Idi na sadržaj

Polise za putno osiguranje

Fotografija

Bolovi grudi i bradavica

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 zucko

zucko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 01:22 PM

da li i vas bole grudi od kako ste u drugom stanju? Mene toliko bole da nekad ne znam sta cu.

#2 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4210 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 02:44 PM

Pa osetljive su ti bradavice nego inace.Mene ne bole grudi.
 Baby Birthday Ticker Ticker Baby Birthday Ticker Ticker

#3 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 03:34 PM

mene su bolele bradavice mislim do 4 ili 5 meseca...cini me se kad dune vetar mene odmah zabole a tek kad se najezim,uffff

#4 stevajela

stevajela

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1551 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 03:41 PM

Da i mene su bolele bradavice, da li do treceg ili cetvrtog meseca, ne secam se.
Objavljena slikaObjavljena slika

#5 zucko

zucko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 04:38 PM

ja sam se u pocetku bas brinula zbog toga ali valjda tako mora (rastu sike) he he! nadam se da ce i mene uskoro bol proci pa ce mi biti lakse.

#6 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4210 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 05:58 PM

Tek ce da porastu :puzzled

#7 zucko

zucko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 06:05 PM

e lucy daj Boze da porastu bas su malecke...

#8 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 06 April 2008 - 06:12 PM

a posle ce da bude jaooo kolike su!!!!kad ce da se smanje!:puzzled

#9 zucko

zucko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 07 April 2008 - 07:18 AM

a ako budu mlitave i opustene... fuuuuj :P

#10 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 07 April 2008 - 04:51 PM

Originalno postavio/la zuckoda li i vas bole grudi od kako ste u drugom stanju? Mene toliko bole da nekad ne znam sta cu.

Kod mene je bili sve naopako,grudi me jesu jako bolile,a uvjek sam imala jako izrazene bradavice,a tokom trudnoce jednostavno su nestale,imala sam strah sta ce se desiti kad se porodim,kako cu dojiti svoju bebu,i tako se bas i desilo nigdje bradavica,al imala sam jako strpljivu babicu koja ja bila okupirana oko mene i previse ,dolazila je prije podoja i davala mi je kremu koja je jako gusta time sam masirala bradavice i morala da ih izvlacim,to je bol koja se nemoze opisati,al kad mi saru donese na podoj jednostavno zaboravim na bol,samo mi je u mislima da svoje dijete da nahranim,netreba da se brines mnogo sta ce biti bice,bol mora postojati,al nije zuvjek,neznam kako je kod tebe tamo gdje zivis al meni su izlaskom iz bolnice dali nekoliko krema za pocetak da kuci masiram,a i dobila sam papir da se javim u apoteku i kupila sam dvije tube.
Objavljena slika

#11 lucy

lucy

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 4210 Postovi:

Objavljeno 07 April 2008 - 06:27 PM

Meni rekli da pripremam grudi pre porodjaja...sto ja nisam radila, gde smem da \"vucem\" bradavice pa da krene porodjaj.A koliko ce ti porasti tek ces videti, neces moci ocima da verujes.. ja nisam mogla na stomaku da lezim.. morala sam da razmaknem jednu pa drugu pa tek onda da legnem hahaha :P :singing:D:D. Sad se malo zezam ali jeste tako, bas budu ogromne. Mada su mene bolele kad nadolazi mleko.. a za opustanje.. tesko da ce tebi to da se desi, nisu velike, to mi sa velikim imamo frku.

#12 zucko

zucko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 08 April 2008 - 07:40 AM

Ha ha dobro ti je ovo razdvajanje! Bice velike jer ce biti puno mleka a kad beba posisa mleko i one ce nestati! Lucy vidim da si iz Panceva. Ja sam zivela u Borci dok se nisam udala.

#13 lela

lela

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 155 Postovi:

Objavljeno 08 April 2008 - 11:49 PM

I mene su uzasno bolele grudi u trudnoci.....nisam mogla svaki grudnjak da nosim vec samo one skroz obicne bez ikakvih zica, umetaka i sl.lucy, to sa pripremanjem bradavica ide tek negde sa 37 ili 38 nedelja....nama su bar tako rekli u skolici, mada se ja nisam usudila da to praktikujem a i nisam imala problem sa bradavicama.
Objavljena slika

#14 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1793 Postovi:

Objavljeno 20 November 2008 - 09:01 AM

Ajoooj sto mene grudi bole!!! Uopste me nisu ovoliko bolele u prvoj trudnoci niti su ovoliko porasle.Grudnjak uopste ne nosim vec danima-ne mogu-boooli!!!A muz je prezadovoljan-stomak se jos ne vidi a grudi ogromne.:P:p:P

#15 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 20 November 2008 - 10:10 AM

Originalno postavio/la majaimateja...A muz je prezadovoljan-stomak se jos ne vidi a grudi ogromne.:P:p:P

Meni stomak onako ali grudiiiii :zbunjen :P :shocked2 STRASNO a muz.... odusevljen :pisbaba :pisbaba :pisbaba

#16 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1793 Postovi:

Objavljeno 20 November 2008 - 10:12 AM

Pa to ti kazem..i moj..i ruke ne bi skidao sa njih...a mene i majica nekad iritira!!! Bas su mi \"napete\" grudi!

#17 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 20 November 2008 - 10:28 AM

Aj, ne kukajte, nego, dok se stomaci još ne vide, uvlačite se u tesne majice i uživajte. :zbunjen
Objavljena slika
Objavljena slika

#18 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 20 November 2008 - 10:32 AM

kasno za tesne majce. Menineki klinac juce na casu pevao \"bebebe bebebe...\" ono iz \"mi nismo andjeli\" :zbunjen :P :shocked2 Dal to onako ili nesto na sto ostali ne znaju ne znam :pisbaba :pisbaba :pisbaba

#19 Beba82

Beba82

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 76 Postovi:

Objavljeno 02 December 2008 - 06:23 PM

Mene su bolele grudi samo u pocetku trudnoce a sada slabo.

#20 S&S

S&S

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4130 Postovi:
  • LocationBanjaluka

Objavljeno 16 January 2009 - 08:06 PM

Mene su grudi više boljele na početku trudnoće. To mi je bio prvi znak da mogu posumljati da sam u drugom stanju, a i rasle su. Sada me manje bole, ali zato bradavice baš bole. Drugarice su mi rekle da trebam pripremati bradavice, a ja to nisam znala.

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika