Idi na sadržaj

Fotografija

Lista neophodnih stvari za bebu

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#61 Jelena82

Jelena82

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postovi:

Objavljeno 02 August 2010 - 01:55 PM

Ja sam neke sitnice nabavljala online iz Amerike preko viadressa. www.viaddress.comRegistracija je besplatna dobijete besplatno virtualnu adresu u US i preko nje mozete da vrsite narudzbine, a onda vam viadress dostavi vas paket bez provizije. Takodje ako na mestu gde kupujete ne prihvataju vasu kreditnu karticu viadress ce obaviti kupovinu umesto vas. Dostava je relativno brza i dobra, a takodje i postarina je niska.

#62 Beba87

Beba87

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 84 Postovi:

Objavljeno 24 May 2011 - 07:16 AM

Ja sam toliko informacija dobila sta za bebu treba kupiti, i 80% toga nisam iskoristila... Pogotovo sto se tice silnih krema, i onih zezalica iz apoteke...

#63 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 16 June 2011 - 02:01 PM

Ja moram da pogledam sta imam od Cocinih stvari, da ne nagomilam puno stvari za prvo vreme. Vec pocinje da me hvata panika od garderobe za bebe, ne znam sta me ter'o djavo da pravim dete u prolece, sad sam sva zbunjena oko zimske garderobe za novorodjence. Mislim ima li smisla maltretirati bebu nekom garderobom, naravno da nema!

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#64 jelka

jelka

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8122 Postovi:

Objavljeno 16 June 2011 - 07:29 PM

Opušteno. Meni je Lenka letnja, a mila zimska beba. Jedino sam kupila nekoliko onih plišanih zekica, ostalo je sve bilo isto.
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#65 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 16 June 2011 - 09:34 PM

Moj Luka noću spava i u bodićima opšivenim roze! Šta ću kad mu je sestra imala i takve. One roze skroz sam sve dala.
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#66 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 16 June 2011 - 09:51 PM

Ja sam za Ivu imala jako, jako malo stvari do 3 meseca, malo pre sam gledala, moracu prilicno da kupim i za devojcicu i za decaka, sta god da je. Dete je jednostavno najcesce bilo u bodicu kratkih rukava ili benkici kratkih rukava i to je to.

Jel ima neko negde onu listu sa nabrajanjem po kolicinama cega koliko za pocetak. Ja ne mogu nigde da nadjem na netu.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#67 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 16 June 2011 - 10:04 PM

Beži, bre, opusti se. Sad ćeš da kupuješ bodiće, imaš ti još da guraš. Kupi sebi 'aljinče, a bodiće, ako ne kupiš ti - kupiće ih neko dok budeš u bolnici.
St0kp2.png

zPL8p2.png

#68 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 16 June 2011 - 10:36 PM

Nema ko meni da kupi nista, onako najiskrenije. Sve sto ne organizujem pre bolnice sacekace me kad izadjem. Do 25.6. moram da odlucim koliko para cu da posaljem, da bih naknadno odlucila i sta da mi ova devojka naruci i donese iz Amerike. MM zabole uvo za to, sto se njega tice ovo sto imam je dovoljno, na kraju krajeva ja cu sve i onako da obezbedim i resim sto bi on sebe zamarao time.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#69 ogicagica

ogicagica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postovi:

Objavljeno 28 July 2013 - 03:46 PM

Evo ovde jedan spisak, skoro je isti kao onaj sto ga svojevremeno dobih u skolici za trudnice

http://beberzica.rs/...-za-prvi-mesec/

#70 Vincentbok

Vincentbok

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 05 November 2017 - 06:50 AM

Уникальный портал для женщин всех возрастов. На страницах сайта вы найдете нестандартные решения многих актуальных проблем. Самые свежие новости от современных модниц, помогут молоденьким девушкам справиться, с вызывающими неприятный вид, угрями, Молодые мамы узнают, как избавиться от растяжек, а женщины постарше, в разделе Красота, найдут лучшие рецепты от ранних морщин. А кто из нас женщин не сталкивался с проблемой лишнего веса? Подробнее читайте на сайте dom-lady.ru

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika