nisam imala veliki stomak ali na njemu se strije nisu ni pojavile vec na guzi i zadnjem delu butina. U trudnoci se nisam puno ugojila, mazala sam se non-stop ali eto valjda mi je koza takva.Blago vama-strije su GROZNA stvar!

#4 Guest_radomdaca_*

Guest_radomdaca_*
  • Guests

Objavljeno 08 August 2006 - 09:05 PM

Jao mihajlovamama gde si bila ranije za ovaj savet!?!?:)

#5 Mellina

Mellina

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 230 Postovi:

Objavljeno 10 August 2006 - 10:23 AM

Ja sam koristila prvo Striet pa Afroditu i evo sad Pavlovicevu,nekako mi je najmasnija i strije su se pojavile na struku iza prema ledjima a bas tu nisam ni mazala nesto posebno a i najvise kilograma se tu zalepilo.
Objavljena slika

#6 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 15 August 2006 - 09:42 AM

ja sam mazala maslinovo ulje, pavlovicevu i imam dve male strije na stomaku i pojavile su se deset dana pre porodjaja, bokove i grudi ne racunam posto sam tu vec imala stija od ranije

#7 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 15 August 2006 - 03:58 PM

Za sada mazem samo niveino mleko sa vitaminom E, s\' obzirom da sam tek u 6 mesecu...Moracu izgleda da porucim sve iz Srbije(Pavlovicevu mast itd.) Do sada sam dobila 11 kg :P a Dr. mi kaze da bas \"zdravo\" izgledam :D Verovatno cu dobiti neku strijicu jer ih vec imam na bokovima(verovali ili ne zbog sporta!!!):(

#8 H.Sandra

H.Sandra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 28 August 2006 - 05:21 PM

Ja za sada koristim ulje za telo i nivein losion Q10 ali mi se dopada ova kombinacija sa pavlovicevom i AD kapima....
Objavljena slikaLilypie Expecting a baby Ticker

#9 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 29 August 2006 - 08:32 AM

ja sam se mazala u obe trudnoce STRIJETOM i nisam dobila strje al iskreno mislim da sve zavisi od koze, moja sestra se nije mazala nicim pa nema ni jednu striju.
Objavljena slikaObjavljena slika

#10 mamaJ

mamaJ

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 153 Postovi:

Objavljeno 30 August 2006 - 03:56 PM

Ja sam koristila Nivea baby milk i dobila sam 2-3 strije par dana pred porodjaj!
baby

#11 maca

maca

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 277 Postovi:

Objavljeno 31 August 2006 - 09:38 PM

ja sam se mazala raznim losionima,al ipak nije pomoglo...ne znam mozda bi bilo gore da nisam...al nisam ostala bez strija...

#12 danijela

danijela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 119 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 09:39 AM

Ja za sada mazem Pavlogal mast sa kamilicom.

#13 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 12:30 PM

Koristila sam mammy kremu, ne izgleda nesto fancy pakovanje ali sam ok prosla, imam par malih kod pupka koje se jedva vide i to sam primetila tek posle porodjaja, tu mi se stomak bas razvukao, a mislim da je mnogo do koze kakva ti je
Objavljena slika

#14 bebizyy!!!!!

bebizyy!!!!!

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 111 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 12:37 PM

meni je isto pomogla mesavina pavloviceve masti i AD kapi(uljane).samo jedan savet od pocetka trudnoce obavezno svake veceri posle tusiranja,dok je koza jos uvek pomalo vlazna :P

#15 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 28 September 2006 - 05:44 PM

Evo ja da se javim na ovo temu opet:) Zamenila sam niveu sa \"Palmer\'s cocoa butter formula\" massage cream for stretch marks. Mislim da moze da se nadje i kod nas(u Srbiji) pa cu vam javiti kako sam prosla sa tim proizvodom za par meseci;)

#16 gogi

gogi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 14 November 2006 - 08:08 PM

prica se o strijama??!!kada se pojavjuju?pre ili po poradjaju?ja sam u 20 nedelji,nemamam strija ili je jos rano?

#17 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 14 November 2006 - 08:11 PM

Ne moraju ni da se jave...Ja ih imam vrlo malo. Ali, za svaki slucaj mackaj se necim...A obicno se jave u drugoj polovini trudnoce kad pocnes da RASTES.... :cool:
'Objavljena
'Objavljena

#18 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 14 November 2006 - 08:44 PM

Rekla bih da je rano ali se mazi cim stignes i stalno se mazi. Trebala bi da se mazes i posle porodjaja mada obicno na to zaboravimo prvih meseci.Uvece sam se mazala bademovim uljem jer je jako mastan i nezgodan za dnevne varijante a preko dana Vichy, Mustela, Nivea, Afrodita.Mazi se cela OBAVEZNO.Ogromnu ulogu igra kvalitet tvoje koze i nasledni faktor.Kako sam se nadala odlicno sam prosla.

#19 Cexy

Cexy

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 233 Postovi:

Objavljeno 14 November 2006 - 10:05 PM

Ja sam koristila neku mesavinu raznih ulja i vitamina pravljenu u apoteci. Podseca na Pavlovicevu mast ali ima svega u njoj, maze se uvece a ujutru koza kao bebina. Ovo pravi pancevacka apotekarska ustanova ali mozda ima slicno i u drugim gradovima. Ako ne, onda svakako je dobra kombinacija Pavloviceva i AD kapi + ja bih dodala bademovo ili maslinovo ulje posle tusiranja na vlaznu kozu. I MNOGO, MNOGO TECNOSTI... P.S. Kad se pojave strije, kasno je za mackanje
Lilypie 2nd Birthday Ticker

#20 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 15 November 2006 - 09:20 AM

Ja sam koristila Striet i utapala se u njemu u celoj trudnoci. Imam strija za izvoz, i po stomaku i na preponama.....nasledje.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika