Idi na sadržaj

Fotografija

Dnevnik gojenja

• Please log in to reply
120 replies to this topic

#1 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 10:46 PM

Htedoh ovo da stavim u podforum Trudnoca, ali kapiram, i netrudne zene se goje. Pa kad postoji dnevnik mrsavljenja, zasto da mi koje se gojimo budemo diskriminisane;)Evo mog dnevnika. U prvih 6 meseci trudnoce ugojila sam se jedva 4, 4 i po kilograma. A u 7. mesecu, tacnije u poslednjih 5 nedelja jos 4 kg! Proporcionalno, nema sta.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#2 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 10:49 PM

I ja sam se opet ugojila.....a bila sam po dolasku sa ljetovanja macka, sad opet imam koji kilogram vise od zeljenog.....Inace nemam vagu i ne vagam se gotovo nikad, moj jedini relevantan pokazatelj viska kilograma je garderoba koju nosim.

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#3 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 11:03 PM

Jao, Jelka, nasmeja me. :DPa, trudna si ženo...tako to ide.Ja se u obe trudnoće u prva 3-4 meseca nisam ugojila više od 3 kg, a onda u petom :D.. po 5kg!Mislim da sam se od letovanja ugojila 1kg.Možda zvuči glupo što to pominjem, ali sa trenutnom kilažom se klackam na granici pristojnog izgleda, pa mi taj 1kg bode oči (čitaj: iskoči mi stomak čim stavim nešto u usta). A ide zima, manje se krećem, hrana je teška...:tuzan...moraću ozbiljno da se pozabavim sobom.
'Objavljena
'Objavljena

#4 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8843 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 11:03 PM

Uspori, Jelka:) Ja sam glavnicu dodate kilaze nabacala na sebe u poslednjem trimestru trudnoce. Mozda cak i u poslednje 2-3 nedelje. Na kraju te ceka najjace gojenje.I...pu, pu... Dalje sa ovom temom od mene:P:P:P
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 11:06 PM

Evo i mene ovde Svakim danom sve vise napredujem :D Imam sigurno 5 kg viska, ali ja ne znam i ne mogu jos uvek da drzim dijetu
Objavljena slika

Objavljena slika

#6 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 31 October 2009 - 11:07 PM

Originalno postavio/la mammamJA ide zima, manje se krećem, hrana je teška...:D...moraću ozbiljno da se pozabavim sobom.

E ovo je ono sto i mene muci....

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#7 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 01 November 2009 - 10:34 AM

Ja se poslednjih par dana smorila kuci od dosade mm radio poslepodne a Dunja bila kod mojih,Stefan i ja sami.On gleda crtace a ja od dosade samo nesto kopam po spaizu i jedem.Ono kao odem pa uzmem malo cokolade kocku-dve.Posle 15 minuta opet i sve tako dok je celu ne pojedem:alsamglupinace nesto i nejedem cokolade ali ovih dana haos koliko sam stalno gladna.Visak kg je isti 3-4 :D:tuzan

#8 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 01 November 2009 - 10:37 AM

Zato ja odmah uzmem celu cokoladu i pojedem:P da se ne vracam po 100 puta :D
Objavljena slika

Objavljena slika

#9 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 01 November 2009 - 11:51 AM

Zato se ona ugojila 3-4,a ti 5kg:Pona se troši usput ,dok ide po nju:P.Mammam,a meni si se smejala za stomak,eto vidiš i sama sad kako to malo stomaka bode oči.I ja bih koju kilu manje,ko i svaka žena,:Pal ajd sad:P.Nervira me taj donji stomak,odprilike imam po dve ploćice gore:Pa onda.....loptica:PU poslednje vreme,redovno vežbam(držim treninge pa moram:P),ne jedem kao pre,nekako mi više ne odgovara kada pojedem recimo burek ili pljesku u pola jedan ,jedan noću:Pšto sam do skoro radila,slabije i grickam,ali ne vidim da se to nešto odražava na kilažu i izgled.Jedino kad baš,baš ne jedem,minimalno-nemam stomaka.Ali onda nemam ni ovo malo obraza ,pa u faci izgledam sasušena. Što bi rekli-sve u skladu sa godinama.

#10 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 01 November 2009 - 12:04 PM

Ja bas bas puno jedem - na poslu min 2x + voce obavezno, kuci posle jos 1 - 2 puta, ali nemam problema sa tezinom...imam negde oko 63-64 kg.Sto se tice trudnoca u prvoj sam se ugojila oko 19 kg a u drugoj oko 9 kg. Posle prvog porodjaja vratila sam se na staru kilazu nakon ravno 5 meseci, ali sam se zato posle drugog vratila posle nekih godinu dana :D
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#11 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 01 November 2009 - 09:29 PM

Ma ni to gojenje ne može da se poredi(mislim nema pravila)Ja sam se u prvoj trudnoći za prva 4 ugojila 2kg,do petog meseca se nije ni znalo da sam trudna,tek kad nekom kažem,on kao-e vidi se.Do 6,7 je to bilo 3-4 kg i onda odjednom u sedmom tri,ja se zabrinula koliko ću da doguram do kraja,ali je to opet bilo samo 3 kg,mislim tako nešto,znam da je taj skok bio u sedmom mesecu kada mi je kao preko noći,odjednom narastao stomak i dobila više kg,a sve ostalo je bilo lagano.Do kraja 12 kg.A sa Lunom sam već sa tri meseca išla ko prava trudnjača:Pi imala stomak,koji je do kraja bio ogorooooman,do duše ležala i ugojila se 17kg,koje ne skinoh dok nije prestala da sisa(godinu dana),tj.tad sam se potpuno vratila na svoje u vrlo kratkom periodu.

#12 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10231 Postovi:

Objavljeno 02 November 2009 - 08:50 AM

I ja sam dobila čini mi se 2-3 kg,kaže mm guza mi se zaoblila....:D
Objavljena slika Objavljena slika

#13 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 02 November 2009 - 11:56 AM

Originalno postavio/la bebaraI ja sam dobila čini mi se 2-3 kg,kaže mm guza mi se zaoblila....:D

E super je dok je zove guza;)

#14 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 02 November 2009 - 02:53 PM

Hvala Jelka,ovo je tema za mene.Ja sam se ugojila valjda 10 kg, ako ne i vise od proslog septembra.... I ne uspevam nista da skinem i nisam ni malo motivisana. Prava sam sretna debelica....
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#15 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 02 November 2009 - 04:14 PM

Originalno postavio/la n9akovic Prava sam sretna debelica....

:P I ja, i ja!
Objavljena slika

Objavljena slika

#16 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 02 November 2009 - 04:34 PM

E, a ja pazim, jer mi je mm rekao da kako nije dobro za ostajanje u drugom stanju da budem mršava, tako ni da se ugojim, te sad stagniram na 46 kg.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#17 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10231 Postovi:

Objavljeno 02 November 2009 - 05:04 PM

Originalno postavio/la vilenjak

Originalno postavio/la bebaraI ja sam dobila čini mi se 2-3 kg,kaže mm guza mi se zaoblila....:P

E super je dok je zove guza;)

Meni su trebala ta 2-3 kg ,da se popunim malo...
Objavljena slika Objavljena slika

#18 SanjaV

SanjaV

v.sanja

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5379 Postovi:

Objavljeno 09 November 2009 - 05:08 PM

Za 20 nedelja 5,5 kg, od toga 2 kg u poslednjih 5 nedelja... Nešto mi to mnogo, ha? Doduše, vagala sam se u \"punoj spremi\", bez jakne. Imam 51,5 kg.

#19 InaMomoc

InaMomoc

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2684 Postovi:
  • LocationRazlog, Bugarska

Objavljeno 09 November 2009 - 05:28 PM

Ne znam da li je mnogo,ja sam u to vreme imala +11kg :PJe l\' ti rekao doktor koliko možeš da se gojiš?

LzyI9nM.jpgLzyIp3.png

Iy14vbA.jpgSonXp3.png

#20 SanjaV

SanjaV

v.sanja

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5379 Postovi:

Objavljeno 09 November 2009 - 06:28 PM

Ma ništa mi nije rekao. Ali se ravnam po prvoj trudnoći. Udebljala sam se 9kg. Mada mi sad i ne bi bilo krivo da mi ostane kilo-dva viška na guzi :D

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika