Idi na sadržaj

Fotografija

Šta vam je najsladje kod vase bebe?

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 anja&milena

anja&milena

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1073 Postovi:

Objavljeno 27 June 2008 - 05:23 PM

Ovo sam negde procitala pa mi je dalo ideju da cavrljamo malo o tome.Sem vase bebe koja je citava slatka sta biste posebno izdvojili da je najsladje?Meni su kod Anje najsladje nogice,stopala i uzivam da ih glasno cmacem.Volim kad me pipka po licu onim najsladjim rukicama na svetu.Najsladje su mi njene polu sanjive okice kad se na trenutak probudi,gleda da li je sve u redu pa pnda ponovo utone u san.To su stvari za koje zivim :tuzan:voimte:voimte

#2 vanjuska

vanjuska

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 580 Postovi:

Objavljeno 27 June 2008 - 05:32 PM

osmeh kad me vidi,i to pogotovo ujutru kad se probudi.ma mnogo toga ima

#3 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 27 June 2008 - 07:33 PM

Ako misliš na fizički izgled, kod Srbe su to bili obrazi dok je bio beba.Veće obraze u životu nisam videla. Savršeni za cmakanje.A sad su mi najslađe njegove okice.I kad je ozbiljan oči mu se smeju. :)A kod Save obožavam njegovu bradu. Ima onako šiljatu bradicu koja iskoči dok se smeje.I kod jednog i kod drugog volim onaj deo kad se uspavljuju pa još nisu potpuno zatvorili oči, a zenice im već odšetale uvis, pa izgledaju ko šlogirani. :tuzan
'Objavljena
'Objavljena

#4 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 27 June 2008 - 07:41 PM

Kad po uspavljivanju uđem u sobu,a one spavaju,kao anđeli,nestali im rogovi:P....sa Enom mi se dešavalo da je izljubiiiiiiiim...Lunu ipak retko diram,ima lak san:Pnekako se suzdržim.....zato je preko dana urnišem od poljubaca i grickanja,onih njenih debeljuškastih nožica,ručica i golišave guze...ma meni su bebe skroz slatke,ne znam šta bih sad posebno izdvojila.....

#5 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 27 June 2008 - 08:32 PM

Najvise oci. Pa zatim, prcast baburast nos, usta i debele butkice, ma sve volim kod nje.
Objavljena slika

Objavljena slika

#6 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 28 June 2008 - 08:28 AM

Okice, rukice, stopala, butkice sa puno prevoja, mala guza...ma sve je preslatko kod bebe!
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#7 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 28 June 2008 - 12:50 PM

Uh meni tesko bas da nesto izdvojim..jer mi je sve slatko kod bebe sto kaze emina (malo da prepisem od nje :().Kod Danila mi je guza njegova bila preslatka onako bucmasta pa sam mu stalno stipkala i ljubila, i bas je ima onako veliku (na mamu) za razliku od Luke kome je mnogo maleno guzice (pravo musko).A kod obojice su mi vratici slatki pogotovo kad su tako mali pa krenu da jacaju taj vratic i dizu glavicu..tu sam i Danila cmakala a i sad Luku.Kod Danila su mi rukice i njegova stopala slatka i naravno oke.. a kod Luke oci i ustasca, pogotovo kad siki pa se na kraju zasladi sa nekim cvokotanjem.. A najsladji su mi ipak kad spavaju!
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#8 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 28 June 2008 - 01:10 PM

Originalno postavio/la lucyA kod obojice su mi vratici slatki pogotovo kad su tako mali pa krenu da jacaju taj vratic i dizu glavicu..tu sam i Danila cmakala a i sad Luku.

Ja volim da kažem da tu samo majka sme da ljubi. :)Bradati tata ne sme da piđe...
'Objavljena
'Objavljena

#9 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4255 Postovi:

Objavljeno 28 June 2008 - 01:54 PM

Originalno postavio/la mammam

Originalno postavio/la lucyA kod obojice su mi vratici slatki pogotovo kad su tako mali pa krenu da jacaju taj vratic i dizu glavicu..tu sam i Danila cmakala a i sad Luku.

Ja volim da kažem da tu samo majka sme da ljubi. :)Bradati tata ne sme da piđe...

I ja isto.. a i kod nas nema prilaza bradatima :(
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#10 melanija

melanija

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 398 Postovi:

Objavljeno 20 July 2008 - 11:53 AM

meni su najsladji bataci na nogicama i na rukicma kod saka ona zadebljanja sto sve bebe imaju..(al g objasnih)to mi je tako slatko kod sve dece....

#11 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 21 July 2008 - 10:56 AM

Kod obojice mi je najsladje lice kada se glasno smiju. Koliko god bila nervozna ili ljuta, njihov glasan smijeh i krupne okice me oraspoloze.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#12 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 21 July 2008 - 11:06 AM

meni je najdraze kod andjele bilo da obrascici debeljuskasti , nogice i rukice i debela guza, andrea je bila mrsavica pa je nisam imala zasta stipnut , al isto sam je samo cmakala a posebno nogice , mihaela je isto malo debeljuskasta ponejkad bih je svu izgnjecila kad uhvatim da je cmacem, a kod sve tri najvise stopala sam ljubila nesto mi je bas slatko kad u lice pocnu da lupkaju nogicama i kad ih ljubim one se kikocu ko lude....a kad spavaju mnogo puta sam se susdrzavala da ih ne ljubim jer svaka ima lak san...
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#13 GRUJA

GRUJA

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 406 Postovi:

Objavljeno 21 July 2008 - 12:48 PM

Prstici

#14 marijanas

marijanas

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 71 Postovi:

Objavljeno 21 July 2008 - 03:33 PM

Najsladje mi je kad mi se nasmeje onim svojim sirokim osmehom kao da razume sta joj govorim.To mi u svaom trenutku popravi raspolozenje.

#15 safarima

safarima

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 101 Postovi:

Objavljeno 09 August 2008 - 12:48 PM

Najsladje su mi na Davidu rupice na obrazima. Objavljena slika

#16 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 09 August 2008 - 07:07 PM

Najslađa su mi njegova stopala,nekako su punačka...A obožavam da ga cmačem po vratu i stomaku,tu je golicljiv pa onda vrišti od smeha.

#17 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 01 September 2008 - 06:28 AM

Naj vise volim rukice,prije me je cupala,a sad mi izvaci pramen po pramen,jao kako to godi,da bih odmah zaspala.Guza mi je naj sladja;kad se okrene,i pobjeze,jednom sam je ujela,nije plakala,nisam mogla da odolim,zanjela sam se previse,to je sve od dragost.I ujutro mi je slatka onako sanjiva,digne glavicu,proviri i to jedva,okice ne otvori dovoljno,e onda utone u san ponovo.:)
Objavljena slika

#18 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 01 September 2008 - 06:50 AM

ujutru kad ustane anastasija kako se rasteze.....tad bih je pojela..i osmeh kad mi se nasmeje i kad pocne da me mazi....i kad puzeci ode u sobu kod andjele i anabele i pocne da zove andjelu(dada)anabelu(ana)
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#19 Bojana21

Bojana21

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 Postovi:

Objavljeno 17 September 2008 - 08:34 PM

kod moje kice obozavam kada se smeje na sav glas i onda se na tren uozbilji i uplai me BAW!....ili kada se igramo ona se na kraju iznervira i krene da me grize....po ramenima....takodje obozavam kada mi gura njene\"male smrdljive nonice\"na nos....da mama mirie...ma ja obozavam moju devoicicu...
C:Documents and SettingsuserDesktopSvashta234170,15493,Large,1213036812.jpg

#20 Beba01

Beba01

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 Postovi:

Objavljeno 20 September 2008 - 09:01 PM

Njegove okice kad me gleda dok se smesi, njegove rucice butkice ma sve od glave do pete.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika