Idi na sadržaj

Fotografija

Sta je potrebno od papira za otvaranje igraonice

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 07 December 2008 - 08:17 AM

Najvažnije zaboravih, podnosiš molbu za registraciju, i to se mnogo dugo čeka.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#22 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 07 December 2008 - 10:53 AM

Originalno postavio/la jelenavNajvažnije zaboravih, podnosiš molbu za registraciju, i to se mnogo dugo čeka.

Taman do penzije pa da se posle bavim time :singing :P :PHvalaaa
Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

#23 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 07 December 2008 - 10:54 AM

jer za svaku registraciju se mnogo ceka ili...koliko je to vremenski?

#24 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 07 December 2008 - 12:55 PM

Ne za svaku, ali ako otvaras pravi vrtic, onda mora da prodje odredjene provere...

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#25 dinosaurce

dinosaurce

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 508 Postovi:

Objavljeno 07 December 2008 - 01:19 PM

Koja divna ideja...A da vidite sta sve ovde u Lo ima status privatnog vrtica,pa to je opasno po zivot...Npr.,u jednom takvom smestenom u priv. kuci,nenamenski koristenoj,da dete ode u WC mora niz stepenice,pa ti sanjaj da nece izaci samo i strmoglaviti se...Ili,ima ih koji natrpaju decu od 1 do 6 godina u istu sobu,dakle,nema rada u grupama,pa strahujes da ga neko starije dete ne naklepa...Bitno da air condition radi...30-ak dece u jednoj sobi...Strasno...Verovatno otvoreno na divljaka,sto bi se reklo...Ja da imam sredstava ,volela bih da otvorim pravo,propisno obdaniste...Mi nemamo sanse drzavno da dobijemo...U ovoj zemlji ako si skolovan,pa ti je plata veca od nekog sa malo manje obrazovanja,nemas prednost zbog toga,prosek plate te baca u dno liste...Preko veze moze sve,cak ako nijedan roditelj nije zaposlen,deca su im u obdansitu,a gde oboje skolovanih radi,ne moze,placaj privatno,plata ti iznad proseka,ko ti je kriv sto si ucio i zavrsavao faks,a kakvo je to obdansite,e,to je druga prica...Sad skrenuh sa teme,ali mi zao da mi dete raste okruzeno mamom,tatom,babom,dedom,a ne decom...Nije jedina,ovde oko 200 dece na cekanju,jer nema mesta.Valjda racunaju na pad nataliteta,pa sto bi gradili nove zgrade.
Georginin drugi rodjendan je 11.08.2009.Novu bebu ocekujemo 12.08.2009.

#26 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 17 December 2008 - 11:43 PM

ja sam danas naletela na lokal koji ima bas dosta prostora a pritom mu je cena 400e. a sto je najbitnije u centru grada.ostaje nam samo da pogledamo da li je u ok stanju.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika