Idi na sadržaj

Fotografija

U kojoj nedelji beba ozivi..

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 BojanaStamatovic

BojanaStamatovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:
  • LocationBeograd

Objavljeno 16 November 2011 - 07:33 PM

Drage mame.. Ovim putem zelim da vas sve pozdravim.. Danas sam prvi put na ovom sajtu..citala sam mnoge vase teme i odgovore i mnogo se lakse osecam kada cujem necija iskustva..
Meni je ovo prva trudnoca imam 23 god i danas sam usla u cetvrti mesec...
Pa me zanima sa koliko nedelja beba ozivi posto ja ponekad imam osecaj da me nesto lupka u stomaku ne znam kako bih vam to objasnila.. to mi se od skora pocelo desavati...hvala vam unapred na vasim odgovorima... :)) pozz

#2 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 16 November 2011 - 08:23 PM

Бојана, добро дошла!

Беба је жива од тренутка када почне да јој ради срце. А то је од пете шесте недеље по зачећу. Што се бебиних покрета тиче - зависи одтрудноће до трудноће. Има тема о томе, "Када вам се први пут јавила беба"

То што ти осећаш је то. То су бебини покрети. Неко то описује као голицање, неко као лупкање, неко потпуно другачије, али то је то.

Ја сам прву бебу осетила око 16те недеље, а другу баш рано, са 11 или 12 недеља.
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#3 BojanaStamatovic

BojanaStamatovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:
  • LocationBeograd

Objavljeno 16 November 2011 - 08:27 PM

hvala puno na odogoru malo sam se prepala jer su mi na dabl testu otkrili malo kontrakcije pa sam se prepala da je mozda to u pitanju...

#4 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 16 November 2011 - 09:06 PM

Како су ти на дабл тесту открили контракције?
Дабл тест је анализа крви и статистика.
Контракција може да иде од леђа преко сртука и стомака ка доњем стомаку. Или само затезање доњег стомака и бол у истом. Можеш чак и да је не осећаш...
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#5 BojanaStamatovic

BojanaStamatovic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:
  • LocationBeograd

Objavljeno 16 November 2011 - 09:09 PM

kada su mi radili ultrazvuk to su otkrili.. ja se stvarno u to ne razumem.. pre nego sto su mi uzeli krv prvo su mi radili ultrazvuk i tu su mi to ustanovili..

#6 pokita

pokita

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 175 Postovi:

Objavljeno 18 November 2011 - 08:53 AM

Ja mislim da je rano za kontrakcije, one ne bi trebale da se javljaju pre 5-tog ili 6-tog meseca, ja sam ih osecala sa prvim tek kad sam krenula na porodjaj, sa drugim od 8-mog a sa trecim od 6-tog, ali to od pre porodjaja su lazne i ne bi smele da otvaraju matericu i skracuju grlic ako to rade onda bi morala da se uvede i terapija.

Sta ti kaze doktor, ako je slabo onda savetuju samo mirovanje, ne dizanje teskog, i da se izbegavaju odnosno ukinu odnosi do daljnjeg, ali ako su jace vidi da uvedu neki lek.

Sve najbolje ti zelim :)
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#7 yaoxuemei

yaoxuemei

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 160 Postovi:

Objavljeno 26 December 2017 - 02:24 AM

longchamp outlet polo outlet cheap uggs longchamp outlet store mulberry handbags canada goose ralph lauren outlet longchamp outlet online uggs outlet uggs outlet ugg outlet polo outlet canada goose polo ralph lauren michael kors outlet vintage nhl jerseys ray ban outlet fitflops sale clearance michael kors outlet adidas yeezy shoes nike outlet lebron james shoes michael kors handbags adidas yeezy coach outlet christian louboutin shoes pandora charms sale clearance canada goose outlet canada goose outlet store christian louboutin outlet ray ban sunglasses outlet kate spade handbags ugg boots clearance moncler coats canada goose outlet online tory burch outlet moncler coats valentino outlet store ugg outlet online nike shoes outlet kate spade bags fred perry polo shirts air jordan shoes michael kors outlet store kate spade outlet store kate spade outlet online store moncler jackets pandora outlet polo ralph lauren pas cher coach factory outlet oakley sunglasses wholesale coach factory outlet uggs outlet ugg outlet store christian louboutin outlet uggs outlet fred perry clothing canada goose outlet pandora outlet coach outlet polo ralph lauren outlet fitflops sale uggs outlet ralph lauren polo shirts coach outlet valentino outlet supreme outlet ray bans ugg boots canada goose jackets lacoste shirts canada goose outlet store nike outlet coach outlet online fred perry clothing ralph lauren pas cher moncler outlet coach outlet polo ralph lauren oakley sunglasses pandora charms michael kors outlet online store nike air max canada goose outlet store coach outlet oakley sunglasses wholesale ugg boots oakley sunglasses ray ban sunglasses yeezy boost 350 canada goose coach outlet uggs canada coach outlet online fred perry shirts michael kors outlet coach outlet cheap oakley sunglasses nike outlet online air jordan 4 christian louboutin outlet cheap ugg boots nike outlet polo ralph lauren polo outlet ugg outlet snapbacks wholesale canada goose outlet store oakley sunglasses for men michael kors outlet online cheap oakley sunglasses ferragamo shoes michael kors outlet giuseppe zanotti sneakers polo ralph lauren outlet coach factory outlet ugg outlet online clearance nike outlet store pandora charms canada goose jackets canada goose outlet coach outlet yeezy boost 350 michael kors outlet polo ralph lauren polo ralph lauren longchamp outlet uggs outlet hermes belts outlet michael kors outlet polo ralph lauren cheap ugg boots polo outlet canada goose michael kors outlet online polo ralph lauren outlet online polo ralph lauren outlet canada goose outlet supreme hoodie giuseppe zanotti outlet uggs outlet canada goose outlet polo ralph lauren coach outlet online michael kors outlet store canada goose outlet store ralph lauren ugg boots outlet oakley sunglasses polo ralph lauren ugg boots coach outlet longchamp outlet ralph lauren polo cheap jordans uggs outlet fitflops sale michael kors outlet ugg outlet online clearance ugg outlet coach outlet store online uggs canada pandora jewelry coach factory outlet tory burch handbags oakley sunglasses cheap uggs coach outlet online ray ban sunglasses adidas outlet coach factory outlet online coach factory outlet nfl jerseys wholesale ugg boots clearance mbt shoes pandora rings yeezy boost ray ban sunglasses jordan shoes christian louboutin ugg outlet uggs outlet uggs outlet ugg boots clearance nfl jerseys mcm bag ugg outlet cheap jerseys wholesale prada outlet stores adidas superstar shoes uggs outlet coach outlet online ultra boosts air jordan 4 retro canada goose outlet adidas outlet fred perry outlet ralph lauren

yaoxuemei20171226

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika