Idi na sadržaj

Fotografija

Krema protiv bora

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#1 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 23 July 2008 - 08:10 AM

Koje kremice koristite protiv bora na licu? Ja do sada nisam nicim mazala lice cak vrlo retko i obicnom kremom.Sad je vec krajnje vreme da pocnem jer naziru se borice oko ociju al eto da vas pitam cime ste zadovoljne.Moja mama i sestre koriste niveine kreme i zadovoljne su.
Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

#2 melanija

melanija

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 398 Postovi:

Objavljeno 23 July 2008 - 08:14 AM

Imam avonove za lice i bore ispod ociju i oko usta,nisu lose,mada ni nemam nesto preterano bora pa vljda zato nevidim dali deluju,ali svejedno ih mazem...

#3 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 23 July 2008 - 08:17 AM

Ja jos nista ne koristim,zato sto sam mlada,i imam lice kao u bebe:P:P:P:P:P:PAl docice i vrijeme kad ce i to na red doci... mazanje,nekad u nekad uzmem masku na lice ona se satoji od kasmira,koksovog ulja,i olivinog ulja...posto ja imam jako suhu kozu.:zurka
Objavljena slika

#4 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 23 July 2008 - 08:23 AM

Nivea i avon.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#5 Tasia

Tasia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 228 Postovi:

Objavljeno 24 August 2008 - 07:05 PM

Do pre godinu dana sam koristila obicne kremice za lice , nije mi bilo bitno ni koja je (jedino Niveu ne podnosim) a onda sam skontala da \"starim\" ;) i uzela sve od Yves Rocherkremu za dan ,za noc , i nocnu za oko ociju.Odgovara mi sve i zadovoljna sam.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#6 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 24 August 2008 - 08:20 PM

uh,te su po prilici skupe...ja se naložila da uzmem vichy li eucerin i ubede me u apoteci da to meni ne treba ,da mogu i niveu,neku,platih papreno i neodgovara mi nikako:udribre....na kraju je dam koleginici ,a sebi uzmem garnier noćnu sa žitaricama ta mi baš odgovara,da imam za prvu ruku pa ću onda ipak eucerin,jer sam probala od svekii super mi je....čak sam videla neku za manje od 600 din,kažu da je dobra,a kao univerzalna je....za oko očiju sam koristila lorealovu,tj,tad u kompletu za lice i tu oko očiju,ali je konstantno zaboravljam namazati,tako da ne mogu reći ni koliko je efikasna.....

#7 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 24 August 2008 - 08:45 PM

Ja ne znam koju kremu da koristim, pošto mi je masna koža i malo prblematična, i ako je masnija krema izađu mi bubuljice od nje. Za oko očiju mažem avon, ali ne primećujem da imam neke nove bore poslednjih 10 godina...

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#8 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 24 August 2008 - 08:45 PM

Slažem se da su te bolje kreme jaaaako skupe., ali valjda pomažu.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#9 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 24 August 2008 - 09:04 PM

e onda bi ti možda odgovarala ta dnage niveina,valjda sam dobro napisala,već sam i zaboravila,meni je puno zatezala kožu,jer je moja suva....

#10 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 24 August 2008 - 09:08 PM

Ја користим све из Нивеине колекције (дневна, ноћна, за осетљиву кожу и антирид). Покушавала сам разне и увек се враћала Нивеи. Посебно ми неодговарају креме са воћним киселинама. Еуцерин сам пробала али не крему за лице и свиђа ми се, сада чекам да се од неког \"огребем\" и пробам њихову крему за лице.

#11 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 11:22 AM

Ja koristim niveu....dnevnu, nocnu, toniranu.....samo niveu, probala sam loreal i garnier, ali mi nivea jedino odgovara. Imam male, sitne borice, nije to meni jos nista strasno, a kad mi bude izgledalo strasno probacu dnage neiveu.

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#12 anja&milena

anja&milena

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1073 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 01:56 PM

4. i 5. oktobra u Beogradu je sajam kozmetike,moze se svasta lepo naci...Ja sam radila sa THALGO-m i prezadovoljna sam,malo je skuplji-za profi upotrebu je ali je stvarno super...Imaju super maskice,kremice i ampulice(koje se mesaju sa maskom) bas za lifting tretman...Vidis razliku vec posle prvog bioloskog tretmana...

#13 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 02:54 PM

Uh ja sam bas lenja nesto u poslednje vreme tj. od trudnoce slabo stavljam sta na lice. A moracu se prizvati pameti!Inace koristim nivea kreme za lice aqua soft trenutno, koristila sam ranije garnierove jos uvek nisam nista krenula da koristim za borice ali se razmisljam samo da krenem verovatno cu probati opet isprobanu stvar a to je nivea.Koristim jedino oko ociju Avon kreme a imam i sebamed ali to se setim da stavim svake prestupne godine.:duh
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#14 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 25 August 2008 - 05:35 PM

Originalno postavio/la CveticЕуцерин сам пробала али не крему за лице и свиђа ми се, сада чекам да се од неког \"огребем\" и пробам њихову крему за лице.

Sad znam sta da ti posaljem - uzorak kreme za lice.Ja sam je probala i dobra je, ali je ne koristim.Od dnevnih kremica koristim Lancôme Hydrazen, od novembra prosle godine. A protiv bora nista jos ne koristim, mada cu sigurno da pocnem od rodjendana. Eto meni ideje sta dragi da mi kupi za rodjendan!!! Ostacu verna Lancôme-u jer su stvarno kvalitetni, mada izuzetno skupi.Vec sam bacila oko na njihovu kremu - prve bore...
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#15 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 25 August 2008 - 07:59 PM

Kad je pravo vreme da se počne sa tim kremama protiv bora?

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#16 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 08:27 PM

Pre nego što se pojave....
'Objavljena
'Objavljena

#17 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 08:34 PM

Znaci, za Maju i mene je kasno, a Hani sto pre da nabavim :duh salim se, naravno, ali cini mi se da se granica pomera:tuzan (mislim da sam ovde medju najstarijima, a koristim samo kreme, nikakve antiride:rolleyes)
St0kp2.png

zPL8p2.png

#18 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 08:40 PM

Ja sam nešto lenja po tom pitanju...Kupila sam sebi DnAge, pa dala sestri.A nedavno sam se srela sa prijateljicom koju retko viđam i prvo što sam primetila na njoj su borice oko očiju. A mlađa je od mene godinu dana.Tako da me je to malo dotaklo, podsetilo me da se problem lakše rešava na početku.Na sreću, ja imam dosta masnu kožu lica, pa nemam puno bora.Imam one mrštilice između obrva jer stalno čkiljim.Mene ovi užasni podočnjaci čine starijom...
'Objavljena
'Objavljena

#19 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 25 August 2008 - 08:57 PM

Mene godine cine starijom, sve ostalo su olaksavajuce okolnosti :duh Nije da nisam probala, ali mene svi ti antiridi peckaju, i suze mi oci od njih... ali, eto, prestala sam da pusim, to je moj mali doprinos borbi protiv bora :)
St0kp2.png

zPL8p2.png

#20 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 26 August 2008 - 07:06 AM

Originalno postavio/la n9akovic

Originalno postavio/la CveticЕуцерин сам пробала али не крему за лице и свиђа ми се, сада чекам да се од неког \"огребем\" и пробам њихову крему за лице.

Sad znam sta da ti posaljem - uzorak kreme za lice.

може, може...

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika