Idi na sadržaj

Fotografija

Anatomske cipelice

• Please log in to reply
135 replies to this topic

#1 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 01 November 2006 - 06:21 PM

Originalno postavio/la djolenceJa sam bas skoro obisla ceo grad da Djoletu kupim cipelice i patofnice. Zaustavila sam se u Polinu i tu kupila cipelice sa anatomskim uloskom. Oni su poludeli sa cenama definitivno, zakljucih ja nakon izlaska...sa cipelicama u kesi.Bas me zanima do kada je potrebno nositi anatomski ulozak. Znate li nesto o tome?

'Objavljena
'Objavljena

#2 boniva

boniva

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 257 Postovi:

Objavljeno 02 November 2006 - 04:31 PM

pa koliko sam upucena do 4 g duboke cipele.A sto se tice polina nisu cisti a imas sada privatnike koji prave cipelice sa bas dobrim anatomom.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#3 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 02 November 2006 - 10:20 PM

ako je sve uredu,do tri godine..ja glasam za obu?u \"pavle\"..

#4 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 03 November 2006 - 08:26 AM

Ako mi verujes u celom Nisu nisam nasla \"Pavle\" obucu. Cula sam puno lepih stvari..a najlepsa je valjda cena.
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 puela

puela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 63 Postovi:

Objavljeno 03 November 2006 - 01:16 PM

anatomski ulosci su prevaziidjeni. moja sara nosi plitke fisher price patikice sa ravnom djonom.kazu da treba pustiti nogu da se sama razoje (do trece godine) a ne ukalupljivati ih od malena.

#6 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 03 November 2006 - 01:20 PM

E tek mi sad nista nije jasno. Ja stalno slusam anatomski, i samo anatomski.

#7 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 03 November 2006 - 03:07 PM

To vam je isto kao sa sirokim povojem, te treba, te ne treba...Ja sam citala ovo sto Puela kaze, kao i da je dobro da beba prohoda bosa, jer se stopala razvijaju bolje, ali, posto je Srba rodjen sa krivim stopalima za koja smo radili vezbe skoro 6 meseci, fizijatar u Tirsovoj savetovao duboku obucu sa anatomskim uloskom.Na svoju ruku sam ga pustila da hoda bos u pocetku, ali od kad ima duboke cipelice i patofnice mnogo je stabilniji...
'Objavljena
'Objavljena

#8 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 03 November 2006 - 06:39 PM

jeste,sve je sada kontra i puno je opre?nih miljenja..a poto sam odgajila ve? jedno zdravo i pravo dete,sada sam sve radila isto-irok povoj do 6 meseci i anatomske cipele ?e nositi do 3 godine..zato menjati proveren recept..

#9 miso

miso

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Postovi:
  • LocationMartin Brod

Objavljeno 03 November 2006 - 09:34 PM

Aleksndar nosi duboke ortopedske cipelice zbog krivih stopala a cena im je da ti se zavrti u glavi.A ?ula sam za PAVLE cipelice a ima ih da se kupe i ovde kod nas i nisu skupe pa ?emo uzeti jedne za zimu.

W3S4p1.png

Ttjnp1.png

#10 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 03 November 2006 - 10:15 PM

kaj nas vo Skopje ortopedot ni rece na dva meseci da go simenem sirokiot povoj. a za cevli (cipelice) deka e najdobro anatomski, no koga ke proodi i da ne se dlaboki, tuku plitki. i samo za nadvor. za doma najdobro e vo nesto meko i lesno za da mu se razviva stapaloto.nikola nosi za nadvor ciciban ili kegi cevli, a za doma imame papuci od frodo (ne znam dali kaj vas gi ima istite firmi)a cenite im se od 30 evra nagore.
Objavljena slika

#11 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 03 November 2006 - 10:22 PM

Originalno postavio/la Nikota no koga ke proodi i da ne se dlaboki, tuku plitki.

Sta ovo znaci?
'Objavljena
'Objavljena

#12 puela

puela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 63 Postovi:

Objavljeno 04 November 2006 - 11:06 AM

naravno ovo sto sam napisala vazi za decu koja nemaju problema sa stopalima. a jednom sam citala da je njima u nanatomskim kao kada bi mi isli sa ping pong lopticom u cipeli.jer oni imaju jos uve masno tkivo i svako podupiranje im samo smeta

#13 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 04 November 2006 - 11:21 PM

Originalno postavio/la mammam

Originalno postavio/la Nikota no koga ke proodi i da ne se dlaboki, tuku plitki.

Sta ovo znaci?

htela sam da kazem da dete treba da pocne da nosi anatomske cipelice tek kad prohoda stabilno i da te cipelice ne budi visoke nego niske, t.e budu plitke ispod zglobavaljda si me sad razumela:)
Objavljena slika

#14 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 04 November 2006 - 11:26 PM

Razumela. :P
'Objavljena
'Objavljena

#15 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 05 November 2006 - 12:32 AM

oki
Objavljena slika

#16 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 05 November 2006 - 12:33 PM

Dunji smo uglavnom kupovali cipelice\" pavle\" jel stvarno je cena povoljna i Stefanu cu nastaviti tu tradiciju duboka cipelica s anatomskim uloskom.Poludim od svake nove kontrole uvek novine sve suprotno od onog sto sam radila s Dunjom pre 2 godine ma ludilo.Ja radim onako kako sam ja zakljucila da je najbolje s prvim detetom to nastavljam i sa DRUGIM

#17 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 06 November 2006 - 10:48 PM

Originalno postavio/la zzivanovicako je sve uredu,do tri godine..ja glasam za obu?u \"pavle\"..

pavle su fenomenalni,mm i ja ju?e kupili na sajmu na bazaru cipelice 2100 i ?izmice 1500,od koe sa anatomskim i oja?anjima i gumenim ?onom,gde to ima?
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#18 seni27

seni27

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 90 Postovi:

Objavljeno 07 November 2006 - 12:13 PM

Slazem se da su PAVLE cipelice najpovoljnije a i jako su kvalitetne ja sam Ajli kupila cizmice i prezadovoljna sam sa njima.:P
[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/528Generate Your Own Glitter Graphics @ GlitterYourWay.com - Image hosted by ImageShack.us 54/ticker4.png[/img]

#19 raducka

raducka

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 168 Postovi:

Objavljeno 28 January 2007 - 06:10 PM

Ja sam za cicibanke!!! Sto bi se reklo provereno!!! Al videcemo jos sta cemo posle ovih
Objavljena slika

#20 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 28 January 2007 - 10:11 PM

Originalno postavio/la djolenceAko mi verujes u celom Nisu nisam nasla \"Pavle\" obucu. Cula sam puno lepih stvari..a najlepsa je valjda cena.

Pa ako imje cena kao i nehodajucim onda i nisu nesto extra povoljne. Nehodajuce su im skuplje nego Polino!!!!Imas u Planiki u Nisu popust dosta dobar Cicibanovih cipelica. Mi nasli za 2500din. i to pre 15 dana - znaci ne tako davno;)

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika