Idi na sadržaj

Polise za putno osiguranje

Fotografija

Krvarenje pocetkom trudnoce

• Please log in to reply
79 replies to this topic

#61 anastasija87

anastasija87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 27 January 2011 - 04:00 PM

Zdravo svima. Jako sam zabrinuta... Ja sam sada 11 nedelja. U pocetku sam imala krvaruckanje pomalkice,doktor mi je rekao da je to hematom,tako da se i nisam puno plasila jer znam da moze da smeta sto se krvaruckanja tice ali nece izazvati nista strasno. Zatim kada mi je bila 11 nedelja tacno pre dva dana otisla sam na kontrolu i doktor mi je rekao da mogu da radim dabl test i anti tela jer sam 0neg. grupa. kada sam uradila sve analize,anti tela su bila ok ali dabli los,jako los... otisla sam privatno kod ginekologa i on me je pregledao i rekao da ja uopste nisam imala hematom vec \"nesto\" sto treba da se spoji sa bebom. uradila sam ponovne analize za dabl tako da stize sutra vece tek. Hela bih da pitam koliko je to za brigu??? ginekolog kaze da nisu uzeli u obzir to sto sam krvarila (a inace sada samo imam pomalkice braonkasti sluz) Pomozite mi molim vas,utesite me ako je moguce???HVALA UNAPRED...

#62 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5980 Postovi:

Objavljeno 27 January 2011 - 06:33 PM

Ako tražiš utehu: ja sam imala krvarenje na početku trudnoće i loš dabl test, pa je, na kraju, ipak i sve bilo u redu.Svakako, moj slučaj nije pravilo. Lično, ne verujem u dabl test, verujem samo u cvs i amniocintezu.Teško je reći bilo šta jer ne znamo ni šta ti je dr rekao, ni koliko imaš godina, ni ostale podatke...
Posted Image

Posted Image

#63 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 27 January 2011 - 07:54 PM

I ja sam krvarila u prvoj trudnoci. I sve je bilo u redu.Nadam se da ce i kod tebe sve biti ok. :)
Objavljena slika

Objavljena slika

#64 nika

nika

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3661 Postovi:
  • LocationVojvodina

Objavljeno 10 February 2011 - 07:00 AM

Ja ću odlepiti ali definitivno! Opet po malo imam braonkasto-tamno bordo kao sluz (kad idem u wc pa se obrišem),a jutros i onako kao krug na gaćicama a tek treba da idem u sredu na još jednu inekciju progesterona!Ja ne mogu da verujem daj Bože da sve bude u redu ne mogu vam opisati u kakvom sam grču!Nikolu sam rodila kao u španskim serijama a šta je ovo stalno neki problemi!Još kad sam čula da moja koleginica koja sa mnom radi (a inače čeka 4 dete) nosi dete koje ima tešku srčanu manu i pitanje je da li će preživeti, a 3 dete je isto imalo ali to dr nisu videli dok se nije rodilo pa se operisalo i sad je ok! Ništa lepo ne možeš čuti!

P7Egp2.png
0VAGp1.png

#65 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 10 February 2011 - 07:11 AM

Ti nemoj da slusas teske price i razmisljaj pozitivno. Ja sam krvarila dugo, 3-4 nedelje, i sve je bilo u redu.
Objavljena slika

Objavljena slika

#66 nika

nika

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3661 Postovi:
  • LocationVojvodina

Objavljeno 10 February 2011 - 07:14 AM

Originalno postavio/la Sarina_mamaTi nemoj da slusas teske price i razmisljaj pozitivno. Ja sam krvarila dugo, 3-4 nedelje, i sve je bilo u redu.

Možda je bezveze da kažem ali stvarno se malo primirim kad čujem da je još neko imao sličan problem pa da je na kraju sve bilo dobro!

P7Egp2.png
0VAGp1.png

#67 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6453 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 10 February 2011 - 07:31 AM

Opusti se nika, ja kad sam prokrvarila u oktobru shvatila sam da sam do tada zivela u zabludi da je to big dil, jer su skoro sve moje drugarice, poznanice imale neka makar mala krvarenja na samom pocetku. Vidim i da ovde skoro da i nemas zenu koja ni u jednoj trudnoci ni malo nije prokrvarila, ne znam sta je to i zbog cega je tako,ali ocigledno nije alarmantno.
Objavljena slikaObjavljena slika

#68 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12666 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 10 February 2011 - 08:16 AM

Ja sam takvo krvarenje kakvo ti opisujes (ja to ne bih zvala krvarenje) imala i u prvoj i u drugoj trudnoci.I u obe trudnoce je bilo posle ustanovljene srcane radnje.Ali u obe trudnoce moj doktor misli da je bilo izazvano putovanjem avionom. Nista nije bilo strasno.Znas, strasno je kad ide mnogo crvene krvi... Ovo braon slabo mislim da ne treba jako ozbiljno uzimati. Tek kada se pojaca i pretvori u crveno, onda treba dizati paniku.(ne daj Boze)
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#69 amarilis

amarilis

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 210 Postovi:

Objavljeno 10 February 2011 - 01:22 PM

Originalno postavio/la nikaJa ću odlepiti ali definitivno! Opet po malo imam braonkasto-tamno bordo kao sluz (kad idem u wc pa se obrišem),a jutros i onako kao krug na gaćicama a tek treba da idem u sredu na još jednu inekciju progesterona!

Nika, procitaj ovo, sigurno ce te smiriti.... to je sa naseg portala.... http://www.mojabeba....1&nivo=2&idr=45
Ivona 01.02.1991.Sasa 03.11.1992.Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

#70 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7811 Postovi:

Objavljeno 10 February 2011 - 02:00 PM

Nika, drži se. Mene je to krvarenje izluđivalo u drugoj trudnoći, pisala sam o tome ovde. Krene, pa stane, kao i kod tebe. Može da potraje, pripremi se. Pomogle su mi injekcije pregnila i utrogestan, ali i nemrdanje iz kreveta! Sećam se, jedini put kada je braonkasto krvarenje prešlo u jarkocrveno bilo je kad sam jednom sišla niz stepenice!
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#71 nika

nika

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3661 Postovi:
  • LocationVojvodina

Objavljeno 14 February 2011 - 06:42 AM

Meni i dalje curi braonkasto svaki dan kulminiralo je u subotu(tada mi je baš puno bilo) pretpostavljam od dugog stajanja bili smo u igraonici i ja sam stojala i gledala kako se Nika igra kad sam došla kući imala sam fleku najveću do sada!Sama sam na sebe bila besna što ne mogu sebi da utuvim u glavu da moram da se čuvam maksimalno i da ova trudnoća nije kao sa Nikolom!Trudim se da ne nosim ništa teško, skoro ništa ne radim kad sam kući uglavnom sedim ili ležim, ne nosam Nikolu ali u nekim situacijama se prosto zaboravim(kao u subotu) i naravno sad me grize savest pojedoh se!

P7Egp2.png
0VAGp1.png

#72 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7699 Postovi:

Objavljeno 14 February 2011 - 08:35 AM

Nika nemoj da se junacis nego lezi i odmaraj.....iskreno ja ne bih isla ni na posao....uzela bih bolovanje....Moras da pazis na sebe.....

LdcBp1.png
CrL4p2.png

#73 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9702 Postovi:

Objavljeno 14 February 2011 - 09:05 AM

Nika,cuvaj se!!!I ja sam dugo imala to braonkasto.Mozda i 20/ak dana...Prokrvarila sam 26 u mjesecu ,a kod dr sam otisla 17 sledecega ...pa je sve bilo uredu,dr mi je rekao da je ostalo negdje kaad od menstruacije i da se to cisti...
Objavljena slika Objavljena slika

#74 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7811 Postovi:

Objavljeno 14 February 2011 - 03:21 PM

I kod mene je trajalo ukupno možda oko 3 nedelje, krene-stane. Ali, stvarno, izbegavaj stajanje i akciju bilo kakve vrste. Ja sam bila na bolovanju.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#75 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6540 Postovi:

Objavljeno 14 February 2011 - 04:26 PM

I ja sam bila na bolovanju. Kada je krvarenje stalo pocela sam da radim i radila do 9.meseca.

#76 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10079 Postovi:

Objavljeno 15 February 2011 - 11:11 AM

Nika, stvarno... Čuvaj se... Uzmi bolovanje i lezi, a Nikola u vrtić. Ne igraj se.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#77 nika

nika

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3661 Postovi:
  • LocationVojvodina

Objavljeno 16 February 2011 - 09:09 AM

Bila jutros kod lekara još uvek mi curi dobila sam ponovo progesteron! Ako i dalje bude curilo ponovo treba da dođem na inekciju za nedelju dana! Inače trudnoća se razvija normalno bebi srce kuca i kaže dr. do god se plod razvija normalno ne treba da paničim! A inače počela sam da kašljem što mi se ni malo ne dopada! Nikola je kod kuće isto bolestan!

P7Egp2.png
0VAGp1.png

#78 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11012 Postovi:

Objavljeno 16 February 2011 - 09:22 AM

Nika, znaci kuca srce malo - dobro je i vazno je da je sve ok :)Cuvajte se.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#79 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6453 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 16 February 2011 - 11:26 AM

Nika, probaj da se distanciras od Nikole dok je bolestan, mozda surovo zvuci ali sad ti virus stvarno ne treba.

#80 mamus

mamus

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3381 Postovi:
  • LocationMakedonija, Tetovo

Objavljeno 16 February 2011 - 12:02 PM

Nika pazi na sebe, mora biti dobro :puzzled
Objavljena slika