Idi na sadržaj

Fotografija

Zajednicke aktivnosti roditelja i dece

• Please log in to reply
56 replies to this topic

#41 kikaiogi

kikaiogi

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2243 Postovi:

Objavljeno 28 June 2011 - 09:40 AM

Kako nismo imali struju od petka do sinoc, a mm se vracao ranije s posla, iskoristili smo lepo vreme za igru s klincima napolju. Igrali smo se i ledeni cica i fudbal, izmedju dve vatre, jurke... Bas nam je dobrodoslo svima...Nije lose iskljuciti tako povremeno struju, udaljiti se od televizije, kompjutera....Imali smo dosta vremena jedni za druge, vise smo se druzili...Bilo nam je puno dvoriste dece a i komsija, bas smo se fino skupili i ispricali i salili...I deca su se bas izmorila, spavali su kao bebe...Ne znam kako bi bilo da struja nije dosla, ali ovih par dana su nam bas dobrodosli...Jeste da smo bili zabrinuti zbog situacije, ali je sve to bilo neprimetno i bas smo uzivali i opustili se, osetila sam ponovo ono detinje ushicenje...
Objavljena slika
Objavljena slika

#42 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 28 June 2011 - 10:35 AM

TV i kompijuter narusavaju porodicne odnose ako se zloupotrebljavaju, umesto da se koriste. Zbog ovoga mi imamo jedan TV, ja sam luda zena i kad ne mozemo da se dogovorimo sta se gleda TV se iskljucuje i svi mirni.

Ja sam mojoj tetki narucila iz Nemacke drustvenu igru za Ivu koja se zove lavirint. Ja sam imala verziju za stariju decu a ona je dobila ovu prilagodjenu njenom uzrastu. Igra je sjajna i ona je ovih dana igrala sa mojom tetkom i njenom cerkom i zetom. Posto su oni dosli samo na 4 dana (dosli su povodom godisnjice od smrti moje mame) ovih dana se igrala sa njima, od danas krecemo nas dve da se igramo. Vidim da joj se igra bas dopada.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#43 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 28 June 2011 - 09:37 PM

Ana, jel to ona igra sa pomeranjem polja?
mi imamo Dizni princeze, naravno, i rado je igramo!
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#44 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 29 June 2011 - 09:30 AM

Jeste, pomeranjem polja pravis put da stignes do polja sa slicicom koju si izvukao. Moj je bio veci i za decu 8+, a ovaj je sad tetka nasla sa oznakom 5+ i mnogo je dobar.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#45 kikaiogi

kikaiogi

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2243 Postovi:

Objavljeno 29 June 2011 - 06:26 PM

Ima li to negde kod nas da se kupi? Zvuci interesantno, sigurno bi se svidelo mojoj Tini...
Objavljena slika
Objavljena slika

#46 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 30 June 2011 - 09:32 AM

Ja nisam naisla nikad kod nas na ovu igru, zato sam i trazila od tetke da mi donese.

http://www.ponuda.co...P=ART3&id=24078

Ovo je ta igra, bas koju mi imamo

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#47 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 02 July 2011 - 08:25 PM

Ми имамо исту, само је дизајн са принцезама - исто је Равенсбургер!
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#48 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 04 July 2011 - 01:00 PM

Mama videla avatar 3D, pa jedva ceka da Iva napuni 7 godina da trazimo taj da nam kupe :bigsmile .

Juce smo igrale i isto je kao sa ne ljuti se covece na pocetku, dok je ucila da igra, za malo da izgubi i poce da se drca na mene i da se svadja. Umal da letne kroz prozor sa sve lavirintom pod misku <_<

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#49 kikaiogi

kikaiogi

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2243 Postovi:

Objavljeno 13 July 2011 - 06:21 AM

Juce popodne se sakupila deca iz ulice i svi zajedno su crtali na ulici kredama, a kada su ponestale nastavili parcicima cigle....Bas su se lepo zabavljali i ismejali....Nema deteta, a bilo je razlicitih uzrasta, koje se nije odusevilo i prikljucilo ostalima...Sada nam je ulica sva sarena, lepsa...
Objavljena slika
Objavljena slika

#50 S&S

S&S

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4428 Postovi:
  • LocationBanjaluka

Objavljeno 13 July 2011 - 06:56 AM

Bravo za djecicu! I Strahinja hoce da crta kredama. A i tabllu smo mu za pisanje kupili. Divno drzi olovku za svoj uzrast.
Objavljena slika

#51 sandric84

sandric84

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7280 Postovi:
  • LocationBanja Luka

Objavljeno 13 July 2011 - 11:27 AM

Bravo za djecicu.
Meni sinoc bili prijatelji sa troje djece. Na kraju smo svi sa djecom igrali zmurke u 10 uvece :P Zamislite tu graju po dvoristu!

l3rYp2.png
gjfYp2.png
jGl1p1.png

#52 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 13 July 2011 - 11:42 AM

Mi smo kupili nintendo wii i tati i Ivi je to zajednicka aktivnost. Ja koja sam ovisnik o igricama, kompijuteru, TV-u odbijam da provodim vreme sa detetom igrajuci igrice.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#53 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 13 July 2011 - 01:53 PM

Bravo za djecicu.
Meni sinoc bili prijatelji sa troje djece. Na kraju smo svi sa djecom igrali zmurke u 10 uvece :P Zamislite tu graju po dvoristu!

Kod nas je graja u dvoristu svakodnevno - skupe se decica iz susednih dvorista i zabava traje do 21h (tobogancic, bicikli, lopte, reketi i loptice...)
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#54 kikaiogi

kikaiogi

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2243 Postovi:

Objavljeno 13 July 2011 - 11:02 PM

Kod nas ista situacija...Kada se deca okupljaju obicno je to kod nas jer je dvoriste vece i imaju dosta prostora za igru....
Objavljena slika
Objavljena slika

#55 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 14 July 2011 - 06:16 AM

Ми често викендом одемо на Аду, мми ја изнајмимо бицикле, Буби има свој, малени у седиште и возамо се!

#56 filip.mm

filip.mm

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 265 Postovi:

Objavljeno 16 July 2011 - 02:56 PM

Jao blago vama koje imate dvoriste.Ja sam osudjenik u stanu i jedino imam dvoriste kad odemo kod muzevih. <_<
Filip

#57 napedMat

napedMat

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 248 Postovi:

Objavljeno 11 November 2017 - 05:35 AM

Discounts! best of beauty awards

progect13.jpg
Products which fall under this return policy can be returned domestically, as long as they are unused and in the original packaging. No questions asked!
If a product that falls under this guarantee is found to be counterfeit, you will get a full refund (shipping costs included).

buy.png

READ MORE
The mystique of 'President Bannon'
ключ steam
Canni factory supply venalisa 60 colors long lasting soak off gel cured led uv lamp 7 ( 1.95 $)
5 color outdoor sports quick dry cycling cap headscarf headband bicycle cap men riding bandana pirate ( 4.79 $)
Men jacket coat long section fashion trench coat jaqueta masculina veste homme brand casual fit overcoat jacket outerwear 5xl ( 62.28 $)
Kinky straight hair yaki human hair extension 4 bundles brazilian virgin hair 7a unprocessed virgin kinky straight hair weave ( 82.04 $)
25-in-1 Professional Precision Hardware Screw Driver Tool Kit Screwdriver Set For PC Watch Cellphone Repair Hand Tools ( 4.96 $)
Green-Eyed Cat Pin ( 123.00 $)
KEZZI Simple And Elegant Rhinestone Female Watch, Fashion Special Bracelet Quartz Women Watch ( 36.80 $)
Unprocessed7a virgin hair lace closure 4 ( 61.25 $)
Stylish color block and splicing design men's athletic shoes ( 23.12 $)
Simple zipper and solid color design women's short boots ( 24.74 $)
Promotion!! 1000w 36v grid tie micro inverter, dc22v~45v, ac90v-140v or 190v-260v for 1200w 36v solar panel and wind power ! ( 101.43 $)
The Chainsmokers — Paris (Live on SNL)
DC12V 24V 2A3A4A5A6A8A10A Switching Power Supply Adapter with EUAUUKUS Plug for 5630 5050 3528 Led Strip Light ( 5.28 $)

135bb.jpg

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika