Idi na sadržaj

Fotografija

Zabavne, smesne, saljive pesmice, recitacije monolozi...

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8615 Postovi:

Objavljeno 05 November 2009 - 11:53 AM

A jel vam pada na pamet neka smesna scena iz crtaca ili filmova koja bi mogla da se odglumi? Nesto kao\"Slatka mala izvrnuta torto\", da bude malo duze za pricanje... Ova mi je super,al je malo izvikana.
Objavljena slikaObjavljena slika

#22 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12936 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 05 November 2009 - 12:47 PM

Originalno postavio/la winterbabyn9, nisi valjda sve ovo kucala?Ne maltretirtaj se sa ovim dugackim pesmicama, nema sanse da nauci toliko.

Nisam sve ali ih vecinu znam napamet
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#23 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9837 Postovi:

Objavljeno 15 November 2009 - 12:16 PM

WB,sada nešto listam Anesovu čitanku iz prvog razreda sa kojom se Harun igra i naletih na ovo,a znam da je tebi nešto trebalo slično.Mislim da ne bih bilo loše ,ako se već nisi snašla...Sjećam se da je Anes ovo glumio...Likovi:Januar,Medo,Mudra lija(Leži Medo ,u snu luta,možda u medenim snovima,kada ga nešto poče češkati po tabanima.)Januar(viče):Ustaj,Medo,lijeni stvore!Šta se bojiš mraza,zime?Kada te zovem podigni se!...Januar je meni ime!Medo(zijeva,san otresa,začuđeno gleda goste):KO to smije?Hej vi tamo,ko ste?Mudra lija: De,ne pitaj,Medo,više!Januar je glavom ovdje.Pazi dobro,zbori tiše!KAda to čuo Medostari,upravo se zaprepasti:Medo(zaprepašteno):Šta, kud prije nisam znao?Velike li samo časti!Januar se na to maknu,nakašlja se ,strogo reče:Januar:(nakašlja se,strogim glasom reče):Zašto bježiš?Što se kriješ os lijepe,snježne zime?Medo(pospano,lijeno):Ne prijaju meni ,dragi,baš nikakooštre zime!Januar(s prijekorom u glASU):Gle,molim te,kakva bunda pa ti je hladno!Kako možeš to da kažeš?E,moj Medo,to je jadno! Dragan KulidžanMože se lijepo i odglumiti sa promjenom glasova...
Objavljena slika Objavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika