Idi na sadržaj

Fotografija

Steznik

• Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 02 December 2006 - 02:26 AM

Nisam znala gde da postavim temu pa sam je postavila ovde.Dakle, interesuje me koliko dugo ste nosili steznik za stomak? Jer ja vec evo 5 meseci bukvalno ga ne skidam (sem nocu kad spavam),ali ne vidim da mi je nesto stomak mnogo spao. Jos uvek je veliki!:(Jel ima svrhe nositi to?Mozda mi je veliki steznik jer ne vidim da me nesto preterano steze.. cisto odrzava stomak da ne padne.:D
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#2 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 02 December 2006 - 05:14 AM

To je odlicno pitanjce Lucy!:D I mene intersuje isto + od kada ste pocele da ga nosite?Odmah nakon porodjaja ili ste sacekale par dana?Kupila sam pojas M velicinu koju naravno nisam mogla da probam ali sam naterala MM da bude model jer je inace \"siri u struku\":P Takodje sam uzela Palmers-ovu kremu za posle porodaja i gubitka tezine koja zateze kozu i bla bla...Palmers mi se pokazao kao super jer evo privodim kraju trudnocu i nijedna strijica a inace sam im sklona!!!
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

#3 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 02 December 2006 - 09:17 AM

Ginekolog mi rekao da od toga \"vajde nema\" ali ja ipak nosila, čak sam i spavala sa njim. Postoje i teorije da pojas ne treba da se nosi da bi sami mišići radili. Hiljadu protivrečnih teorija, kao i uvek. Sakupljajući iskustva mojih prijateljica rekla bih da to zavisi prvenstveno od genetike i prethodnog stanja organizma. One koje su bile fizički aktivne pre trudnoće mnogo su bolje prošle posle.Ja nosila pojas do trećeg meseca, imala sam onaj podešavajući i stezala sam se do suza. I ko što reče Jeca \"including\" mackanje
Objavljena slikaObjavljena slika

#4 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 02 December 2006 - 11:51 AM

Ja nisam nosila jer je bilo 40ak stepeni pa nisam mogla da podnesem ni pomisao, a ginekolog mi je rekao da nema vajde. A i deluje mi logicno teorija o tome da misici treba da rade. Ipak, moja tibica je jos tu...
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#5 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 02 December 2006 - 10:39 PM

ja sam ga nosila posle drugog porođaja,koji je bio carski i to iz praktičnih razloga..nisam imala nikakvu pomoć,pa mi je steznik pomagao da se lakše krećem,ustajem,penjem se i silazim niz stepenice i radim sve oko bebe i po kući..posle mi se osladilo,pa sam ga nosila dva meseca,prijao mi je..onda sam počela da vežbam i skinula ga..ne znam da li ima neku svrhu za smanjivanje stomaka,ali znam da redovne vežbe imaju..još kako!

#6 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 03:44 AM

Dobro mamice,zaboraviste da mi odgovorite kada ste pocele da ga nosite?Odmah nakon porodjaja ili posle par dana? Hvala unapred:)

#7 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 03 December 2006 - 10:40 AM

ja sam počela da ga nosim čim sam stigla kući..

#8 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 11:28 AM

takođe

#9 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 03:01 PM

Hvala!Onda mogu da ga komotno izvadim iz kofera;) Mislim da steznik zajedno sa mackanjem i naravno cim je moguce vezbama mora da da prave rezultate.Takodje nesto razmisljam na temu dijeta koje se vrte po forumu(naravno posle dojenja)...Mrsavljanje i dijete ne smeju da budu agresivne jer telo kao sto je postepeno dobijalo na oblinama mora postepeno da se vraca u formu inace preti visak koze itd.Mozda gresim ali mi je to nesto iz \"zdrave logike\".:P

#10 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 04:36 PM

Ja sam se setila da nosim steznik tek nakon 2 meseca od porodjaja! :P Nosim ga znaci tek 15-20 dana, pa jos uvek ne znam ima li neke vajde od toga.
Objavljena slika

Objavljena slika

#11 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 06:46 PM

Ne grešiš Jeco, a Vanja je apsolutno u pravu (kao i uvek) BEZ VEžBANJA NI?TA

#12 MajaMiki

MajaMiki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 26 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 07:47 PM

Pomaze, ali ne preterano. Vezbe su zakon. I tek posle 6 do 9 meseci moze se videti neki napredaki i vracanje na staro.

#13 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 10:33 PM

Originalno postavio/la MajaMiki I tek posle 6 do 9 meseci moze se videti neki napredaki i vracanje na staro.

To je sasvim zadovoljavajuce!:P Bitno je da se vrati na staro.

#14 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 03 December 2006 - 10:41 PM

neko pre,neko kasnije,ali rezultat ne izostaje ako se čovek zaista potrudi i bude uporan..i ništa naglo i rigorozno..tiha voda breg roni..

#15 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 10:55 PM

Naravno da nece biti rigorozno...Necu posle da kozu koristim kao lepezu:P

#16 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 10:55 PM

Originalno postavio/la MajaMikiPomaze, ali ne preterano. Vezbe su zakon. I tek posle 6 do 9 meseci moze se videti neki napredaki i vracanje na staro.

Uhhh utesila si me.. donekle!:DMada mi sve novopecene mame(moje prijateljice,sestre..) govore da se ne sekiram i da ce sve doci na svoje.Daj Boze!A ja sam steznik isto pocela da nosim cim sam dosla kuci.Bila je fora, jer mi je muz kupovao steznik pa ga pitale u apoteci koji broj..niti je on znao niti sam ja znala koji mi broj odgovara. Jer u trudnoci mi je stomak bio ogroman pa nije bilo sanse probati a odokatvino nisma mogla potrafiti..Ali nekako sam ubola (valjda).:mad:
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#17 Cexy

Cexy

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 233 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 11:08 PM

Ako se naglo oslabi mogu se pojaviti strije, da ne pricam o gubitku mleka sto se desilo jednoj mojoj poznanici. Ja sam se ugojila 18 kg u trudnoci, a izasla iz bolnice sa 10kg viska sto je za moju visinu od 160cm poprilicno mnogo. Onog trenutka kad sam prestala da razmisljam kada cu poceti da slabim, meni se bas to i desilo. Nisam se merila ali osecam da je otislo 5 kg. Verujem da je to zbog toga sto sve sama radim, mm mi pomaze koliko stigne. A i prestala sam da tamanim frizider nocu. Pamucni steznik sam kupila u apoteci i bacila pare jer mi je pomogao onaj od sintetike. Od sutra pocinjem da vezbam.
Lilypie 2nd Birthday Ticker

#18 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 03 December 2006 - 11:10 PM

Originalno postavio/la Cexy Od sutra pocinjem da vezbam.

\"SmileyCentral.com\"

#19 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 04 December 2006 - 02:59 PM

Ja nisam nosila steznik, pila sam po 8l vode dnevno, nisam vezbala i nisam se opterecivala svojom linijom. Iz porodilista sam izasla sa 10g viska a sada sam otprilike na istoj tezini kao pre porodjaja (ali u stare farmerke ne mogu). Daleko sam od idealnog ali nisam ni najgora... Uopste se ne opterecujem, i ne mogu da ocekujem da budem mrsava ako nemam na koga...

#20 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 04 December 2006 - 03:58 PM

To se Djole kaze \"nije od Boga nego od roda\":P
Branko i Petra

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika