Idi na sadržaj

Polise za putno osiguranje

Fotografija

Za kupanje i presvlacenje

• Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 bibana

bibana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 Postovi:

Objavljeno 29 February 2008 - 11:42 AM

al sam je opicila mislila sam da sa je smanjila pa ako je velika molim recite pa cu brisnut

#22 miranmarija

miranmarija

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 186 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 07:04 PM

Imamo tu komodicu za presvlacenje sa sve kadicom i ekstra smo zadovoljni. Tj bili posto smo sada stariji pa nam je omalela ali sto se tice presvlacenja i dalje je koristimo samo nju i ekstra je. Ne bole ledja :singing
Objavljena slika Objavljena slika

#23 Tasia

Tasia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 228 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 08:00 PM

Mi je nismo imali jer smo ovo dobili Objavljena slikaObjavljena slikaPricvrsti se na kadu i taman bude u visini da se ne savijaju ledja. Jako lako se sklapa i rasklapa . Ova sto smo mi dobili je pre nas koristilo troje dece, pa nasih dvoje i poklonili smo je i jos uvek je koriste, i dalje je cvrsta i sigurna.
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#24 sarita

sarita

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 282 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 08:15 PM

Ja sam u novinama,,moja beba\'\' videla jednu komodicu ali ovde nisam mogla da nadjem istu takvu da kupim pa sam coveku odnela novine i dio za presvlacenje koji sam kupila u nekoj bebi radnji i narucila da mi napravi. Ispala je extra.Sva Sarina garderobica stoji u komodi. Ja kadicu nisam stavila,cinila mi se neprakticna.

#25 tica

tica

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 234 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 08:44 PM

Super je stvar nego mi to nismo uzeli pa me je kicma bolelaaaa bas...

#26 marry

marry

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1375 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 08:48 PM

ja nisam bila za to da se kupi,jer su to bacene pare...mi smo povijali Ogija na stolu,na koji sam stavila njegovo jorgance pa peskir a kadica na krevetu.nije me bolela kicma;)

#27 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 08:48 PM

Ovo što je Tasia okačila je baš dobro.Ja sam videla jednom kadicu koja se montira na kadu,ali mi u tom momentu nije delovalo posebno,ne pitah ni za cenu ni kakav je patent u pitanju.Kasnije sam patent(modifikovan i moderniji:P)preuzela od sax(letvice na kadi)i to je stvarno super za leđa.

#28 sarita

sarita

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 282 Postovi:

Objavljeno 12 October 2008 - 09:02 PM

To za presvlacenje je super _da se nesaginjem zbog kicme. A kada je prerastemo,samo se skine jer je gore ravna povrsina,komoda nam ostaje za garderobicu ili kasnije za knige,a kadicu nisam stavila pa sam dobila vise prostora.

#29 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5982 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 10:53 AM

Upravo sam pronasla idealnu kadicu. Dok stignu kod nas vise mi nece trebati :drool Inace, nase kupatilo je jako malo, i ima tus kabinu, pa Hanu jos uvek kupamo u bebi-kadici, na podu dnevne sobe (dok nije pocela da ustaje, stavljali smo dve stolice, pa na njih kadicu, ali sad je sigurnije ovako). Kako se vi snalazite?
Posted Image

Posted Image

#30 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10079 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 11:08 AM

Ja stavljam kadicu u kadu i dalje... ode kicma, ali tjesim se da ce biti lakse kad bude stabilan, a to ce, nadam se, biti uskoro... Ovo sto si \"prikacila\" Kato djeluje mnoooogo slatko. :drool
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#31 mammam

mammam

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 11076 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 11:40 AM

Imaš sliku u mom foto albumu (poslednja postavljena) kako se mi kupamo. Ludujemo, u jednoj reči...:PSad se tuširamo ili napunimo kadu, a dok nije stajao i ustajao smo koristili kadicu u kadi kao anjaj.Inače, ja sam ovako kupala Savu, kao ove bebe na slici.Imala sam sličnu, samo ne baš toliko duboku kadicu i on je obožavao.Pazi kad je i Srba voleo da se u nju nagura...:)P.S. Kakvi su ovo medenjaci, ovi bepci...:P
Objavljena slika
Objavljena slika

#32 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10079 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 11:50 AM

Ma i ovaj i staje i ustaje, zvrk uopste nema mira, ali ne pada mi bolja ideja od ove na pamet. Slomih se... ali proci ce.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#33 InaMomoc

InaMomoc

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2504 Postovi:
  • LocationRazlog, Bugarska

Objavljeno 29 March 2009 - 11:52 AM

I mi se još uvek kupamo u kadici,a mislim da ćemo još dugo tako jer se izgleda i tuša plaši,ne dozvoljava mi ni da je isperem nego to radim čašom-punim je na lavabou i onda sipam na nju-mnogo duže traje ali šta ću:zbunjen
Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

#34 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8594 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 12:45 PM

Pripremim lepo sve za oblacenje (i rasirim peskir) na nasem lezaju, a u dnu lezaja postavim veliki najlon na koji dodje koritance (donese tata zajedno sa vodom iz kupatila). U koritance stavimo frotirnu lezaljkicu, i brckamo se do mile volje. Ispere ga tata vodom iz druge (manje)kadice. Neca uziva u kupkanju. Tako je i njegov brat kad je bio mali (nismo mnogo napredovali za 6 godina:))Leti brzinsko tusiranje u kadi, a sledece zime, koritance na dve stolice ili na podu(zavisi od ne/mirnoce).
Posted ImagePosted Image

#35 miciBG

miciBG

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 678 Postovi:

Objavljeno 29 March 2009 - 08:03 PM

Mi smo dobili komodu pa smo kupili pult za presvlačenje koji smo stavili na komodu. Taj pult smo koristili do pre mesec dana jer je Lena nenormalno živahna i postojala je opasnost da padne iako sam pored nje. Što se tiče kupanja kupili smo ovu kadicu sa ovim nosačima koji se namontiraju na kadicu i onda sve to se stavi na kadu. Tako da se kupamo u kupatilu. Inače ova kadica može da se koristi do detetove prve godine.

#36 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 12667 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 30 March 2009 - 09:46 AM

Originalno postavio/la kataUpravo sam pronasla idealnu kadicu. Dok stignu kod nas vise mi nece trebati :)

Moja drugarica u Beogradu koristila, ja nisam nikada videla ove kadice... slatke su, ali sta tu mozes da operes i kako dete da se brcka kad malo odraste.....Mi smo imali od osam meseci ovu super napravu... i kupali se u velikoj kadi... Objavljena slika
Objavljena slika Lilypie Fourth Birthday tickers

#37 Cvetic

Cvetic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 6540 Postovi:

Objavljeno 30 March 2009 - 10:32 AM

Originalno postavio/la kataUpravo sam pronasla idealnu kadicu. Dok stignu kod nas vise mi nece trebati :) Inace, nase kupatilo je jako malo, i ima tus kabinu, pa Hanu jos uvek kupamo u bebi-kadici, na podu dnevne sobe (dok nije pocela da ustaje, stavljali smo dve stolice, pa na njih kadicu, ali sad je sigurnije ovako). Kako se vi snalazite?

u ovakvoj kadici smo mi kupali Bubi kada je bila mala. Ta kadica se koristi od rodjenja pa dok dete moze da stane u nju. Inace bebu mozes da ostavis u njoj bez pridrzavanja jer moze da \"pluta\" (mi smo ovo pokusali kada je Bubi bila malo veca). Preporucuju je jer se beba oseca u njoj kao da je kod mame u stomaku...

#38 david073

david073

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 99 Postovi:

Objavljeno 10 June 2009 - 07:16 PM

nasa nije kao komodica mi imamo kadicu a kad se preklopi onda je za presvlacenje dole na dva sprata plasticne police za kozmetiku ali nije bas nesto prakticna kad je dete malo vece vec sa 8-9 meseci morali smo je spakovat i uskociti u veliku kadu

#39 makicaaa

makicaaa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1139 Postovi:

Objavljeno 10 June 2009 - 07:49 PM

Mi se jos uvek kupamo u kadici,nije nam mala i mislim da nam je jos rano da prelazimo u veliku kadu....
Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika