Idi na sadržaj

Polise za putno osiguranje

Fotografija

Pesmice

• Please log in to reply
96 replies to this topic

#1 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 08 November 2006 - 09:24 AM

Koje pesmice pevate ili pustate deci?Mi smo poceli od tasi tasi tanana evo jedna grana... Tu pesmu sam morala bukvalno iz knjige da ucim jer ni jednu decju celu nisam znala. Moj muz je prvih 1-2 meseca pevao ide maca oko tebe, a sada smo se zaustavili na \"U svetu postoji jedno carstvo...\"Pustamo mu stalno decje pesmice i on ih obozava. Deka nam narezao pun DVD samo decjih pesmica tako da ih slusamo do iznemoglosti.
Objavljena slikaObjavljena slika

#2 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 08 November 2006 - 09:29 AM

Mi najvise volimo KO-KO-KO-KOLIBRI i Kanda,Kodza i Nebojsa, Ramonse i Pepi stane dah kad naPinku cuje aaaaaaaAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAAA
Branko i Petra

#3 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 08 November 2006 - 10:17 PM

Al me na?e s temom... :)Prvih 6 meseci sam mu putala i pevala samo Kolibri u tolikim koli?inama da mi se smu?ilo. A onda smo otkrili Baby TV, pa su njihove pesmice postale aktuelne tako da sad pevam \"Baby chef, baby chef, cooking is a lot of fun....\" i on to oboava. Tata mu peva Elvisa -sa sve koreografijom u kojoj plee Objavljena slika i Bajagu- Mali slonovi...
Objavljena slika
Objavljena slika

#4 Cexy

Cexy

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 233 Postovi:

Objavljeno 09 November 2006 - 12:17 AM

Leptiricu,sarenicu je prvi hit! Posle toga cega god se setim, cak i izmisljam textove. Tata je pravi stihoklepac, sve sa rimom.Barbara, ne dozvoli da Petra slusa Pink!!!Ako odmalena naucite dete da kreira svoj ukus u slusanju i izboru muzike, kasnije nece imati problema da se odbrani od lose muzike koje \"drustvo\" slusa. Nece imati strah ili komplex sto je drugacije.
Lilypie 2nd Birthday Ticker

#5 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 09 November 2006 - 02:55 AM

HBO je izdao DVD pod nazivom \"Classical baby\" sa kako naziv sam kaze, klasicnom muzikom u kombinaciji sa pokretom inspirisanim slikama poznatih umetnika.Dobila sam promotivni DVD sa kojim sam ODUSEVLJENA pa planiram da uzmem celu verziju.Dok mi Anja bude mala moze da slusa muzikicu a kad malko poraste gledace ga umesto \"crtaca\".Mozda vam zvuci da cu biti stroga mama ali imam averziju od Pinka i tih bljak kanala i muzike.Da ne pominjem da ovde Pink ide sa programom za \"inostranstvo\" gde ubise sa \"zelji,cestitki i pozdravi\":mad:
babiesLilypie 1st Birthday Ticker

#6 m.tijana

m.tijana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 Postovi:

Objavljeno 09 November 2006 - 08:44 AM

Mi volimo malo starija izdanja tipa IVIN VOZ,TASI TASI,MIS JE DOBIO GRIP,..A volimo i Cecu.Prosto obozava narodnjake,igra uz njih.Znam da nije edukativno al..

#7 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2956 Postovi:

Objavljeno 09 November 2006 - 11:27 AM

ja svaki dan pevam i to obavezno Dunji dok je uspavljujem mis je dobio grip ,leptiricu sarenicu to su joj omiljene pesmice a pored toga idu i jednog dana resio moj tata ,lako je prutu da se sokoli, i jos bezbroj pesmica poznatih i nepoznatih izmisljenih onako usput dok se igramo

#8 seni27

seni27

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 90 Postovi:

Objavljeno 05 December 2006 - 06:30 PM

Mi s tim nismo imali problema jer smo oboje ucitelji tako da tih pjsmica nikada dosta ali smo se i obezbedili i s cd-om djecijih pjesmica.Ajla je naucila da kada krene na spavanje ja pjevam onu pjesmicu laku noc vam svu noc.....tako da je moja mama imala problem kad je ostala kod nje da spava zvala me da pita sto nece da spava stalno ustaje i uzima medu a medo je znak za spavanje i pjesmu.;)
[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/528Generate Your Own Glitter Graphics @ GlitterYourWay.com - Image hosted by ImageShack.us 54/ticker4.png[/img]

#9 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 05 December 2006 - 08:46 PM

Mi smo uli u novu fazu. Za Kolibri vie ne?e da ?uje, pevamo samo na engleskom. ;)Mama peva \"Na na na na na first we take banana...\", a Srba \"nanana...\"Ufff....Ako neko zna tekst \"London Bridge is falling down\" neka napie...
Objavljena slika
Objavljena slika

#10 miso

miso

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Postovi:

Objavljeno 05 December 2006 - 11:09 PM

Mamam to mi li?i na pesmice sa de?ijeg kanala\"BABY\" na satelitu.Moj Aco oboava taj kanal,ujutro ?im ustane prvo to gleda,pa onda pesme preko BK-satelita. A to se ti?e pesmica ima super cd tako da njega slua a posebno voli onu -tata kupi mi auto...i mi je dobio grip....Za uspavljivanje imamo super pesmicu ide ovako:Zeko,zeko zekane,ui su ti mekane,mekan ti je rep,ba si zeko lep.......pa ponovo dok ne zaspi zeko,zeko.... MITRA
Objavljena slika

#11 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 05 December 2006 - 11:22 PM

Jeste, to je sa Baby TV. Na nos mi izlazi... :)
Objavljena slika
Objavljena slika

#12 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4210 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 12:46 AM

I mi smo krenula sa gledanjem Baby TVa, i sa pevanjem \"Beby chef...\"A ja se bas uzivim u tu pesmicu, Danilo me gleda kao ono..\"mama sta ti je bre, iskuliraj malo\":D:D:DA inace smo na \"cihu,cihu\", \"Zakleo se bumbar.. zum,zum\"- ovom sam isto odusevljena.. i takoooooooooMada ni jednu ne znam celu! Bruka! Moja baka zna vise od mene, pa kupim od nje sve sto stignem!:)
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#13 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7811 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 12:53 AM

Mi kad se kupamo onda ide: Sapuncicu, sapuncicu, peni mi se, peni itd, a na kraju te pesmice su stihovi: \"pitacemo ogledalce ko u njega viri, ogledalce ce nam reci: cisti pioniri!\" Tako sam ja ucila i tako i recitujem i pored zezanja mm. A juce me mala sestricina prosvetli da oni u vrticu sad tu pesmicu zavrsavaju sa \"cisti malisani\"! Da se bar rimuje...
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#14 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 01:25 AM

Pa kad su nam te pesmice urezane u mali mozak i ja stalno pevamSvaka nasa petica kao ljubicica procveta u ocima ..............druze T. dalje znate i same;)
Branko i Petra

#15 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 08:26 AM

A bre ovo samo moje dete nece da gleda crtani. Ma samo baci pogled i krene dalje. Jel treba da brinem?

#16 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 09:16 AM

Naravno da ne , posle ces da pitas jel treba da brines sto ovoliko PUNO gleda TV. Brance do 3. godine nije primecivao crtane, a sada ga ucenjujem crtanima i igricama:P
Branko i Petra

#17 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 06 December 2006 - 11:17 PM

Originalno postavio/la BarbaraPa kad su nam te pesmice urezane u mali mozak i ja stalno pevamSvaka nasa petica kao ljubicica procveta u ocima ..............druze T. dalje znate i same;)

A mm peva \"Na korak nije tako ?vrst, jer nismo mi vojnici pravi iako istu kapu i zvezdu nosimo i mi na glavi...\" :o
Objavljena slika
Objavljena slika

#18 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 07 December 2006 - 08:42 AM

Moj muz peva Branka kockicu \"let, let bubamaro\"...ali samo kao prateci vokal.:P

#19 ivamia

ivamia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 253 Postovi:

Objavljeno 07 December 2006 - 08:49 AM

Mia obozava Kockicu kao i sve one decije pesmice koje smo jos mi sluzali(Mis je dobio grip, Deset ljutih gusara, Zum-zum, Razbole se lisica...).

#20 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 21 December 2006 - 10:19 PM

moja coka uopte ne voli de?ije pesmice..kad po?nem da joj pevam ili joj pustim neku od njih,gleda me belo i pokuava da pobegne..ali zato kad krene spot IL DIVA na TV-u,ukopa se ,ne die,ne trep?e ,a usta obesi do patosa i ne mrda dok se pesma ne zavri..s vremena ,na vreme samo pusti po koji uzdah..a prime?ujem da se loi i na hevi metal..

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika