Idi na sadržaj

Fotografija

Da li sam trudna?

• Please log in to reply
387 replies to this topic

#141 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 09 May 2008 - 11:36 PM

meni se zgadila kafa i odmah sam znala da sam trudna tako mi je bilo u sve tri trudnoce i uradim test i pozitivan.jedino sto mi sa andreom nije test odmah pokazao pa sam radila beta hcg i on mi otkrio da sam trudna.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#142 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 03 June 2008 - 05:50 PM

dakle, meca mi kasni tri dana, sto nikad dosad nije bio slucaj. Braon iscedak ne mogu da pripisem menstruaciji, jer ni po cemu nije nalik, osim sto se javio u njeno vreme. Traje vec 2 dana. Na ulosku se taj iscedak sasusi i bude ko talog kafe. Naravno, mnogo redji i svetliji. Kada se obrisem, i to je nalik na kafu, jako razredjenu.juce sam radila beta hcg test (iz krvi) i vrednost je bila >2mIU/ml (sto sam ja procitala kao 22 :jao: ).Moje pitanje je - da li treba da ponovim betu, i da li je moguce da je netacan rezultat bio ako se radi o ranoj trudnoci? da li taj iscedak moze imati neke veze sa trudnocom, posto mi se nikada dosad nije javljao?...ako ne, sa cime moze biti povezan?pozdrav :P

#143 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 03 June 2008 - 06:57 PM

Mislim da je mogućnost da je beta hcg test pogrešan minimalna.Ipak proveri sa ginekologom.Braon iscedak je u stvari oksidirana krv.Može da se javi na početku i na kraju menstruacije.Meni se dešavalo da se pojavi, a da menstruacija usledi tek posle nekoliko dana.
Objavljena slika
Objavljena slika

#144 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 03 June 2008 - 07:06 PM

ukoliko je kojim slucajem to bilo implantacijsko krvarenje, da li to znaci da sam rano uradila test? krvi apsolutno nema... to braonkasto se i danas pojavilo, samo nakratko. nemam bolove, vec samo neki slab pritisak u donjem delu stomaka.odoh sutra do ginekologa da proverim, ali me je cisto interesovalo sta vi mislite o tome...pozz

#145 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12481 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 03 June 2008 - 07:13 PM

Ja isto mislim da beta hcg test ne moze da pogresi, tj. kada su u pitanju testovi on je najpouzdaniji... I najranije moze da pokaze da je trudnoca u pitanju.Braon iscedak moze stvarno da najavi menstruaciju koja ce doci kasnije.

#146 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 03 June 2008 - 10:31 PM

Meni je 6 godina bila takva svaka menstruacija,dok nisam ostala trudna.Braon bude 1 do 3 dana,pa nista 2 do 7 dana, pa opet dva,tri dana braon pa tek onda crveno i tako pola meseca ja sa uloskom se druzim.
Objavljena slikaObjavljena slika

#147 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 03 June 2008 - 10:57 PM

ali meni nikad nije bilo tako..o tome se radi. imam jake mucnine i sve ostale simptome...i sada mi,evo, meca kasni vec 5 dana. to braon zaista nije menstruacija...

#148 mamamirka

mamamirka

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 296 Postovi:

Objavljeno 04 June 2008 - 07:39 AM

Ponovi test, ili idi kod ginekologa i resi dilemu.Tako je najpouzdanije.

#149 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 04 June 2008 - 03:37 PM

Ponovi test, ako si trudna, beta ti je sigurno dosta skocila,....hm....mada ne znam ako je bila negativna, moze li sada a bude pozitivna...:duh Pojma nemam! Da mi ovde ne nagadjamo, najbolje da odes kod ginekologa!
Objavljena slika

Objavljena slika

#150 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 04 June 2008 - 07:11 PM

bila sam kod gin., jedva me je saslusala, nije htela da me pregleda i sl. ponovila sam betu i sad je 0.00- veoma negativna. imam jaka probadanja u levom jajniku, mucnine, glavobolje... iskljucujem trudnocu i cekam petak da promenim doktorku da mi kaze sta sa mnom nije u redu.pozz svima

#151 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12481 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 05 June 2008 - 06:41 AM

Originalno postavio/la Mimali meni nikad nije bilo tako..o tome se radi. imam jake mucnine i sve ostale simptome...i sada mi,evo, meca kasni vec 5 dana. to braon zaista nije menstruacija...

Meni se cini da mnoge stvari dolaze iz glave tj. od nas samih - znaci mucnine i to sve ne mora da bude posledica trudnoce, vec da se pojavi sa samom mislju da si u drugom stanju. Ako je beta negativna... onda nista od trudnoce. Nesto se desava, a to moze samo doktor da kaze.Mozda ne moras bas da menjas doktora. Sacekaj sledecu nedelju, ako i tada ne dobijes... onda pravac neki drugi doktor.

#152 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 05 June 2008 - 07:20 AM

Moze adrenalin da vrslja u PMS-u,a on potstice anksioznost,pa su i bolovi u stomaku,mucnina i glavobolja simptomi anksioznosti.Obicno prodju prvog eventualno drugog dana menstracije.
Objavljena slikaObjavljena slika

#153 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 05 June 2008 - 08:23 AM

da, pomislila sam na svoju autosugestivnu moc kad se zamalo nisam ispovracala osetivsi lak za kosu...i rekoh, ne mislim vise da je trudnoca, ipak mi se cini da nije bilo rano za betu. tako, drage moje, pozdravljam vas i zahvaljujem na strplivim odgovorima,

#154 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 05 June 2008 - 09:39 AM

najcesce ovi simptomi (vakav menzis i simptomi lazne trudnoce) se javaljaju nakon stresnog perioda. tako je bar meni rekao lekar. ipak to je menzis i test je tacan.
Posted Image

#155 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 06 June 2008 - 02:17 PM

bila sam kod ginekologa (nova dr koja je htela da me pregleda) i na uz je videla da mi meca nece doci jos 2 nedelje zbog istanjene sluzokoze materice. kaze, nece mi davati progesteron jer sam zdrava&mlada, i kaze da cu biti ultra plodna ovaj mesec:bouncing , zbog prethodnog stedjenja jajnika kontraceptivnim pilulama.pozz svima i hvala na odgovorima

#156 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 06 June 2008 - 02:38 PM

Originalno postavio/la Mim i kaze da cu biti ultra plodna ovaj mesec:bouncing , zbog prethodnog stedjenja jajnika kontraceptivnim pilulama.pozz svima i hvala na odgovorima

pa ti navali sad zenska :voimte ;)
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#157 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 06 June 2008 - 02:59 PM

videcemo...:voimte

#158 Beba82

Beba82

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 76 Postovi:

Objavljeno 08 June 2008 - 08:45 AM

Menstruscija mi kasni nedelju dana a testovi trudnoce -negativni.Kontrola krvi pokazuje trudnocu.Suuppeerrrrrr.Posle toliko vremena.

#159 Beba82

Beba82

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 76 Postovi:

Objavljeno 08 June 2008 - 08:58 AM

Nisam nista osetila sem da menstruacija kasni nedelju dana. Ustvari osetila sam bol u grudima sto do sada nisam i postale su preosetljive na dodir.Analizom krvi se ustanovilo da sam trudna 5 nedelje.

#160 Mim

Mim

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postovi:

Objavljeno 08 June 2008 - 09:50 AM

cestitam:zurka :voimteposle dugo vremena iscekivanja ili testiranja?

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika