Idi na sadržaj

Fotografija

Kucni ljubimci-za ili protiv?

• Please log in to reply
146 replies to this topic

#1 vanjuska

vanjuska

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 580 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 07:41 AM

ja sam veliki ljubitelj zivotinja i do skoro sam mislila da cu moci voditi racuna o bebi i sijamskoj macki istovremeno,ali,nije islo.macka je i pametna i divna i uredna,ali nedostatak paznje koju je uvek imala od mene je poceo da radi svoje.pocela je da spava i tamo gde treba i gde ne treba,dlaka je bilo na sve strane,a moje dete se sprema za puzanje i nije bilo drugog resenja nego pokloniti macku.da zivimo u kuci mozda bi bilo drugacije,ali ovako...kakav je vas stav o kucnim ljubimcima?

#2 mimino

mimino

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 07:55 AM

protiv

#3 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 08:04 AM

i ja sam protiv, posebno macke - pih:shocked2
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#4 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 09:52 AM

mi imamo kuce,u kuci je sa nama,i za sad je sve super

#5 Mare*

Mare*

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8094 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 09:54 AM

Ja volim zivotinje, ali mislim da je jako tesko imati i malu bebu i ljubimca u stanu...tako da cu o ljubimcu razmisljati kasnije, kad djeca odrastu...:pisbaba

LdcBp1.png

eZg9p2.png

#6 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 10:06 AM

Volim zivotinje al znase gdje je njima mjesto...:pisbaba jednostavno sam Protiv.
Objavljena slika

#7 mimino

mimino

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 11:28 AM

Ja se izvinjavam na ovakvom ogovoru, nesto smo moj muz i ja pokusavali i on napisa protiv.Ja obozavam zivotinje.pogotovu macke ali sa bebom u stanu nema sanse.Mi smo prije uvijek imali macku kad sam bila mala ali zivjeli smo u kuci pa je to islo.Cak me moj muz hteo obraovati i kupiti persijsku ali kad sam zatrudnila sve je palo u vodu.Moza kad bebac odraste ali i to ko zna,mozda ce htjeti psa.:singing
Lilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

#8 hankica

hankica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 95 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 11:51 AM

Ja imam cuku na selu, zavezan je i kucni ljubimac je od mojih roditelja. Dobar je , al samo kad je svezan. Djetu ne dam da pridje blizu, samo iz daljine, ali ona ga bas voli.
Sarajevo, ljubavi moja!

#9 vanjuska

vanjuska

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 580 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 02:33 PM

ne znam kako cu kasnije,tj.da li cemo uzimati macku ili psa kad cica malo poraste,ali to ce biti jedino ako budemo imali neku svoju imovinu i dovoljno prostora za sve.ovako dok smo podstanari,ostajemo nas troje.trudicu se da moja cica zavoli zivotinje,jer samo onaj ko je imao psa ili macku zna sta znaci ljubav zivotinje prema vlasniku.ja sam do pre par godina kod roditelja imala leglo vucjaka,tu je bilo vise generacija,ali su to zivotinje koje su iskljucivo za dvoriste

#10 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6719 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 03:43 PM

Originalno postavio/la mare_marijaJa volim zivotinje, ali mislim da je jako tesko imati i malu bebu i ljubimca u stanu...tako da cu o ljubimcu razmisljati kasnije, kad djeca odrastu...:singing

баш овако...

#11 anja&milena

anja&milena

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1073 Postovi:

Objavljeno 12 June 2008 - 05:18 PM

Originalno postavio/la Cvetic

Originalno postavio/la mare_marijaJa volim zivotinje, ali mislim da je jako tesko imati i malu bebu i ljubimca u stanu...tako da cu o ljubimcu razmisljati kasnije, kad djeca odrastu...:P

баш овако...

i ja bih ovako ali da budem sigurna da ce ga-kad je kuca u pitanju deca setati...:P;);)Sigurno ce mi biti dosta sto sam ustajala kad su oni bili mali,pa jos i da prosetam kucu,e to tesko...Meni je kuca ostala na ostvarena zelja ali sad sam vec matora za tu vrstu ljubimca ;););):singing:zbunjen:zbunjen

#12 Aljkava

Aljkava

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 183 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 12:17 PM

Nije mi jasno zasto ljudi uzimaju/kupuju kucne ljubimce, ako su sigurni da ce ga jednog dana, kad dodje prinova, \"odstraniti\" iz svog okrusenja?

#13 saky1

saky1

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 114 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 02:44 PM

Volim zivotinje, ali ne u kuci. Ja sam protiv!

#14 AMNA

AMNA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 03:02 PM

DEFINITIVNO SAM PROTIV KUCNIH LJUBIMACA KADA IMATE MALO DIJETE
Objavljena slikaLilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

#15 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 08:27 PM

U stanu ništa,životinje su mi samo za dvorište...

#16 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 08:38 PM

Kucni lljubimci su i ribice :) :) :PE nama ce izgleda uskoro da stigne kucaaaaa :) i to zlatni rotriver.. meni su oni bas slatki pametni i.... Imamo dvoriste tako da nece biti problem cak i kad jednog dana dodje prinova
Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

#17 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 15 June 2008 - 09:18 PM

Originalno postavio/la tasaU stanu ništa,životinje su mi samo za dvorište...

Isto.
'Objavljena
'Objavljena

#18 vanjuska

vanjuska

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 580 Postovi:

Objavljeno 16 June 2008 - 08:48 AM

moram da prokomentarisem,kucni ljubimci se ne odstranjuju,nego udomljavaju ili poklanjaju nekome ko ce im omuguciti isti zivot kao sto je imao kod prvobitnog vlasnika.ne pustas ih na ulicu,pa da moras da razmisljas kako im je.kod mene je samo sticaj okolnosti sto smo morali da je poklonimo,da je malo drugacije macka bi ostala sa nama

#19 Aljkava

Aljkava

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 183 Postovi:

Objavljeno 16 June 2008 - 07:58 PM

Originalno postavio/la vanjuskamoram da prokomentarisem,kucni ljubimci se ne odstranjuju,nego udomljavaju ili poklanjaju nekome ko ce im omuguciti isti zivot kao sto je imao kod prvobitnog vlasnika.ne pustas ih na ulicu,pa da moras da razmisljas kako im je.kod mene je samo sticaj okolnosti sto smo morali da je poklonimo,da je malo drugacije macka bi ostala sa nama

Pod \"odstranjivanjem\" samo podrazumelava bilo kakvo odvajanje kucnog ljubimca od prvenstvenog vlasnika. Ne znam sta se podrazumenva pod \"omoguciti isti zivot\", posto verujem da se jedan zivotinjski zivot ne sastoji samo od jela i spavanja na toplom, vec i od velikog broja emocija i ljubavi koje deli sa vlasnika. Mislim da zivotinje veoma pate kad promene vlasnika.Moj pas ne jede 3 dana kad mm i ja odemo negde i ostavimo je kod moje mame (koju BTW obozava).

#20 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 17 June 2008 - 08:28 AM

mi imamo trenutno jednu macku i tri maceta,koja ce zavrstiti kod nekog drugog.inace macka nam je bila u kuci sve dok se Ogi nije rodio,sad je napalju i strogo joj je zabranjen ulaz u kucu.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika