Idi na sadržaj

Fotografija

Ostati u losem braku zbog dece ili razvod?

• Please log in to reply
218 replies to this topic

#1 Anastasija

Anastasija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 56 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 04:01 PM

Citala sam postove koje ste slali Loli..Ja sam u slicnoj situaciji. Razvodim se..Jos ne mogu da verujem sta mi se desava i jos mi je strasno zao zbog svega. Ukratko, nas brak je bio mrtav vec duze vreme.Komunikacija nikava, pricamo dan-dva i onda se posvadzamo i ne pricamo ceo mesec. Nikad me ne zagrli, nikad poljubi. Nisam se osecala voljena uopste. Inace oboje smo nezaposljeni. Imamo cerku od tri i po godina. Prvo nista mi ne pomaze kuci. Znaci sve je na meni. Kuvam, perem sudze, cistim, perem, i radim sve oko deteta. Nekad mi je i to bilo problem, ali resila sam da predzem preko toga. Ali on je poceo da izlazi sa dvadesetgodisnjacima, a on ima 36! Oni su poostali njegovi prijatelji. Preko dana nema vremena ni da se poigra cerkom, za mene uopste da ne pricamo, a uvece oko 10 sati izlazi i vraca se u 2-3 sata u noci. Mislim strasno! nekad nije,, a nekad je pijan. Ujutro ustanemo ja i dete, a on spava i valja se po krevetu do 12 sati u podne. Probudi se uzme kafu koju sam mu usput ja skuvala, i ide gore, kod kompjutera kao--radi covek. A od pare nista. Vrhunac svega je to sto pre nekoliko dana kad sam probala da pricam sa njim, pitala sam ga zasto mi ovo radi..nastala je velika svadza koja je zavrsila time sto me je on izudarao, da bi me malo smirio. Tako je on rekao. Sva u uzasu, dok je strasna scena trajala, pitala sam ga sta radis covece, a on je pokusavajuci da mi zacepi usta rukom rekao--da te smirim, da cutis! Nije mogao znaci da me slusa, pa da me covek na inteligentan nacin smiri. Uspela sam da pobegnem, ni sama ne znam kako, otisla sam dole kod dete, predesela noc i ujutru sam otisla kod mojih i ispricala im sta se desilo i naravno jos isti dan su me preselili zajedno sa cerku kod njih.Imam veliku podrsku od mojih, koji su isto tako potreseni. Mislim da i njegova strana je potresena jer nisu ni oni znali za njegova pijanstva i druzenja sa tinejdzerima, a i zbog batine koje sam dobila. Inace smo ziveli u najstariju mogucu kucu u gradu, jer on nije hteo da dodze kod mojih gde bi smo imali 120 kvadrara novih i nasih, i vec nekoliko puta mi je govorio da ako mi se ne svidza mogu slobodno da skupim stavi i idem. I nekoliko puta pre toga je imalo tenzije medzu nama, ali nikad neje bilo batine kao sad.Strasno se osecam. Zao mi je zbog deteta. On je voli,m a i ona njega. Mada mu nije bas nesto mnogo privrzana, jer nisu provodili puno vreme zajedno. Jos ne znam o cemu se radi, rekla sam joj da je tata na posao, da radi i kad bude moga docice da je vidi. A od sada cemo najverovatnije ziveti kod babe i dede zato sto kuca gde smo ziveli ce biti radionica gde ce tata da radi. (On i jeste radio na drugom spratu, kompjutere, pecatari, itn.) Ona je to prihvatila i za sad ga uopste i ne trazi. Voli da je ovde i mnogo voli svoju baku i deku. Ali ja sam sva slomljena. Sta kad shvati u cemu je stvar?Nekad cu morati da joj kazem. jajoj kako mi je tesko, izmesane emocije. ne zalim zbog njega nego zbog sudbine koje ce moje dete da ima. kad pomislim kad ce sva deca u skoli da crtaju familiju..sta ce onma da nacrta? Mamu i sebe. kako ce se osecati jadno dete? ne znam kako da sakupim snagu da budem jaca od svega da moje dete ne primeti da nam nesto fali... normalan otac, na primer. Nekako za sve optuzujem sebe, kako sam neodgovorna prema detetu sto ranije nisam pazila s\' kime cu da imam dete. Mislim da cu biti odgovorna za sve njene neuspehe, ako ih ima, zato sto ne mogu i nisam uspela da joj pruzim potpunu porodicu i lepi porodicni zivot. Ne znam gde sam pogresila. I ne znam sta je bolje, ostati u losem braku zbog toga da bi dete zivelo sa oba roditelja ili razvod?Pomozite mi savetima, ili ako je neko dete ravedenih roditelja, ili ako ste se i sami razveli...:zbunjen
<Objavljena slika

#2 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 24 October 2008 - 04:23 PM

Imam koleginicu koja je razvedena i koja ima krilaticu - bolje dobar razvod nego los brak.Ona nije cekala da muz pocne da je maltretira. Kada je videla da on izlazi i da nije promenio svoje momacke navike cak ni kada su dobili dete, jednostavno ga je napustila. Otisla je sa detetom (koje je tada imalo 4 godine) i trazila razvod. Njih dvoje su i dan danas u dosta dobrim odnosima. Otac vidja dete svake nedelje, vikendima, provode raspuste zajedno... Majka i otac idu na roditeljske sastanke zajedno i tako. E, na zalost nije svaki razvod ovako pozitivan.Ja nemam probleme kao ti, i ne mogu da ti kazem razvedi se ili ne, ali sam sigurna da je detetu bolje i zdravije da zivi na primer u mirnoj zajednici samo sa majkom i vidja oca cesto, nego u nezdravom braku, gde su svadja i tuca svakodnevne scene. Lakse je objasniti da ce od sada dete ziveti samo sa majkom a oca samo povremeno vidjati, nego objasnjavati zasto se tata i mama svadjaju i zasto je tata tukao mamu.
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#3 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 04:24 PM

uh, sva sam se najezila od ovoga!!!!!!!!!!kad bi doslo do toga da me udari,bilo bi mu to prvi a i poslednji put,pa makar imala i desetoro dece sa njim:pucaj:pucaj:pucajsve po strani sto je izlazio i druzio sa mladjima od sebe ali da te udara to nikako....ono sto ti je najbitnije je to sto i imas ,podrsku roditelja!!!nisam dete razvedinih roditelja a nisam ni razvedena da bih mogla o tome da ti pisem ali jedno sigurno znam, ne bih nikada bila sa takvim covekom!!!bolje dobar razvod ,nego los brak.zelim ti svu srecu i puno snage za dalji zivot!

#4 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 04:45 PM

Slazem se marry i N9 u potpunosti.
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 04:48 PM

Originalno postavio/la n9akovicImam koleginicu koja je razvedena i koja ima krilaticu - bolje dobar razvod nego los brak.Ona nije cekala da muz pocne da je maltretira. Kada je videla da on izlazi i da nije promenio svoje momacke navike cak ni kada su dobili dete, jednostavno ga je napustila. Otisla je sa detetom (koje je tada imalo 4 godine) i trazila razvod. Njih dvoje su i dan danas u dosta dobrim odnosima. Otac vidja dete svake nedelje, vikendima, provode raspuste zajedno... Majka i otac idu na roditeljske sastanke zajedno i tako. E, na zalost nije svaki razvod ovako pozitivan.

Nisam ja ta koleginica, mada je sve u detalje, kao da si opisala moj zivot. Iako je sve davno iza mene, potrese me svaka ovakva prica, kao sto je Anastasijina. Znam koliko tesko moze da bude i znam sta sve jednoj briznoj majci prolazi kroz glavu. I postoji mnogo stvari koje bih ti rekla. Ajmo redom: ljubav oca prema detetu ne iskazuje se kroz povremene zagrljaje, niti kroz poklone. Ljubav je nesto drugo: svakodnevna paznja i briga o potrebama deteta i emotivnim i egzistencijalnim. Ne mislim da otac koji ne vodi racuna o svom detetu voli to dete. To je kao ljubav prema komsijskom psu - pomazis ga u prolazu ali ne brines o njemu. I nije te briga kako mu je.Drugo - dal\' je najvaznija briga sta ce dete da nacrta? Ako jeste mislis li da je bolje da nacrta sebe i mamu nasmejane ili tatu kako tuce mamu, a sebe kako place u cosku?Trece - razvod je tvoja odluka. I tvoj zivot. Zasto mislis da tvoje dete moze da bude srecno, ako si ti nesrecna?Cetvrto - najteze je sebi priznati da si pogresila u jednoj tako velikoj i vaznoj stavi kao sto je brak, izbor partnera i oca svog deteta. Ali - priznati svoju gresku i krenuti dalje je hrabrost. Ne osudjuj sebe i nemoj sebe da posmatras ocima svojih neprijatelja. Budi samoj sebi prijatelj i voli sebe, cak iako si svesna da si nekada u necemu pogresila.Peto - nemoj da mrzis, da se svetis, da osudjujes... pomiri se sa svojim odlukama i guraj dalje. Osveta i mrznja skodice i tebi i tvom detetu - a na kraju - ako je sve gotovo - nije vazno ko je kriv.Sesto - ako si odlucila (a iz iskustva znam mnogo njih koje su agoniju produzavale i vracale se i mirile x puta), nemoj da budes posrednik izmedju oca i deteta. Neka sami izgrade svoj odnos. Sta tebe, na kraju, briga hoce li njemu nedostajati dete? Kako mu nije nedostajalo u nocima koje je provodio van kuce?Sedmo - uzdaj se u svoje roditelje, ali nemoj da im budes na grbaci. Ucini sve da se osamostalis, da pocnes da radis. Time ces pomoci i sebi i detetu. Osmo - razmislja o svemu sto se desilo kao o novom pocetku, a ne kraju necega. Ucini sve da ti i dete zivite sto lepse. U svakom smislu.Drzim ti fige, i navijam za tebe.
St0kp2.png

zPL8p2.png

#6 dan/noc

dan/noc

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1074 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 07:58 PM

Ne znam sta bih dodala a da Kata vec nije rekla.U potpunosti se slazem sa svim sto je napisala.Kad bih ja bila u tvojoj situaciji,pretpostavljam da se ne bih kajala ni zbog cega.Pa on je taj kog nije bilo briga da li je tebi tesko i kako se osjecas dok on zuji okolo.Na kraju krajeva ,bolje je a dijete da ne prezivljava traume zbog tatinih \"izliva emocija\".Kad te je vac poceo udarati,ko zna kako bi se to nastavilo.Zelim ti puno srece u periodu koji ti slijedi.
Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slika

#7 miranmarija

miranmarija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 186 Postovi:

Objavljeno 24 October 2008 - 11:50 PM

Nisam dete razvedenih roditelja niti sam razvedena ali zaista mislim da je bolje razvod nego los brak. Sve o cemu ti razmisljas vezano za dete (bez oca, crteze porodice i sl.) jeste normalno ali zamisli tek da vas dvoje imate tu vrstu \"rasprave\" pred detetom??? Zar to nije jos gore? Sta bi tek onda mogla da nacrta? i kakve bi tek tada traume imala? Ne mogu da ti kazem sta da radis ali ako vec mislis na dete onda dobro razmisli
Objavljena slika Objavljena slika

#8 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 06:30 AM

Mislim da je pametno sto si se pokupila i otisla. Nikada ne bih dozvolila da me udari a kamo li da me \"smiruje\" na nacin na koji je on tebe.Verujem da ce detetu biti tesko... Cak i u dobrim razvodima deca pate ali... j... ga bolje je tako nego da gleda i dozivljava scene. Takve scene bi sigurno ostavile veci3i dublji i gori trag nego razvod. Kad dodje momenat za odgovore na cerkina pitanja probaj da je ne opterecujes vasim problemima. Jednostavno mama i tata vise ne mogu da zive zajedno i to je to. Mama i tata te vole... Tako neke price. Ali otom potom.Najbitnije, bar ja mislim je sto imas podrsku od tvojih roditelja. Verovatno ce on probati da se pomirite ali u medjuvremenu rascisti sa sobom i budi istrajna u svojim odlukama ma koliko ti bilo tesko

#9 Anastasija

Anastasija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 56 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 04:21 PM

Hvala puno za poruke koje ste mi poslali. U ovim trenutcima svaka podrska mi je dobrodosla...Kako sam razumela, jedino Kata je razvedena sa dvoje dece. (od onih koji su pisali!) I hvala Kata puno, verujem u sve sto si rekla. Joj, samo da ovaj period dok se sredim malo prodze brze. Ja na primer puno placem. I da ne pijem anksiolitike, ko zna gde bi bila do sad. Tuzna sam jer sam oduvek zelela srecnu porodicnu atmosferu, mama, tata kako radoscu gledaju kako im deca odrastaju. Svakako nigde nisu potpuno iskljuceni konflikti, ali verovatno to nisu onakvi kakvi ja imam. Mislim, osecam se da smo mi dva totalno razlicita sveta. neko je pomenuo da se mnoge opet vrate u agoniju i pokusavaju ponovo. Ovo je ustvari nas drugi pokusaj. Prvi put je bilo kad je beba bila dva meseca, ja sam se pokupila i ostavila ga. Zato sto je igrao igrice po celu noc, pod izgovorom da cuva bebe (mislim ludo? Beba se probudi, ja je uzmem i nahranim, znaci nije radio nista oko bebe). I onda bi sledeci dan spavao do 2-3 popodne. Mislio je valjda, a isto i njegova mama, da ce mi ona biti zamena za njega. Sto sam naravno odbila. Nisam htela njenu pomoc vec njegovu. Pa nisam se udala ja za nju, vec za njega. Dan kad sam otisla, pricam za prvog puta, on je posle celu noc provedenu pred kompjutera, spavao do 3 popodne. A ja, on i beba u jednu sobu od 10 kvadrata. Nisam htela da trzim pomoc od svekrve jer sam htela nekako ubediti njega da ustane i pomogne malo oko bebu, koja je prito plakala puno jer je imala baby kolike. i posle \'svog tog maltretiranja\" bebinog placa okrenuo se i rekao mi ja: pa daj ucuti je malo, boli me glava!!!:voimte:koljac:koljac:koljac I tada sam otisla, zivela kod mojih godinu i po i posle smo se preselili u staru kucu gde su on i njegovi ranije ziveli. I valjda bi u uspelo nekako, da bi on nasao posao, da ne bi spavao do podne, da ne bi poceo da pije, da izlazi tinejdzerima i na kraju da nije bio nasilan! Mislim strasno je ponizavajuce da te neko istuce, izudara...ma katastrofa!
<Objavljena slika

#10 dan/noc

dan/noc

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1074 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 09:09 PM

Tebi je ovo drugi put da ga pstavljas? Pa on da je bio spreman da se promijeni ,uradio bi to do sad.Imao je drugu sansu,mislim da ce ti samo biti gore ako predjes preko ovoga sto sad radi.
Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slika

#11 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 09:15 PM

ja sam dijete razvedenih roditelja, moja majka i otac su se razveli kad sam ja imala 9 a brat 6 godina.prvi put kad ga je ostavila ja sam imala godinu dana , i vrati mu se posle njegovih molbi i price da ce se promijeniti , i bio je super dok se brat nije rodio , tad je nastao opet haos , pijanstvo , kockanje i najgore od svega sto je tukao.znaci ja sam sve to gledala zajedno sa bratom i to je na mene ostavilo uzasan trag, kad procitam nesto ovako il cujem sva se najezim i sve mi se vrati.zato ti je moj savjet da ga se klonis , jer imas podrsku od roditelja , dijete ce ti normalno rasti bez trauma i stresova , a sto se tice opravdanja prema njoj , ona ce to shvatiti kad poraste i bude vidjela kakav joj je otac ... normalno kazes da se niste slagali i da niste mogli zajednoi jos ovo nas je otac stvarno volio i super bio za nas , al od kad su se razveli ja sam ga vidjela svega 10 puta , vjerovala ili ne, znaci kad on nije do sad bio u normalnim odnosima sa djetetom , nece ni po sad budi sigurna....
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#12 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 09:24 PM

Da dodam - moja prica ima hepiend:singing posle nekoliko godina ponovo sam se udala, zivim u divnom braku i imam dvoje dece - jedno iz prvog i jedno iz drugog braka. Ali, to je druga prica i druga tema... ovo sam napisala da znas - ima zivota i posle razvoda.
St0kp2.png

zPL8p2.png

#13 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 10:00 PM

Naravno i te kako ima zivota posle razvoda.Ja sam dete razvedenih roditelja.Mama me je odgajala.Oca sam videla samo jednom,a za mesec dana idem na ostavinsku raspravu.Kakva tragikomedija,ni kod Sekspira nema takve.Hocu da kazem mojoj mami je bilo tesko,ali uspela je.Nikada se nije udala,ne zato sto nije mogla,vec nije htela.Ja sam bila prvo unuce,svi su me mazili i pazili.Ujak mladji mi je bio zamena za tatu i stvarno nista mi nije ne dostajalo.Nemam zbog toga emotivni problem.Imam svoju porodicu,gradim je i odrzavam kako mislim da je najbolje i to je to.

#14 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 25 October 2008 - 10:38 PM

Anastasija, moja bas bliska prijateljica imala je slicnu situaciju....razvela se...i sad zivi kod roditelja sa svojim djetetom, mnogo je srecnija otkako se rijesila tog braka, odnosno tog uzasa. Dijete joj nema nikakav emotivni problem zbog toga sto roditelji nisu zajedno. Ja sam prva toj drugarici savjetovala razvod....jer vece posljedice ce na dijete ostaviti los brak nego razvod.

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#15 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 07:52 AM

Originalno postavio/la kata... - ima zivota i posle razvoda.

NARAVNO!

#16 Nata

Nata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 179 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 03:38 PM

ja ni po cenu svega ne bi ostala u tom losem braku samo zbog dece,sta vredi sto smo u braku,sto imaju kao tatu i mamu pored sebe kad je to samo vizuelno tako,deca ce kad tad videti i shvatiti da nesto nije uredu,i da se mama i tata ne vole,a glumiti zbog njih opet nije u redu,iako su mali ipak su ziva bica i netreba ih lagati.ne trpim laz nikako pa ni zbog dece.i ako je taj brak los tesko da ce ga deca promeniti tesko da ce se muz promeniti vuk menja dlaku alki cud nikad tako da ako krene naopako,ako resenja nema,ako se to duze nastavi,ako deca trpe,a nikako nista nedobijaju bolje je pobeci tacnije otici i ziveti sam nego tako.mnoja majka je mog oca ostavila kad sam ja imala set godina,on je mnogo pio,ozenio se vrlo mlad ,brak im s pocetka nije isao,on je stalno negde skitao,nije vodio racuna ni o cemu ,posle je i varao moju majku i ona ga je ostavila i pored toga sto je imala jednu platu i bez krova nad glavom otisla je sa mnom,smnasla se i othranila me u miru i tisini skromno i ja sam joj na tome zahvalna,bolje i tako...zivela sam bez oca...ali bar nisam gledala svadje i tuce svaki dan..imala sam mir i srecno i bez njega odrasla sto je najbitnije.zato sam uvek za to nego dobar razvod nego los brak.

#17 Anastasija

Anastasija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 56 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 03:53 PM

Javio se juce i rekao da hoce da vidi dete..Pitala sam je, dali hoce malo u setnji sa tatom i--nije htela! Ne znam mozda zato sto je malo prohladzena, pa nije bas raspolozena...A u sustini i nije bas mnogo setala sama sa njim. Mozda zato...Jao ljudi..ne mogu da verujem, ne mogu da zamislim kako mu je..kako moze izdrzati bez deteta?Kad sam ga prvi put ostavila on nije dosao da vidi svoje dete 1 mesec zato sto sam rekla da ne podnosim njegovu mamu i necu njenu pomoc. Od kad smo se smirili, ponovo sam pocela komunicirati sa svekrvom, i to dobro. Stvarno sam se potrudila. A on i dalje nije bio uopste pazljiv sa mojima. Moja mama nije htela ni na kafu da dodze kod nas jer uvek kad bi ona dosla on bi joj pokazao ledza i tipkao nesto na kompjuter! Nikakvo postovanje. Ja zajedno sa dete svaku nedelju kod nje na rucak, a on u 4 godina braka dali 4 puta kod mojih!Ne znam, nekako kad se vratim nazad cudim se kako sam prolazila preko svega. Ponekad, dobijem veliku zelju da zavirim u neki drugi brak, da vidim kako ljudi zive?Ja stvarno ne znam sta znaci da stvari idu lagano. Kod mene je bilo sve nekako silom, tesko, tesko. Za sve da molis, za sve da ubedzujes..
<Objavljena slika

#18 Nata

Nata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 179 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 04:16 PM

ja mu ne bi dala da vidi dete niti bi mu se ikad vise vratila,sve moze i teske reci i izlasci ajde ali batine to mu nikad ne bi oprostila ma ni jedan samar.moj savet ti je da sto pre pokrenes razvod da se zaposlis ako neradis,i da pocnes da organizujes sebi i detetu zivot da vama bude sto lepsi.zaboravi ga,nema dete nista od njega,ako ga sud dodeli tebi morace da placa alimentaciju a od cega bas te briga,neka ga vidi posle koliko i kad sud kaze i to je to.nije vredan tvog nerviranja,uzivaj sa svojim detetom,napravi da bude sto srecnija da zivi sa tobom i bakom i dekom ali srecna i izraste u divno stvorenje bez trauma iz detinjstva...skupi hrabrosrti ,budi jaka i sreca ce uskoro zakucvati i na tvoja vrata,mozda se ponovo i zaljubis i udas ali u nekog kjo ce to znatio da ceni....olako ali prvo zaboravi i bezi od njega sto dalje i nemoj mu prostiti nikako i nikad....nece se promeniti laze nece nikad....a batine ma kad samo pomislim na njih sta ti sve ovo i pisem vec je trbalo da bude mrtav za tebe.

#19 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3323 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 04:18 PM

Nemoj da mesas njegov odnos sa detetom i tvoj odnos sa njim. TO su razlicite stvari. To je onda vec ciganisanje. Ako si odlucila da se razvedes, ok to je tvoja stvar ali se ne slazem sa natom da dete treba da ne vidja oca. Nek je najgori na svetu to je njen otac i ona boljeg nema.
Objavljena slika[/url]

Objavljena slika[/url]

Objavljena slika

#20 Nata

Nata

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 179 Postovi:

Objavljeno 26 October 2008 - 04:23 PM

jeste u pravu si treba da ga vidja ali ne sad vec kad sud kaze jer ko njoj garantuje da ce on brinutio o njemu ako nije dosad a plus nje nema i jos da li ce hteti da joj ga vrati kad ga uzme imas i takvih slucajeva gde muzevi ucenjuju detetom,ona je otisla i povela dete a ima prava kao majka da sama odluci oce li ga on videti ili ne.....pa imao ga je prilike hledati kad je bilo s nim a on se pijancio i druzio po gradu sa alkosima...sto nije brinuo i gledao...ma meni ga ne bi video skoro i zedan bi presao preko vode.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika