Idi na sadržaj

Fotografija

kako spavaju trudnice - upomoc

• Please log in to reply
65 replies to this topic

#1 BEBA

BEBA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Postovi:

Objavljeno 20 September 2006 - 06:58 AM

Imam problem pa mi treba pomoc, posto ceo zivot spavam na stomaku, sada sam na mukama jer nemogu da se namestim uvece celu noc probdijem, jer cim me malo uhvati san, kao lopta se okrenem na stomak, a onda me budi bebac sutira, kako da se izborim sa spavanjem koja su vasa iskustva??????????????????

#2 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 20 September 2006 - 07:08 AM

I ja sam spavala na stomaku,al u trudno?i sam se snala u nekom polu poloaju.Uzme duguljast jastuk,okrene se na stranu,zagrli ga ...Meni je to pomoglo,zapravo ima da se kupi,bar je jedno vreme bio u neckermannu jastuk za trudnice za spavanje...U sutini,prati liniju tela i ide uz telo,pa ti prebaci nogu preko njega il ve? kako ti odgovara.Pozdravvvv!
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#3 BEBA

BEBA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Postovi:

Objavljeno 20 September 2006 - 07:58 AM

hvala za MILICU B zvuci razumno potrudicu se da ga nadjem.Nadam se da kad mi jos malo poraste stomak da cu biti stabilnija na boku.

#4 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 20 September 2006 - 04:00 PM

Mica je u pravu,ukucaj u pretrazivac \"maternity pillow\"i mozes da vidis cene i da narucis.Licno koristim duguljasti jastuk koji se zadesio u kuci(preko celog kreveta ide)pa MM kuka da smo kao sa kineskim zidom sada:D Zagrim taj jastuki prebacim nogu i tako se nekako stabilizujem u toku noci.Ne verujem da ce ti veci stomak pomoci da lakse spavas...Meni je samo otezao!

#5 dragana

dragana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 Postovi:

Objavljeno 21 September 2006 - 09:39 AM

ja sam isto slabo spavala poslednjih meseci imala sam neverovatan stomak...jastuci su malo pomagali ali je bilo nemoguce u snu se prevrnuti...tako sam se budila svakih sat vremena ukocena, i menjala stranea i jedva sam disala...

#6 Mellina

Mellina

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 230 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 11:12 AM

Moje spavanje se svelo na minimum,teko diem,vrtim se po krevetu,pikim non -stop pa sad i ono malo to odspavam,odhr?em toliko glasno da uplaim dragog,hehe.
Objavljena slika

#7 bebizyy!!!!!

bebizyy!!!!!

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 111 Postovi:

Objavljeno 23 September 2006 - 12:28 PM

Melina,jos samo malo izdrzi,i naravno vredi,videces kada ti bebac da svoj prvi :P!!!!Ali,potrudi se sada da iskoristis sansu i odmoris se koliko god mozes,veruj mi trebace ti vise nego sto mozes i da zamislis...

#8 danijela

danijela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 119 Postovi:

Objavljeno 24 October 2006 - 06:43 AM

:cool:Poslednje nedelje nemogu da spavam,strasno sam umorana da li se to i vama desava?:)

#9 draginja

draginja

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 298 Postovi:

Objavljeno 24 October 2006 - 10:59 AM

I ja imam taj problem,usla sam u 34 nedelju i nemogu da spavam. Cini mi se da sam veci dio noci budna,tako da ustajem umornija nego sto legnem. Moj dr. mi je preporucio besendin od 2mg. kaze da ne utice na bebu,a meni ce omoguciti san....Nisam pristalica tih tableta i do sad sam ih nekoliko popila,kad me stigne umor i nervoza od nespavanja. Jer imam i djecaka od 2god. koji trazi paznju 24 sata na dan.....:)
Objavljena slikaObjavljena slika

#10 danijela

danijela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 119 Postovi:

Objavljeno 24 October 2006 - 02:20 PM

Jao strasno taman kada mislim da cu se bas naspavati i uspavam se ali negde oko 3-4 lepo se probudim i vise nema spavanja ma koliko ja to pokusavala!!!Ja se plasim da pijem tablete ma koliko doktori pricali da neskode.

#11 draginja

draginja

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 298 Postovi:

Objavljeno 24 October 2006 - 07:02 PM

kod nas nije bilo nus pojava. a mogu ti reci da se bas dobro naspavam kad ih popijem....sad je do tebe....
Objavljena slikaObjavljena slika

#12 danijela

danijela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 119 Postovi:

Objavljeno 25 October 2006 - 01:19 PM

Hvala Draginja videcu sta ce mi preporuciti moj doktor ovde nema bensadin ali ima nesto verovatno drugo.Pozzdrav!!

#13 nenaca

nenaca

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postovi:

Objavljeno 08 June 2007 - 09:23 PM

Drage dame,dacu vam jedan savjet za dobar san u trudnoci.Isproban,sto posto djeluje.Jednu nogu blago savijete a drugu prebacite preko muza,kad vam dodije na jednoj strani prebacite muza na drugu stranu i tako ponavljate do jutra.Vi naspavane a on?Pa,nije lako biti tata!Pozdrav za sve trudnjace!:o;);)

#14 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 10 June 2007 - 09:23 PM

Ja sam mogla da spavam samo sa gomilom jastuka ispod glave, spavala sam skoro pa u sedecem polozaju!
Objavljena slika

Objavljena slika

#15 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 27 July 2007 - 09:29 AM

joj,prezalila sam nekako spavanje na stomaku,ali zadnjih dana kako god da spavam,ujutru me boli stomak,ne znam sta da radim:zbunjen

#16 Dijance

Dijance

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postovi:

Objavljeno 27 July 2007 - 01:58 PM

Katastrofa, hja ne mogu da nadjem polozaj vec par noci konstantno me to muci tek ujutro mogu malo da odsp[avam:shocked2:shocked2:shocked2
Objavljena slika

#17 MACKA

MACKA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 Postovi:

Objavljeno 09 August 2007 - 04:18 PM

Svaku noc :eureka kad treba da legnem da spavam.Ne pomaze ni jastuci ispod noge,glave,stomak...Presedim celu noc pred tv.oblija me nervoza sto sam nenaspana,al sta se moze.Mi zene smo jace i od muzeve, jer moj kad ne odmori i popodne dogje mu da svi nas:pucaj2I ja ko Sarina -mama, spiem u sedeca polozba al kako boli kicma:(

#18 Guest_RachelEmma_*

Guest_RachelEmma_*
  • Guests

Objavljeno 31 August 2007 - 05:48 PM

Nisam citala sve odgovore, ali i mene ovo zanima. S\'obzirom da sam tek 5ned trudna, da li ima neke veze kako spavam? Jer sam isto navikla da spavam u stomaku i evo vec tri noci se sve budim nekako me strah da zaspim normalno...

#19 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 31 August 2007 - 07:57 PM

Nema nikakve veze osim ako ti nije udobno.Meni su sad ve? grudi tri puta ve?e nego pre trudno?e, nema mi od spavanja na stomaku nita. :)
'Objavljena
'Objavljena

#20 Guest_RachelEmma_*

Guest_RachelEmma_*
  • Guests

Objavljeno 31 August 2007 - 07:58 PM

Udobno mi je, ali i dalje panicim, iako znam da u principu ne bi trebalo da ima veze.Inace meni su grudi vec narasle koliko-toliko, i vec me dosta bole...

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika