Idi na sadržaj

Fotografija

Ljubomorni klinci

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#41 SanjaV

SanjaV

v.sanja

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5379 Postovi:

Objavljeno 27 May 2010 - 09:59 AM

Mi s ljubomorom za sad izlazimo na kraj. U početku Elena nije seki htela da pokaže ni jednu igračku, svaku koju bih ja stavila u Kalinin krevetac je brzinski vadila uz strašno negodovanje, otkud meni pravo da diram njenog \"dinozavra\", bla, bla...:P Sad kad smo počeli Kalini da kupujemo zvečkice i visuljke, rado deli, jer očekuje da i seka svoje podeli s njom. :cool:Najviše je ljubomorna kad dojim Kalinu, tad joj obavezno nešto treba, ili joj se piški, žedna je, gladna i sl... Kad vidi da ja ne reagujem, privuče se uz nas dve i pita: \"Mama, jel\' ti imaš dve curice? Hajde zagrli nas.\" :D
Objavljena slikaObjavljena slika

#42 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 27 May 2010 - 10:02 AM

Duša mala... Sve je to normalno i nije pretjerano. Mene baš zanima kakva će kod nas biti situacija u oktobru...
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#43 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 27 May 2010 - 10:28 AM

Sanja, kod nas ovo s dojenjem isto-preslikano, pogotovo mi to smeta pošto je kod Mile dojenje=uspavljivanje. Ali mi je najsmešnije kad se tako ugnezdi i onda tepa Mili kao odrasla (\"ljubavi moja, bubice moja\":P).
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#44 SanjaV

SanjaV

v.sanja

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5379 Postovi:

Objavljeno 27 May 2010 - 10:44 AM

Originalno postavio/la jelka Ali mi je najsmešnije kad se tako ugnezdi i onda tepa Mili kao odrasla (\"ljubavi moja, bubice moja\":P).

:P Isti slučaj! \"Zašto plače bubica mala?\", pa joj nosi dudu. Ili \"Ovo dete opet plače! Tačno je kmezava!\" :D A sva ponosna, jer za razliku od sestrice, ona uopšte nije kmezava! :D

#45 sandric84

sandric84

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7280 Postovi:
  • LocationBanja Luka

Objavljeno 27 May 2010 - 12:40 PM

Sve ce to proci...isto je bilo i kod mene! Sada uopste nisu ljubomorne! :(

l3rYp2.png
gjfYp2.png
jGl1p1.png

#46 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8843 Postovi:

Objavljeno 27 May 2010 - 09:36 PM

Medene su i Lenka i Elena.Aki je neki dan u parku izneo Necu iz biciklice i otrcao par metara sa njim u rukama! Desilo se u tren oka! Uzrok: ljubomora - nekoliko starijih devojcica su se naredjale oko njega i tepale mu, igrale se sa njim...On stvarno retko ima napade ljubomore, ali kad ga strefi... Bas se iznenadim.

#47 olja13

olja13

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3059 Postovi:

Objavljeno 28 May 2010 - 11:51 AM

Kod nas ova ljubomora mislim da nikada nece proci. Strahinja i dalje luduje cim se vise paznje posveti Nikoli. A reaguje kreveljenjem i deranjem... ma sve najgore.Srecom, ti \"napadi\" ljubomore nisu sada tako cesti kao pre ali desava se..:(Mi u kuci smo naucili da se kontrolisemo ali kada neko dodje pa Nikoli posveti vise paznje jer je on onako umiljat i uvek nasmejann onda ovaj matori pokaze sve sto ne treba.A u stvari Strahinja obozava brata i jako je ponosan na njega.
Objavljena slika

Objavljena slika

#48 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 03 August 2011 - 10:51 AM

Sad sam gledala sta sam od pocetka pisala na ovu temu i mogu vam reci da sam i zaboravila da li su i kad bili ljubomorni.Vidim da je prvo Dunja bila ljubomorna na Stefana pa je to proslo posle je Stefan ljubomoran na Dunju...
Dunja je vec duze vreme ponovo ljubomorna i to nekada pokazuje nekada ne ali ja uvek osetim kada joj nije pravo.Uvek kada ljubim Stefana moram i nju ili ako njemu uputim neku lepu rec moram i noj inace mi to nabije kasnije na nos.Cesto pricam sa njom da ih isto volim...ali ona me uvek pita a koga vise bar mrvicu :puzzled Ja znam da smo njemu vise ne posveceni nego nekako svi strepimo za njega jel znate kroz sta smo prosli ali pruzamo im isto .Kad ona kaslje,kad je prehladjena to mi nije neki sad problem a ta situacija kod njega mene dovodi odma do ludila.
Ljubomorna je i na moju sestricinu ako je pomazim ,poljubim a ona se zna uvaliti kod tetke da se mazi po pola sata.Ja svoju decu bas mazim i ljubim ponekad pomislim i previse ih gnjavim i ne mo ze se reci da Dunji hvali ljubav nego ona oseti tu moju napetost i brigu koja je razlicita za nju i za Stefana.
Takva situacija je bila i kad sam ja bila mala,moja najstarija sestra je imala astmu i stalno bila bolesljiva i noj se uvek vise ugadalo.Koliko se ja secam a i mama to potvrdjuje da mi nismo bile nikada ljubomorne jedna na drugu.Nadam se da ce Dunja moci da shvati sve to kad bude jos malo starija.

#49 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 03 August 2011 - 07:16 PM

Ja Bubi kazem da je volim duze nego Drekavca. Isto cim vidi da je on prisao da se mazi sa nama i ona pritrcava. Ume da mu otme igracku, ali retko. Mada i mi u korenu secemo svaki pokusaj ljubomore, i pricamo, pricamo...Ucimo je kako da zajedno bivstvuju i da uzivaju zajedno. NE znam, mislila sam da ce biti gore, s obzirom da je bila jedinica cetiri godine. Ovaj mali jos nema pojma o ljubomori.

#50 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 03 August 2011 - 07:27 PM

Цветић - ми такође то говоримо и иста је реакција - кад мазим Луку ево одмах и ње. АЛИ ја кад се нас две мазимо а Лука гледа увек кажем не мој Лука да будеш љубоморан!!!! И пали - Ката се УВЕК упеца и каже - види мама како је љубоморан!!!
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#51 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 03 August 2011 - 07:44 PM

Ima jedna sjajna knjiga koju izdaje Beli put, zove se "Sve vas volim najvise na svetu". Prica je o tri medvedica (najstarije, srednje i mladje; devojcica i decaci; sa razlicitim sarama...) koji se zapitaju da li su ona druga dva meceta bolji od njega. Ima super fora za resavanje ljubomore.

#52 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 03 August 2011 - 09:59 PM

Знам те књиге, нисам видела ту са медведићима али сам видрла једну о зечевима на тему колико те волим. Сјајна!
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#53 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 August 2011 - 10:04 PM

Kod mene su trenutno svi ljubomorni na sve (osim, čini mi se F. na O.). I nevjerovatno mi je kako je beba ljubomorna. Čim se mazim s nekim od njih dvojice (i ne samo ja, nego i moja mama ili mm), on odmah dolazi, penje se na mene, i bukvalno doziva i kmeči dok i njega ne uzmem. Mnogo je sladak i smiješan.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#54 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 04 August 2011 - 06:36 AM

Dunja nije ljubomorna jer je ona umiljata i velika maza koja koristi svaki trenutak, ma sta da radi, da mi pridje: uvek da me dodirne, privije se uz mene i poljubi me.
Ali zato Ogi dotrci u moje narucje bas onda kada primeti svoju sestru kako se mazi sa mnom pa kaze: "I ja te vooooliiiim, mamice. I ja cu da te ljubim i vise i jace od Dunje". :):):)
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika