Idi na sadržaj

Fotografija

Da li sam trudna?

• Please log in to reply
391 replies to this topic

#121 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 02 March 2008 - 01:12 PM

ja samo znam da je moja kuma kupila mejbi bejbi i prema njemu svaki dan joj bio plodan. ceo mesec!
Objavljena slika

#122 trbulin

trbulin

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 67 Postovi:

Objavljeno 02 March 2008 - 04:00 PM

Znas zasto.Zato sto mejbi bejbi mora da se radi ujutru kada ustanes,pre pranja zuba,pre dorucka,pre kafe i cigarete i sl.,ili u toku dana ali tek posto prodje 3sata od zadnjeg obroka,cigarete ili slicno. Ako se uradi test posle jela , pica ili cigarete onda pokazuje plodne dane. Meni je to doktor reko a tako pise i u upustvu. Ja sam ranije radila u toku dana kada se setim,nisam obracala paznju da li sam jela,i bili su mi plodni dani,a nisam ostala trudna.Zato sam se i zabrinula.Medjutim,kada sam pitala doktora i kada mi je on objasnio,onda sam tek shvatila da nemam redovne ovulacije.

#123 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 02 March 2008 - 04:39 PM

ako si ti ubedjena u njegovu efikasnost ja ne mislim da te razubedjujem. ali ja licno ne verujem.
Objavljena slika

#124 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3183 Postovi:

Objavljeno 02 March 2008 - 06:08 PM

On zaista sluzi da se vide plodni dani, ali ja jako sumnjam u njegovu efikasnost (iz iskustva).
Posted Image[/url]

Posted Image[/url]

Posted Image

#125 trbulin

trbulin

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 67 Postovi:

Objavljeno 02 March 2008 - 06:36 PM

On nikako nije test za trudnocu.Na upustvu pise da tokom trudnoce budu uvek neplodni dani,a pred porodjaj pocinju da se pojavljuju i plodni.

#126 nikita

nikita

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 723 Postovi:

Objavljeno 03 March 2008 - 08:56 AM

Devojke ipak je treci test bio sreca(ispravan). Dobro je sto necu imati jos jednu bebu(bar dok mi Nikoleta ne napuni 2 godine),a krivo mi je ipak sto je test negativan(i dalje imam simptome),pa me i strah sta mi je onda sa zdravljem????Podhitno moram da poseti i ginekologa i doktora opste prakse.....Ja sumnjam da mi nije gvozdje u pitanju posto posle porodjaja sa pila gvozdje jer sam izgubila dosta krvi... nisam ga proveravala od bolnice....niti sam pila gvozdje....bar one sumece....IPAK BOLJE DA JE BIO POZITIVAN TEST,A NE SAD DA LUPAM GLAVU STA MI JE SA ZDRAVLJEM!!!!!!!
Objavljena slikaObjavljena slika

#127 anja&milena

anja&milena

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1073 Postovi:

Objavljeno 03 March 2008 - 09:30 AM

Originalno postavio/la Nikotaja samo znam da je moja kuma kupila mejbi bejbi i prema njemu svaki dan joj bio plodan. ceo mesec!

i ja znam isti slucaj!!!!!!

#128 mladpar

mladpar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postovi:

Objavljeno 23 March 2008 - 11:01 PM

Kao prvo pozdrav svima!Uglavnom mlad smo par koji smo imali pre nekoliko dana seksualne odnose sa kondomom koji je zavrsen ejakulacijom,muski polni organ je obrisan maramicom posle odnosa,medjutim posle pola sata-sat smo opet imali odnose samo ovaj put bez kondoma ali bez ejakulacije na kraju.Igrom mozda \"slucajnosti\" devojka je pocela posle par dana biti umorna i boleo je stomak zeludac tacnije,a posto smo citali na pojedinim sajtovima da to mogu da budu jedni od simptoma trudnoce zabrinuli smo se (bez obzira sto moze biti da su umor i ovo drugo posledica aktivnosti).Zanima nas kolika je verovatnoca da se mozda zadesila tj ostala sperma na polnom organu posle prvog odnosa i kolika je verovatnoca da iz toga devojka moze ostati trudna,posto organ nije opran vec samo obrisan maramicom,dal je tako nesto uopste moguce? Ponavljam drugi odnos je nastupiona najmanje 30-40 min pre prethodnog i nije zavrsen ejakulacijom ali dali postoji mogucnost da se zatrudni ovako.Da ne bi bilo odgovora da uradimo test itd to svakako cemo uraditi ali valjda je potrebno radi preciznosti uraditi 10 dana od odnosa a to je tek za 4-5 dana,pa ovako da se raspitamo pre toga.Mozda je pitanje glupo ali...Nadamo se da nije u pitanju trudnoca.Hvala unapred i jos jedan veliki pozdrav svima.

#129 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 24 March 2008 - 07:22 AM

Moze da se zatrudni... ali da bas odmah posle nekoliko dana oseti simptome trudnoce... TO NIJE MOGUCE :)Koliko ja znam test treba uraditi 7-10 dana u slucaju da kasni menstruacija... a ne 1 dana posle odnosa.Ako ne zelite \"mogucu\" trudnocu zasto nije popila one pilule za dan posle :) :) :)

#130 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 24 March 2008 - 09:55 AM

Šta reći!?

#131 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 24 March 2008 - 01:12 PM

Eh kad se samo setim mladosti kada sam i ja imala ovakva pitanja! :P
Objavljena slika

Objavljena slika

#132 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 24 March 2008 - 02:13 PM

Originalno postavio/la Sarina_mamaEh kad se samo setim mladosti kada sam i ja imala ovakva pitanja! :P

pa ja bih ostala trudna sto puta
Objavljena slika

#133 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 31 March 2008 - 04:50 PM

Originalno postavio/la mladparZanima nas kolika je verovatnoca da se mozda zadesila tj ostala sperma na polnom organu posle prvog odnosa i kolika je verovatnoca da iz toga devojka moze ostati trudna,posto organ nije opran vec samo obrisan maramicom,dal je tako nesto uopste moguce?

Pretpostavljam da ste već dobili odgovore na svoja pitanja, ali za sledeći put da znate: Sprema na sobnoj temperaturi može da preživi svega par sati, ali se zadržava u kanalu penisa i MOŽE se ostati trudan.Zvučaću kao neka baba, ali... sledeći put se prvo informišite pa bacite na sex, a ne obrnutim redosledom.
Objavljena slika
Objavljena slika

#134 trbulin

trbulin

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 67 Postovi:

Objavljeno 09 April 2008 - 06:48 PM

Sta ste osetili na pocetku trudnoce? Da li ste znali da ste trudni i pre nego sto vam je kasnila menstruacija?
Objavljena slika

#135 jelenav

jelenav

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 4320 Postovi:
  • LocationNovi Sad

Objavljeno 09 April 2008 - 07:54 PM

Ja ne.

Objavljena slika

Objavljena slika
baby development

#136 tasa

tasa

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 537 Postovi:

Objavljeno 09 April 2008 - 07:57 PM

Nisam ni ja,prvo mi je kasnila,pa mi je utvrđena 6 nedelja tudnoće,a siptome sam dobila u 8 nedelji,mislim na mučnine i povraćanje,druge nisam ni imala.

#137 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 09 April 2008 - 08:41 PM

Ni ja. Prvi simptomi, potpuno identični PMS-u su se javili kad sam već pomislila da sam trudna, znači posle kašnjenja menstruacije.
Objavljena slika
Objavljena slika

#138 mamus

mamus

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3412 Postovi:
  • LocationMakedonija, Tetovo

Objavljeno 10 April 2008 - 06:18 AM

isto kao i prethodne mame
Objavljena slika

#139 mamasha

mamasha

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3183 Postovi:

Objavljeno 10 April 2008 - 07:05 AM

Ja provalila odma kad sam ostala sa Lukom (ustvari navrh 3 nedelje). Odjednom poceo da mi smeta miris jagnjetine, koju inace volim.
Posted Image[/url]

Posted Image[/url]

Posted Image

#140 Irena79

Irena79

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 174 Postovi:

Objavljeno 09 May 2008 - 11:05 PM

ja nisam nista osetila,ali sam nekako znala da sam trudan.Kasnilo mi je samo 3 dana (a meni nekad zna da kasni i po 7-10 dana) i ja sma kod mene u laboratoriji (radim u domu zdravlja) uradila beta HCG koji je imao vrednost za trudnocu staru 3-5 nedelja.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika