Idi na sadržaj

Fotografija

Slanina

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 02 November 2008 - 10:50 PM

:aplauz Nazalost, jeste... sad sam se i ja zbunila...
St0kp2.png

zPL8p2.png

#22 Emily

Emily

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3032 Postovi:
  • LocationMontenego

Objavljeno 02 November 2008 - 10:53 PM

Originalno postavio/la lucyE a samo da priupitam jel i pecenica dimljeno?

naravno!To moj svekar i svekrva prave!

#23 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 02 November 2008 - 10:55 PM

Ih moj Danilo bas to tamani! E jesam kreten, a ja sve mislim to je meso ipak ..one sunkarice i te gluposti to ne jede.Pa i slanina je dimljena jel SJ?edit: izvinjavam se za upropascavanje teme..necu vise
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#24 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3323 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 05:51 AM

Originalno postavio/la Mazuljko

Originalno postavio/la lucyPa i slanina je dimljena jel SJ?edit: izvinjavam se za upropascavanje teme..necu vise

Ne mora biti- ima generalno i dimljene i nedimljene, ali ne znam kako je to po radnjama- dal je stvarno ima i u prodaji i da li na pakovanju pise... :) I moji prave dimljenu slaninu i meso i ja meso bas volim (slaninu slabo). Povremeni ustupak na racun zdravlja... :vozimisko Cerki nista od toga nisam jos davala...

Kod nas varijanta nedimljene slanine ne postoji! Imas dimljenu ili svezu. Naravno da im je ne treba davati ni slucajno. A ne bi trebalo ni mi da je jedemo ali....
Objavljena slika[/url]

Objavljena slika[/url]

Objavljena slika

#25 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 08:40 AM

Mi jedemo, ne tako cesto, ali jedemo. Filip je cini mi se probao kad je imao nesto vise od 18 mjeseci.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#26 Emily

Emily

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3032 Postovi:
  • LocationMontenego

Objavljeno 03 November 2008 - 09:27 AM

PA i mi isto tako jedemo,ja sam njoj skoro negde dala i pecenicu i suvi vrat,i ranije sam joj nudila ali nije htela,sada joj npr,pecenicu sitno iseckam i isprzim sa jajetom i uz to obavezno ide sir i crvena cvekla,a samo hleb i pecenicu nema sanse,suvi vrat hoce jer je socniji!

#27 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 09:29 AM

Zenske... nije moje ali zalutale ste.... Ovo nije tema o pecenicama, slaninicama i slicno :vozimisko
Objavljena slikaObjavljena slika

#28 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 09:37 AM

Sto jes\' jes\'! :vozimisko I tebe cemo u policajce! :)
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#29 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 09:38 AM

Ili da patentiramo slaninolino?
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#30 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 10:51 AM

Originalno postavio/la saxZenske... nije moje ali zalutale ste.... Ovo nije tema o pecenicama, slaninicama i slicno ;)

U naslovu stoji i druga hrana! :smilegrin
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#31 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 03:04 PM

Originalno postavio/la lucyPa i slanina je dimljena jel SJ?

Ova sto mi jedemo nije.Postupak pripreme je isti kao i za dimljenu,znaci salamura i so.I onda se tri puta opali na plamenu bukvinog drveta.Zatim se susi na vazduhu na Majevici(planina pored BN).I ima je samo zimi i u prolece.Leti je nema,posto covek nista ne susi i ne dimi na struju.p.s. I u slanini nema glutena niti emulgatora, ovoj koju mi jedemo.A vama spram benzola dimljena slaninica dodje kao organska hrana:P:P:P:P:P

#32 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3323 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 03:19 PM

Pa stevo isto ti je to, ona sve jedno nije przena ili kuvana. Isti ti je to djavo i ovako i onako je nezdrava.
Objavljena slika[/url]

Objavljena slika[/url]

Objavljena slika

#33 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 03:22 PM

Pa ako je nezdrava ne znam zasto je pedijatri kod nas preporucuju toliko,pre nego bilo koju preradjevinu.

#34 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3323 Postovi:

Objavljeno 03 November 2008 - 03:23 PM

Veruj da je preporucuju samo kod nas, mislim da ti je zdravije da mu namazes masti na hleb ....mmmmm sad se ja podsetih i aleve paprike i belog luka uh sad bi jela al nemam masti.
Objavljena slika[/url]

Objavljena slika[/url]

Objavljena slika

#35 Oca

Oca

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 04 April 2017 - 09:54 PM

Stvarno se preteruje u ishrani beba.Moje dete nece jesti ovo ili ono...moje dete je jelo slaninu sa pet meseci pa joj nista ne fali.Ne kazem da ne treba voditi racuna o decijoj ishrani ali od malo slanine im nista nece biti.

#36 liuchunkai

liuchunkai

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 167 Postovi:

Objavljeno Juče, 09:42 AM

20171118lck

polo ralph lauren outlet soccer cleats lacoste polo shirts ray ban sunglasses michael kors handbags nike shoes longchamp handbags coach outlet store online coach factory outlet ferragamo shoes ralph lauren outlet stores canada goose jackets oakley sunglasses wholesale nike blazer pas cher uggs canada ray ban sunglasses tory burch outlet online store michael kors outlet canada goose outlet cheap jordans polo ralph lauren fred perry polo shirts swarovski crystal pandora charms sale clearance coach outlet online michael kors outlet clearance ed hardy clothing nike factory outlet nhl jerseys wholesale uggs outlet thomas sabo cheap football shirts ugg outlet uggs outlet ugg outlet coach outlet ugg outlets tory burch outlet online polo outlet factory store longchamp outlet store ugg boots outlet michael kors outlet clearance mulberry bags michael kors outlet online kd shoes reebok outlet store ugg outlet coach factory outlet uggs outlet christian louboutin yeezy boost 350 nike outlet michael kors outlet pandora charms cheap oakley sunglasses polo ralph lauren tory burch outlet christian louboutin outlet coach outlet store online ralph lauren polo michael kors uk fitflops cheap jordans ugg boots clearance canada goose outlet store adidas trainers coach outlet foamposite shoes uggs outlet kevin durant shoes pandora jewelry ugg outlet true religion jeans max 90 polo ralph lauren michael kors outlet clearance adidas nmd r1 swarovski jewelry longchamp handbags canada goose outlet air max trainers canada goose coats ralph lauren shirts true religion jeans coach outlet uggs outlet oakley sunglasses longchamp pas cher ugg boots outlet ralph lauren polo cheap basketball shoes air max 2015 mulberry uk oakley sunglasses moncler coats ralph lauren polo michael kors canada pandora charms sale clearance ugg boots longchamp solde ugg outlet store michael kors factory outlet moncler jackets coach handbags online outlet michael kors outlet new balance shoes tory burch outlet ralph lauren true religion jeans ralph lauren outlet uggs outlet mulberry handbags puma outlet nike store uk fitflops sale clearance ugg boots on sale adidas nmd cheap ray bans ysl outlet michael kors outlet coach outlet online michael kors outlet clearance polo pas cher uggs outlet true religion canada oakley sunglasses ugg outlet online cheap oakley sunglasses canada goose outlet online kate spade outlet polo outlet air huarache true religion jeans longchamp pliage uggs outlet michael kors handbags michael kors ugg outlet ugg outlet polo outlet ferragamo shoes polo ralph lauren shirts michael kors outlet online michael kors outlet online nike roshe run coach outlet coach factory outlet coach outlet store online canada goose outlet fitflops shoes christian louboutin shoes tory burch outlet online store kate spade ugg boots fitflops sale clearance canada goose jackets canada goose jackets ferragamo shoes uggs outlet ugg boots ugg boots michael kors outlet ray ban sunglasses lebron shoes ray ban sunglasses cheap mlb jerseys coach outlet clearance oakley sunglasses michael kors outlet clearance coach outlet online coach outlet online canada goose parka hermes outlet cheap ray ban sunglasses ray-ban sunglasses michael kors outlet canada goose outlet store ray ban sunglasses ugg outlet nike shoes ugg boots prada outlet polo outlet uggs outlet michael kors outlet nfl jerseys coach outlet online asics running shoe tory burch outlet pandora outlet ugg outlet nike factory store cheap ray ban sunglasses coach outlet michael kors outlet mulberry handbags michael kors outlet clearance ugg outlet ralph lauren canada goose outlet michael kors outlet online ugg outlet cheap nike shoes coach outlet online snapbacks wholesale true religion jeans ugg boots on sale longchamp outlet uggs outlet polo outlet true religion outlet birkenstock sandals cheap ray ban sunglasses christian louboutin shoes uggs outletonline longchamp outlet online ugg outlet store vans shoes michael kors outlet online nike roshe run nike trainers nike foamposite michael kors outlet uggs outlet michael kors michael kors outlet clearance canada goose outlet michael kors outlet online canada goose outlet michael kors outlet store jordan shoes adidas wings shoes cartier outlet michael kors factory outlet mlb jerseys wholesale polo ralph lauren ugg outlet ugg outlet online oakley sunglasses ray ban sunglasses wholesale fitflops coach outlet online michael kors outlet online tods outlet online michael kors outlet online christian louboutin outlet oakley sunglasses canada goose jackets ralph lauren ralph lauren outlet ugg outlet nike outlet links of london jewellery michael kors outlet ugg outlet lacoste shirts michael kors outlet canada goose parka cheap ugg boots ray ban sunglasses outlet ferragamo outlet canada goose coats air max 90 nike nba jerseys true religion jeans ray ban sunglasses longchamp solde michael kors outlet clearance uggs outlet uggs clearance ugg outlet michael kors handbags michael kors outlet online canada goose jackets swarovski crystal uggs outlet cheap ray ban sunglasses burberry outlet canada goose outlet true religion jeans coach outlet online kobe shoes uggs outlet michael kors outlet canada goose outlet store nba jerseys christian louboutin shoes nfl jerseys wholesale ugg outlet cheap oakley sunglasses cheap ray ban sunglasses ralph lauren polo swarovski outlet true religion uk michael kors outlet clearance cheap ray ban sunglasses true religion outlet michael kors black friday snapback hats christian louboutin shoes

20171118lck

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika