Idi na sadržaj

Fotografija

Poziv na chat

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 04 April 2008 - 12:21 PM

lepa nam sudbina!
Objavljena slika

#22 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 04 April 2008 - 12:53 PM

slucajno sam uspela da udjem na chat malopre i vidim da neko koristi moj nick - nikota. Samo da se zna:ja imam registrovan nick i kad god se ulogujem pise NIKOTA (bas ovako sa velikim slovima)a kad je onaj ko laze pise nikota(guest) ili sto bi se reklo gost. posto doticna osoba samo cuti i nece da kaze ko je, pisem ovo da se zna da nisam ja ukoliko ona pocne da vredja ostale clanove i pise svasta.hvala vam na razumevanju.
Objavljena slika

#23 IVANAMAMA

IVANAMAMA

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1697 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 01:02 PM

jo i mene je to prije neki dan toliko iznerviralo jer se nego ulogovao pod mojim imenom . stvarno mi krivo jer moze taj neko svasta da pise a da bude kao da sam ja , a dal postoji neki nacin da ne moze svako da pristupa tom dijelu foruma
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#24 miso

miso

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Postovi:
  • LocationMartin Brod

Objavljeno 04 April 2008 - 02:35 PM

Izbacuje čim uđem na chat.Sad me baš iznerviralo,neću više ni da pokušavam.Mitrica

W3S4p1.png

Ttjnp1.png

#25 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 02:40 PM

e majko mila kakvih sve ljudi ima,pa ne mogu da verujem da se neko uloguje pd tudjim imenom.....fahira tesko to da hoce da radi...jos ti imas problema sa vezom......:P

#26 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 10:23 PM

Originalno postavio/la Nikotaslucajno sam uspela da udjem na chat malopre i vidim da neko koristi moj nick - nikota. Samo da se zna:ja imam registrovan nick i kad god se ulogujem pise NIKOTA (bas ovako sa velikim slovima)a kad je onaj ko laze pise nikota(guest) ili sto bi se reklo gost. posto doticna osoba samo cuti i nece da kaze ko je, pisem ovo da se zna da nisam ja ukoliko ona pocne da vredja ostale clanove i pise svasta.hvala vam na razumevanju.

Nema potrebe da se cudis nikota,ja sam stvarno imala zelju da budem na chatu,jer stvano kafana oduzima vremena,dok svaka odgovorimo nacekamo se helem...pokusavala sam sve al nije isao chat ,mm je sjeo za kompjuter i zavrsijo stvar,hvala mu a bolje da nije, ZASTO kazem bolje da nije,zato kad sam usla na chat na brzinu sam napisala GDJE STE CURE MOJE DRAGE citiram,rekom samo da vidim dali ce ko odgovoriti i dali funkcionise chat,niko nije odgovaro,Ostavila sam upaljen chat i otisla sam,vracam se za nekoliko minuta,imam sta da vidim i da citam.:shocked2.Citiracu (mu,ola,zuzu to su nickovi a predpostavljam ko se krije iza njih al nisam sigurna bas 100%) tako su bile prijavljene na chatu,i sta se desava,pa naravno tracaju MENE,GDJE STE CURE MOJE DRAGE citiram;e sad kad se nisam slogirala,i ja i ja;nemogu da kucam od smeha,a jeste li procitale dobrodoslicu,(to se misli na mene kako sam ih pozdravila nastavljam dalje) plakala sam, naucicu ja vas na face,napocetku kako se javila,gdje ste cure moje ,pa nastaje caskanje bla bla bla, cao, ubicu se,odlaze na u2,itd.A ja ih tako simpaticno posmatram i citam kako se blemiraju,bas mi je ih zao nekako.Zelim da kazem vise necu uci na chat sa nickom fahira,i necu uci vise nikako,chat za mene ne postoji vise,a ako se neko bude ulogovamo sa mojim nickom neka zna da to nisam ja,jer sve sto se tamo desava ne zelim da znam,i nezelim sutra da me neko proziva zbog chata.Toliko od mene...pozzz.:):smilegrin:smilegrin
Objavljena slika

#27 irenaivona

irenaivona

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 363 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 10:34 PM

ja svako veče sam na chatu nikad bas nikad nisam ulazila pod tuđim imenom evo sad sam na chatu kad sam usla videla sam nik fuch i OK i isključili su se kad sam usla inače redovni gosti su maja -maizza i ivana- IVANAMAMA neznam o čemu se radi u gore navedenoj poruci ali nikota ja nikad nisam bila na chatu da si \"ti\" bila tamo
Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slika Objavljena slika

#28 irenaivona

irenaivona

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 363 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 10:45 PM

ulazili su na tren sa nikom jedno slovo i jedno veče je bila neka iva koja je bila nekih 20 min a nije ništa napisala i to je sve što sam primetila fahira ja uvek ulazim sa moim nikom i nisam ni pomislila da tako nešto može da se desi

#29 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 04 April 2008 - 11:09 PM

Već nekoliko puta smo pisale da je chat u probnoj fazi i da čekamo administratora da ga modernizuje.Dotle su moguće ovakve situacije. Chatu može pristupiti i neko ko nije registrovan i to pod nikom koji izabere. Znači može biti i moj i bilo čiji.Da biste izbegle ovakve situacije i potencijalne svađe, bolje se držite druženja u kafani jer tamo bar znate s kim razgovarate.Jeste sporije, ali je sigurnije.Ako želite bržu komunikaciju sigurnije je koristiti MSN.
'Objavljena
'Objavljena

#30 fahira

fahira

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Postovi:

Objavljeno 05 April 2008 - 06:01 AM

Originalno postavio/la mammamVeć nekoliko puta smo pisale da je chat u probnoj fazi i da čekamo administratora da ga modernizuje.Dotle su moguće ovakve situacije. Chatu može pristupiti i neko ko nije registrovan i to pod nikom koji izabere. Znači može biti i moj i bilo čiji.Da biste izbegle ovakve situacije i potencijalne svađe, bolje se držite druženja u kafani jer tamo bar znate s kim razgovarate.Jeste sporije, ali je sigurnije.Ako želite bržu komunikaciju sigurnije je koristiti MSN.

Kako je to divno,znaci svako moze da seta kud mu je volja ,samo treba da pozeli,sto se mene tice moze sad ko pozeli na chat,ja sam rekla sto sam imala,:),i mislim da je suvisan svaki komentar,na to sto se desilo nema vise rasprave zavrsava se prica.
Objavljena slika

#31 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 05 April 2008 - 01:58 PM

slazem se sa mammam. taj chat nije direktno povezan za nasim forumom pa kad se ovde prijavis da si direktno ulogovan i na chat svojim nickom. tako da moze da se ukljuci bilo ko i pod bilo kojim nickom.zato bolje batalite chat i ovde u kafani caskajte ili eventualno a msn, skype itd. tako bar niko nemoze da vas prevari.
Objavljena slika

#32 irenaivona

irenaivona

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 363 Postovi:

Objavljeno 28 August 2008 - 08:27 PM

ide li ko na chat? i jeste li ga povezali sa forumom??

#33 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 28 August 2008 - 08:33 PM

Ne, nažalost.Ali radi kafana ....
'Objavljena
'Objavljena

#34 irenaivona

irenaivona