Idi na sadržaj

Fotografija

Razocarenje i kako dalje

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 klarita

klarita

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 08 May 2017 - 07:00 AM

Ovo je moja prica. Nakon turbulentnije veze ipak se odlucimo za brak. Na pocetku idila. On se trudio oko mene iz petnih zila, dok sam ja stalno nezadovoljna bila. Zatrudnila, nosio me ko kap vode na dlanu. Kad sam se porodila, bila sam u blazoj depresiji. Muskarac ko muskarac ne razumije sta zena prolazi u tom periodu sve je shvatao licno. Plus skupilo me se sve otprije... A bilo je priznajem i vriske i fizickog napadanja s moje strane. Da bi jednu noc eskaliralo sve. A dogodilo se ovako. Bili na zajednickoj vikendici s nasim roditeljima. Moji su otisli prosetat, a ja sam s muzem hitno morala do grada po nesto, a svekrvi sam malo morala ostaviti bebu da pricuva dok se mi ne vratimo. Ona nema telefona, niti se razumije u tehnologiju, ali sam ja htjela da uzme telefon i da samo pritisne tipku za javljanje kad nazovem da pitam za bebu. I mi odemo do grada, ja zvala, ona nece da se javi. Kd sam dosla, beba place. Poludila sam. Rekla ssm joj sta joj je falilo pritisnut samo jednu tipku isl.. Ona je povisila glas govoreci da je ne diram i da me ne dira. Mama me umirivala. Muz sutio. I hajde prolazila noc, muz se napije i krene dok smo on, njgova majka i ja bili u kuhinji u vikendici, da me napada i nju grli. Kako sam ja kao ostrokondza koja naoada nju svu jadnu nevinu. A drage zene nije htjela da se javi iz principa, da bi njena jaca od moje bila. I pokazalo se kasnije da jest. Jer onaj moj muz nista ne kuzi. I on je mene poceo napadat, ja se branit. Ona se smijala prvo, ja sam joj rekla da se mojamama nikad ne bi smijala da ja njega pijana napadam, tu je pukla, ne spominji kaze mamu svoju, sve tvoja mama tvoja mama... Njemu kroz plac govori ne dovodi ju vise meni. Osjetljiva zena kojoj je pritisak skocio. On meni da idem gdje hocu s djetetom, nema tu zivota. Ja sam zvala svoje s vana jer nisam mogla izac na kraj sama, njemu sam rekla da cu ih zvat i da idem jer me nece vrijedjat, on je pred mojima govorio da hoce razvod, ds ja njemu ne dsm da dise, ocu govoriti pobit cemo se PUNCI tepajuci mu! Pijan ko doksa, al... Svekrva se prva pokupila iizasla, on za njom, ostavivsi mene i bebu da se vratim kod mojih.
Znam da je malo sve nabacano, al tako uzasno ke i bilo tu noc.
Poslije 7 dana dosao po mene i dijete, otac ga moj sreo u gradu i rekao da moramo pokusat opet zbog djeteta najvise. A dok sam bila kod svojih javljao bi se, al optuzivao mene za krah, pitao za dijete... Dosta sam bila i pod uticajem svojih koji su govorili da mu se sve skupilo sto sam mu radila.
I eto vratila se, proslo odredjeno vrijeme, svekrvi ne idem s njim. Sto se nas dvoje tice, on npr se potrudi, ja ga odbijam. Zene uzasno me razocarao, bio je moj ponos, a pripredio mi takvo ponizenje, da se samo stidit mogu. Tu noc mi je pred njima pijan i psovao, pljuvao, ma pukao skroz. Onda kad se on povuce, ja ludim, pa se svadjamo, padnu teske rijeci. Ma sve mi prisjelo. U afektu svasta kaze, dame ne voli, da me zali. Odnose nemamo, ja sam njega odbila diduse zadnja dvaputa. Bojim se i da nema drugu. Ma sve mi zbrkano. Jucer sam rekla da se razvedemo, on jutros suoer opet, naravi kafu, ode s poljupcem na posao.
Znam da nsmo izgubljen slucaj, al glavni problem je sto SAM JA IZGUBILA SEBE, a sacuvala brak. Nije se ni izvinuo, dakle ni pokajao, i dalje ja se moram popravljat, svi drugi su super. Opet gledam ovo svoje djetesce koje ga voli i raduje mu se kad dodje s posla, kojem zelim da ima porodicu, pa sebi kazem da se moram potrudit zbog njega. Boli me to sto je nju branio i STO ME OTJERAO!
Hvala svima koji procitaju, duzi je post da bi sve objasnila.
Kako sastaviti dijelove i jel moguce dalje poslije ovakvog razocarenja?

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika