Idi na sadržaj

Fotografija

Vlazne maramice

• Please log in to reply
112 replies to this topic

#1 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 01:13 PM

Probala sam da nadjem ali mislim da nema o njima nista. Ako ima spojite :)Elem, pisemo o pelenama a ja kad treba da kupujem vlazne maramice uvek se hvatam za Pampers ali imam dilemu dal mozda uzeti neke druge i kakve su te druge. Sinoc bili do Rodica i vidim da bas ima dosta tih vrsta. Ujedno ugledam sad i te nove Pampers Clean&Play... i cena prihvatljiva.medjutim, eto i zasto... nesto mi se ne svidjaju... Dosta su tanke, a izgleda male... ne znam :voimte Prvi utisak - ne svidjaju mi se :)Na moru am koristila Huggies sa Aloe Verom i zadovoljna sam. koja su vasa iskustva. Podelite ih sa nama :D
Objavljena slikaObjavljena slika

#2 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 01:18 PM

Ja sam koristila Niveine dok im nisu smanjili broj sa :voimte na 63 komada, a cena ostala ista. :djaOnda sam u DM-u počela da kupujem Baby Love maramice.Odlične su.Blagog, jedva primetnog mirisa i super su vlažne.A cena ime je fantazija.Ako ulovim neku akciju uzmem 4 pakovanja (po :D komada) za 500 din. :D
'Objavljena
'Objavljena

#3 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 01:20 PM

Mi kombinujemo Nivea i Pamepers,kako kad sta uzmem.Desi se da uzmemo i neke nepoznate ali njih obicno strpam u torbu pa za napolje ih koristimo (kad se isprljamo).Ali Niveine su mi najbolje nekako ne znam. Toddies su mi super ali su male.
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#4 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 01:24 PM

Ми смо памперс марамице престали да користимо поодавно-скупе су. Онда смо испробавали све и свашта, највише нам се свиђају Нивеине тодис (toddies) али се неисплате. Сада користимо грчке Baby Care са камилицом и свиђају нам се - и цена и мирис.

#5 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 02:55 PM

e te baby care sam videla sinoc i LEPA im je cena :D al nisam znala kakve su.Baby Love koristim - plavo ili zeleno pakovanje ali ono od 30kom za uz put (u tasnu i sl.) i cena stvarno sitnica 80din :D I super su. Inace ova veca pakovanja nisam primetila da su neka povoljna cifra odnosno da su jeftiniji od ostalih :voimte

#6 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 19 August 2008 - 05:36 PM

Mi nikada nismo bili veliki potrosaci tih maramica. Guzu smo prali vodom i suvim maramicama, a za ciscenje napolju koristimo vlazne. Posto malo vremena provodimo zajedno - potrosnja nam je mala, odnosno najveca je vikendom, kada smo napolju.Na moru smo ih dosta koristili. Od marki volimo Niveu i Pampers, a sa nekim no-name iz Francuske smo se jednom presli i mm od tada samo hoce Niveu ili Pampers. Za ove poslednje dobijamo i kupone tipa kupis 3 platis 2, pa nam je i to interesantno.
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#7 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 06:22 PM

Mi smo koristili Niveine i Pampers sa Enom,kasnije prešli na neke žute ,dobre,a jeftinije dosta....sa Lunom isto tako krenuli,ali meni pampers ne mirišu lepo,Niveine ,neke ok,a neke me i ne oduševljavaju,koliko bi trebale spram cene im...tako da smo menjali ,ali se posle par vrsta zadržali na-ultra compact,skroz su mi ok,prijatnog mirisa i rade posao;)

#8 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 07:58 PM

Mi isto koristimo Baby Love,hem sto Sari hem sto i mi koristimo isto vlazne maramice.Hm... mammam!!!!! (akcija)....Da je srece trebali bi da stave u prodaju bez akcije.....Kod nas je isto u paketu 4 pakovanja negdje 4.50 € nisam bas sigurna,,sad sam uzela a nije akcija,ima da kupis na jedno pakovanje,i na cetiri pakla.Mi smo zadovoljni sa vlaznim maramicama,gdje god da krenemo,uvjek su uz nas,za Saru uzimam malo pakovanje 15 kom u paketicu,kad izlazimo vani,kad jede nesto da je obrisem i ruke isto tako,bas je prakticno.Ali!!!!Uvjek nastojim da Sari perem guzu,koliko mogu.Danas je se ukakila 3x,svaki put sam je oprala :voimte:):D
Objavljena slika

#9 kiflica

kiflica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 73 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 08:12 PM

I ja sam kupila pampers Clean&Play i uopšte mi se ne sviđaju,jako su tanke.Najviše mi se sviđaju Johnsons sa Alojom.Nemaju jak miris a i nežne su.Ali kad smo kod kuće glasam za vodu:aplauz

#10 Tasia

Tasia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 228 Postovi:

Objavljeno 19 August 2008 - 08:15 PM

Mi smo koristili dok smo bili mali Nivea -Soft&Care i ponekad Pampers -sensitive. Huggies su mi nekako \"tvrde\" ,a i jos neke smo isprobali i nismo bili zadovoljniSad uzimamo Pampers Kandoo , za Anastasiu odavno a za Marka kako ne nosi pelene.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#11 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1830 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 07:16 AM

Mi smo dok smo bili u Srbiji koristili Niveine vlazne maramice. Ovde ne mogu da ih nadjem, pa sam koristila Johnson\'s sa Aloe verom i OK su mi. Sada sam kupila Huggies Ultra Comfort i bas sam zadovoljna-cvrsce su nego ostale i nisu previse vlazne.Za \"napolje\" koristimo malo pakovanje, neznam kako se zovu, neki je ruski proizvodjac.

#12 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 20 August 2008 - 07:48 AM

Mi smo koristili Niveine, Johnson\'s, Pampers, Baby love, Baby Care, Ultra Compact... Sve su mi ok, jedino mi se nisu svidele neke žute u okrugloj kutiji zato što su male. Kod kuće se brčkamo posle kakenja, jer Olivera to obožava. Da li Vašu decu u vrtiću brišu maramicama, ili ih brčnu ako se jaaako ukake?

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#13 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 08:06 AM

U pocetku smo koristili Niveine,i uzeli smo skoro da probamo neke u Tempu,mislim da se zovu Ultra Compact Baby Wipes,mislim da ih proizvodi Turska,svidja mi se miris,ok im je vlaznost,a jedne su medju najjeftinijima,tako da sad uzimamo nekad te,nekad Niveine.

#14 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 10:15 AM

Bilo koje jer u sustini koristimo ih samo za ruka a za guzu retko jer Stefan kaki na nosu jos od proslog leta.

#15 saky1

saky1

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 114 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 11:43 AM

Koristili smo Pampers, Niveu, Baby love i sad koristimo Baby Care ljubicaste sa alojom. Zadovoljna sam mirisom, velicinom i cenom.

#16 SanjaV

SanjaV

v.sanja

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5379 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 12:12 PM

Niveine su definitivno the best, sensitive, pure, bilo koje. Pampers sensitive su takodje dobre. Ne znam da li ste probali VIOLETINE vlažne maramice, jako su dobre, u rangu s niveinim i predivno mirišu. Imaju i svoje pelenice. To je inače \"bosanski\" proizvod, ovde nema da se kupe, za srbiju ne znam. Ali su stvarno za pohvalu. Nisam pristalica jeftinih maramica i kojekakvih ŽNJ proizvodjača, to su ipak proizvodi za decu i njihovu nežnu kožicu.

#17 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 12:17 PM

mi koristimo bekutanove ili pampers , oboje su mi super .
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#18 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 01:28 PM

Originalno postavio/la jelenavMi smo koristili Niveine, Johnson\'s, Pampers, Baby love, Baby Care, Ultra Compact... Sve su mi ok, jedino mi se nisu svidele neke žute u okrugloj kutiji zato što su male. Kod kuće se brčkamo posle kakenja, jer Olivera to obožava. Da li Vašu decu u vrtiću brišu maramicama, ili ih brčnu ako se jaaako ukake?

Mi smo koristili Niveine, Johnson\'s, Pampers i Baby love - kad koje kupimo, nije nam bilo bitno i to samo za vreme koje provodimo van kuce. Kuci samo peremo guzu - ne koristimo maramice.Jelenav, svakog meseca saljemu vrtic pakovanje vlaznih maramica i 10 kom. papirnih maramica.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#19 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 01:33 PM

Matija mi je dolazio iz vrtica ne bas tao lepo obrisan (ako je kakio) tako da zakljucujem da ih ne peru - bar ne uvek:) Iako mi kaki u nosi ja ga brisem vlaznim maramicama i onda peremo guzu. Toalet papirom ne mogu BAS lepo da ga obrisem :zbunjenEDIT - vekiks se ubacila pre mene.... i ja saljem pakovanje vlaznih maramica, salvete i papirnate maramice

#20 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 20 August 2008 - 01:39 PM

Originalno postavio/la jelenavDa li Vašu decu u vrtiću brišu maramicama, ili ih brčnu ako se jaaako ukake?

Увек их обришу мокром тетра пеленом или оперу изнад великог лавабоа (налази се у самој соби). Буби има јако осетљиву кожу и није се ниједанпут ојела.У вртић пошаљем влажне марамице једино ако мало више слини да јој влажним марамицама бришу нос. Наравно обавезно нагласим да могу сву децу да бришу нашим марамицама. У вртићу су врло коректни и излазе нам у сусрет и мажу којекаве кремице уколико се укаже потреба. Приметила сам да имају на вратима окачен списак намирница на које су поједина деца алергична.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika