Idi na sadržaj

Fotografija

Prasak za ves

• Please log in to reply
249 replies to this topic

#1 SonjaSo

SonjaSo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 23 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 12:03 AM

Koji prasak za ves koristite?Ja koristila sve i svasta dok Nemanja nije poceo da klopa onda presla na Ariel.Zadovoljna sam ali opet moram kapnuti malo Venish-a na neke fleke.Kakva su vasa iskustva?
Objavljena slika

#2 Nikota

Nikota

Pishkota

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1696 Postovi:
  • LocationSkopje

Objavljeno 10 November 2006 - 12:07 AM

Arijel za sve
Objavljena slika

#3 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 08:25 AM

Ja koristim Bonux limun ili Merix limun.... i Vanish u neogranicenim kolicinama. Jos malo pa ce vanish da zameni prasak. Moje prase se prlja kao ludo i svuda su fleke. A omeksivac koristim lenor ljubicanstveni i super mi je.
Objavljena slikaObjavljena slika

#4 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 09:05 AM

i ja koristim prasak i to arijel , mada mi zbog necega ide na zivce , ne znam, a volim bonux ljubicasti 2in1, omeksivac vise ne koristim a obozavam bohor-podsecame na detinjstvo. A KOJI TOALET PAPIR KORISTITE?:(:p:P:P:D:D:P:D:P:D:P:D

#5 zvoncica

zvoncica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 213 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 09:12 AM

Dugo sam koristila Arijel ali sam slucajno probala Bonux i primetila da nema neke razlike, osim u ceni.A omeksivac Lenor sensitive, najlepse mirise, onako bebece:)
Objavljena slika

#6 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 09:50 AM

Originalno postavio/la Barbarai ja koristim prasak i to arijel , mada mi zbog necega ide na zivce , ne znam, a volim bonux ljubicasti 2in1, omeksivac vise ne koristim a obozavam bohor-podsecame na detinjstvo. A KOJI TOALET PAPIR KORISTITE?:(:p:P:P:D:D:P:D:P:D:P:D

Lakse se brise-Perfeks

#7 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 03:41 PM

Originalno postavio/la Barbarai ja koristim prasak i to arijel , mada mi zbog necega ide na zivce , ne znam, a volim bonux ljubicasti 2in1, omeksivac vise ne koristim a obozavam bohor-podsecame na detinjstvo. A KOJI TOALET PAPIR KORISTITE?:):p:P:P:D:D:P:D:P:D:P:D

ju,baki isto ti ko i ja....koristm onaj t.papir na koji naletim...perfeks
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#8 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 03:42 PM

kad nema perfeks moze i Boni, kad nema Boni moze i Diva...e kad nema Diva moze i novina...:):p

#9 milicaB

milicaB

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 366 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 03:44 PM

Originalno postavio/la djolencekad nema perfeks moze i Boni, kad nema Boni moze i Diva...e kad nema Diva moze i novina...;):p

kad nema novina,moe i ariel... :)
Nikola je rodjen 30.aprila 2005.u 12:15

#10 Barbara

Barbara

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 989 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 04:46 PM

bas vam hvala , puno ste mi pomogle i u ovoj odluci:cool:

#11 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 06:32 PM

Originalno postavio/la djolencekad nema perfeks moze i Boni, kad nema Boni moze i Diva...e kad nema Diva moze i novina...:):p

A kad nema novina moe i kartonski tanjiri? za tortu...;)
'Objavljena
'Objavljena

#12 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 10 November 2006 - 06:39 PM

Originalno postavio/la mammam

Originalno postavio/la djolencekad nema perfeks moze i Boni, kad nema Boni moze i Diva...e kad nema Diva moze i novina...:):p

A tek seminarski radovi mojih studenata, al probrani.Barb ako treba imam dovoljne koli?ine. Moe da bira po temama pa u zavisnosti od raspoloenja...

#13 miso

miso

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Postovi:
  • LocationMartin Brod

Objavljeno 10 November 2006 - 07:22 PM

I mi od po?etka koristimo Ariel i Lenor,super opere i lijepo mirie,jo bolje se pegla ve.:):);) Pozdrav mamama od MITRE

W3S4p1.png

Ttjnp1.png

#14 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 08:37 AM

Originalno postavio/la Anja

Originalno postavio/la mammam

A tek seminarski radovi mojih studenata, al probrani.Barb ako treba imam dovoljne koli?ine. Moe da bira po temama pa u zavisnosti od raspoloenja...

Ovo cu morati muzu da ponudim jer on kad udje u wc nema ga satima, procita Rat i mir dok izadje.

#15 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 12:07 PM

Originalno postavio/la Barbarabas vam hvala , puno ste mi pomogle i u ovoj odluci:cool:

Ako jos nekako mozemo da ti pomognemo samo reci. Pa zato smo tu.

#16 Marijetka

Marijetka

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 799 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 12:13 PM

prvih meseci sam koristila bonux 2 in 1, nisam se usudjivala oplemenjivac da stavljam i obavezno duplo ispiranje, ali sam sad presla na ariel i lenor sensitive, i primetila da mi beba vise kija od njega, pa sam izbacila oplemenjivac i tako... mislim da cu se opet vratiti na bonux, blaze mirise :)
Objavljena slika

#17 Anja

Anja

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 12:36 PM

Nema ba veze sa prakom ali kad smo ve? potegli pri?u oko brisanja.Preporu?ujem Babylove vlane maramice za najsla?e guze. Zapakovana su dva pakovanja od po :) maramica tako da po ceni jednog niveinog pakovanja od 70 kom dobijete 160. Prodaju se u DM-u.

#18 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11142 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 12:41 PM

Originalno postavio/la AnjaNema ba veze sa prakom ali kad smo ve? potegli pri?u oko brisanja.Preporu?ujem Babylove vlane maramice za najsla?e guze. Zapakovana su dva pakovanja od po 80 maramica tako da po ceni jednog niveinog pakovanja od 70 kom dobijete 160. Prodaju se u DM-u.

Mi ih koristimo poslednja dva meseca i ?ini mi se da su , pa bar u istom rangu kao Nivea. Vidim Srba zadovoljan...:)
'Objavljena
'Objavljena

#19 djolence

djolence

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1197 Postovi:

Objavljeno 11 November 2006 - 12:51 PM

Probacemo. Nisam te jos koristila. Sad uzesmo u Interexu neke \"baby care\" 3 pakovanja od po 72kom. za 365,00. Nisu uopste lose.

#20 Cexy

Cexy

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 233 Postovi:

Objavljeno 12 November 2006 - 12:35 AM

Ariel je zakon! Sve ostalo, cak i uz Vanish, cini da ves \"posivi\". Bohor koristim i to zeleni. Perfex crveni ( 3 sloja) i Pampers vlazne maramice sa lavandom, moze i Nivea. Kad smo kod firmi, vec sam negde pomenula umesto Pampers - Huggies. Probajte, necete se pokajati.
Lilypie 2nd Birthday Ticker

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika