Idi na sadržaj

Fotografija

Odlazak kod frizera

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 tanasija

tanasija

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7148 Postovi:
  • LocationKragujevac

Objavljeno 14 July 2008 - 07:24 AM

ja sam ivu prosle godine osisala skroz masinicom, ustvari frizerka je, bas se uplasila i plakala. u subotu smo isle zajedno da se sisamo, ona jako malo samo pozadi a pre toga je gledala mene i sve vreme je pricala \'necu ja da sisam mama se sisa, gotovo, idemo kuci\' ali smo je nekako kao prevarili, sela je kod mene u krilo, ja sam je ocesljala i samo smo malo \'podigli\' paz. sledeci put mislim da nece biti problema, videla je da nije strasno a i svima pokazujemo novu frizuru i svi je hvale.

y8eULli.jpg7TYyp1.png

FEs56ND.jpg0eTlp1.png

sbVSp2.png

#42 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 14 July 2008 - 08:48 AM

kad sam prvi put vodila andreu to je haos bio , nije dala ziva da se osisa, i pored sve moje price da ce da joj bude slatka kosa , pa da stavljamo snalice itd nije htjela.zadnji put kad smo bili uopste se nije branila nego je sjela mirno i zavrsili smo posao za cas :smilegrini juce pricam ja sa kumomda moram poc malo das osisam ona dobacuje iza mene da mora i ona da podje krajeve da osisa :):smilegrin
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#43 Mellina

Mellina

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 230 Postovi:

Objavljeno 22 July 2008 - 12:12 PM

Mi još nismo bili kod frizera,jer smo dugo bili ćelavi,pa smo sada ponosni na slatku,mekanu plavu kosu ali zato je mama brižna u skraćivanju šiškica.Inaće smo uspasno slikani za pasoš,što sam ja lično pomislila da neće nikako uspeti ali ispali super ozbiljni.
Objavljena slika

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika