Idi na sadržaj

Fotografija

Pelene - platnene ili jednokratne?

• Please log in to reply
294 replies to this topic

#21 ilena

ilena

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 Postovi:

Objavljeno 23 August 2006 - 10:57 PM

Mi koristimo Pampers,pa jednu tetra i svedsku,mada je kad su bile tropske vrucine bio samo u Pampersu.Na UZ kukova jos nismo isli.A koristimo AD kapi(3 kapi dnevno).Inace,nije preporucljivo davati vece doze,cak je i opasno.

#22 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 09 October 2006 - 11:40 PM

Koje pelene koristite,da li ste menjali marku pelena od bebinog ro?enja...Jeftinije ili skuplje?Iskustvo sa ojedima...Mi smo prvo koristili,naravno pampers i to su nam nametnulijo u Frontu (\"morate imati svoj Pampers\")...Tako je bilo do 8-9 meseca,kada je na ku?ni budet po?eo da kaljuca optere?en bebelac-om,juvitaninim kaicama,pampers vlanim maramicama,pavlovi?evom,juvitaninim soki?ima...Onda smo preli na papirni Boni,na svee vo?e,na litarske 100% sokove,na pavloderm i jekoderm...Sve se pokazalo kao solidno,Nikola je zdrav,ipak tu i damo na svakih mesec dana mu pia bude rozikasta ujutro,ipak mu fali pampers za no?,pa se razmiljam da mu kupim jedno pakovanje samo za tu namenu...Kakav je slu?aj sa vama?
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#23 limi

limi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Postovi:

Objavljeno 10 October 2006 - 07:55 AM

Ja sam koristila pampers i bila sam zadovoljna ,zadnjih sam mjeseci uzimala libero i on je jako dobar a malo je jeftiniji od pampersa, kazu da je bolji za musku djecu od pamprsa,jer je jaci napred upija vise mokrace,...a bogami ovaj pampers sada svaka tri mjeseca neki novi i sve tanji ,..sve je to uredu ali stalno smanjuju pakiranja a cjena uvjek ista..
babies

#24 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 10 October 2006 - 11:45 AM

Koristim pampers mada me opasno nervira sto se osecaju kao da se ukakila i kad nije a i trojka je dosta tanka. Mislim da oni namerno stavljaju nekakve parfeme da bi se sto cesce menjali pelene. Moja rodjaka koristi Hudjis ili tako nekako preko dana a nocu pampers, nisam probala pa ne znam ali ona je zadovoljna tako da znas Mici
Objavljena slika

#25 Guest_radomdaca_*

Guest_radomdaca_*
  • Guests

Objavljeno 10 October 2006 - 12:04 PM

Tacno je to da kad se dete i ne ukaki da se pelene osecaju kao da jeste!grozne su,ali ne usudjujem se da probam druge:mad:

#26 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 09:54 AM

Mi smo upocetku, naravno koristili pampers, a kasnije i za jedno i drugo dete dapers (valjda se ta ko pise). Probali smo i grozni boni i haggis i ne vredi .Mozda su klinci zbog toga i brzo odustali od pelena. I branko i Petra rekli su odlucujuce NE pelenama sa 17 meseci!:D

#27 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 09:59 AM

Mi smo u pocetku koristili pampers..i naravno bili na ivici bankrota. Sa 6 meseci smo presli na pelene Daipers i mogu ti reci da su prosto fantasticne. Jos uvek ih koristimo ali u ultra varijanti. Sto se tice vecernjeg povijanja postoji Daipers night koji ti stvarno toplo preporucujem. Ja sam prezadovoljna.:D

#28 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 10:03 AM

Da li se i one osecaju kao pampers?
Objavljena slika

#29 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 10:13 AM

Nisam primetila moram ti reci. Kad se upiski osecaju se ali miris nije toliko neprijatan

#30 Jelena

Jelena

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 982 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 01:54 PM

MM i ja raspravljamo vec neko vreme sta nam je kupiti kad bebica dodje.Osecam kao da ce mi glava puci od toliko izbora:( Od pelena nam je uzi izbor pampers ili huggies ali mislim da cemo odluciti u poslednjem trenutku...Imamo uzorak Huggies pelena pa cemo da trazimo i od Pampersa da nam posalje(uzorak=2 pelene) jer mislimo da je to najbolje ispitati \"na delu\".MM je resio da napravi neke eksperimente u vezi upijajuce moci i mirisa pa cu vam javiti sta je zakljucio.Ako im vec dajem pare onda cu da ih \"istresem iz gaca\" od testova!:P

#31 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3003 Postovi:

Objavljeno 11 October 2006 - 04:07 PM

ja sam probala mnoge peleni i po meni pampers je zakon i nemenjam ih nikako za bilo koje druge:)
Objavljena slikaObjavljena slika

#32 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 11 October 2006 - 08:49 PM

Kad je Laki bio beba,koristili smo pampers-tada su bile posebno za de?ake,a posebno za devoj?ice i bila sam prezadovoljna..sada sam opet krenula sa pampersom i nisam ba zadovoljna-nama ne odgovaraju za no?,stalno bude mokra..prvo sam mislila da ih ne namestim dobro,ali nije to..moda zavisi i od gra?e deteta..pampers nema dodatne gumice gore na stoma?i?u i tuda njoj iscuri mokra?a..probali smo hugies,ali nikako nisu pasovale..onda i boni-one su odli?ne za no?,ali ne i za dan-previe su krute i sputavaju je u kretanju..tako smo nali reenje-pamper za dan,boni za no? i milina..sad nam je super,a ba me nerviralo kad je no?u pipnem,a ona kao mo?a..

#33 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 12:57 PM

Interesuje me koje sve pelene (jednokratne) mogu da se kupe i koja im je cena u Srbiji?
Objavljena slika

Objavljena slika

#34 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:00 PM

A za koji uzrast ti treba?

#35 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:06 PM

Sada smo na broju 3. A interesuje me i za broj 4, ova moja brzo raste. :(
Objavljena slika

Objavljena slika

#36 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:08 PM

Pampers br. 4 je oko 1.200 dinara jumbo pakovanje. Mi koristimo Daipers za 12-24kg i on kosta oko 800 dinara 54 komada. Ima da se kupe i Hugis(nemam pojma kako se pise) i Boni. Njihove cene stvarno ne znam ali neka mama ce ti pomoci.A ti koje tamo koristis?

#37 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:13 PM

Hm, a koje Pampers? Najcesce uzimam zute pampersice i zeleni chicco. Ali zute idu samo do trojke, tako da cu morati da se odlucim posle za neke druge. Inace ima i zelenih, ljubicastih, narandzastih i crvenih pampersica, one krecu od cetvorke.
Objavljena slika

Objavljena slika

#38 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7879 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:15 PM

Jumbo pakovanje je kao dva obicna?
Objavljena slika

Objavljena slika

#39 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 01:22 PM

Mislim da u njemu ima 72 kom. Zute su samo 1 i 2 kod nas. 3,4 i 5 su plavo zelene a ljubicasta je samo 6. Trebalo bi da je tako, ja sam odavno koristila Pampers. Daipers su meni super i jevtinije pa onda njih koristimo. A za Chicco nikad cula.

#40 Cexy

Cexy

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 233 Postovi:

Objavljeno 29 November 2006 - 02:05 PM

Filip koristi Huggies 3, pakovanje od :( kom je oko 1000 din. Pre nego sto se Filip rodio svekrva mi je donela iz Pariza pa sam nastavila njih da koristim, jednom prilikom sam promenila i kupila Pampers, medjutim Huggies su po meni mnogo bolje. Inace u Parizu su skuplje pelene ali ne bas nesto znacajno!P.S. Po cenama ne zaostajemo za Evropom ali plate...
Lilypie 2nd Birthday Ticker

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika