Idi na sadržaj

Fotografija

Zezalice za opustanje

• Please log in to reply
205 replies to this topic

#1 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 09:56 AM

Evo da otvorim temu gde cemo da kacimo sve zezalice koje mogu da nas nasmeju i opuste. Ima ih jos na nekim mestima ali eto predlog da mozda sve budu na jednom mestu. Evo posto sam otvorila temu i da prikacim nesto:Pismo korisnice softverskoj ku?iPo�tovana gospodo pro�le godine izvr�ila sam upgrade sa De?ka 5.0 na Mu�a 1.0. Na�alost novi program veoma lo�e radi. Nekompatibilan je sa finansiskim softverom tako da je sada veoma ograni?en pristup aplikacijama Garderoba, a Nakit i Cvece ne mogu da se pokrenu, a koje su savr�eno funkcionisale sa De?kom 5.0.Uz to instalacijom Mu�a 1.0 do�lo je do automatske deinstalacije mnogih zabavnih aplikacija kao �to su bile Krstarenje, Ve?era sa plesom, Ve?e u operi , Ve?e u pozori�tu i sl., ali su mesto njih instalirani novi (koji nisu iz iste kategorije) tipa : Poker, Subota ispred TV-a i Nered svuda 2000.Startovanjem Razgovori 8.0 pojavljuje se prozor koji upozorava na gre�ku i obeve�tava o onemogu?enom pristupu nekim datotekama. Poku�aj njegovog ponovnog pokretanja ru�i sistem.Ni pod kojim uslovima program ne izvr�ava funkcije: Spremanje u ku?i i Pomo? u kuhinji.Poku�ala sam da problem re�im patch-om Zvocanje, ali ovaj vi�enamenski uslu�ni program koji je ranije sjajno pomagao sada daje vi�e nego ograni?ene rezultate.Molim Vas da mi pomognete.Unesre?ena korisnica. Odgovor tehni?ke slu�beOvo je veoma tipi?an problem na koji se korisnice �ale i on nastaje usled zablude. Mnoge na�e korisnice vr�e upgrade sa De?ka 5.0 na Mu�a 1.0 �to je zapravo kardinalna gre�ka jer je De?ko 5.0 paket za zabavu, dok je Mu� 1.0 operativni sistem i to projektovan tako da izvr�ava �to manji broj aplikacija. Pri tom mnogi progranski fajlovi mogu se instalirati samo jednom godi�nje, a i to je uslovljeno sa mnogo faktora, po�to Mu� 1.0 ima veoma ograni?enu memoriju. Zato predla�emo da razmislite o kupovini novog softvera za pobolj�anje performansi.Kao najefikasniji pokazao se Kuhinja njegove mame 18.8, Strpljenje 10.0, a ne treba zaboraviti ni Sexi rublje 1.1. Kada se koriste zajedno ovi programi ?e u?initi da Mu� 1.0 razvije osobine kao �to su Opravke i pomo? u kuci 1.0, Najbolji prijatelj 7.6, Ve?ernji izlasci 1.2, Romantika 1.0, pa ?ak i Teretana1.1..Savetujem da ni po koju cenu ne instalirate programe Ta�ta 1.0 jer aplikacija daje smrtonosnu funkciju za Mu�a 1.0 uvla?e?i ga u u petlju u kojoj ?e izvr�avati samo Pecanje 9.4, Lov 5.2 sve dok kona?no ne upadne u program Pivo 6.0, koji izaziva generisanje fajlova Pivski stomak 9.1 i Hrkanje XP koje je prakti?no nemogu?e izbrisati.
Objavljena slikaObjavljena slika

#2 n9akovic

n9akovic

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 13606 Postovi:
  • LocationZeneva, Svajcarska / Genève, Suisse

Objavljeno 11 September 2007 - 11:10 AM

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Znala sam ovo, ali nije na odmet potsetiti se dobrih i smesnih stvari....

#3 tanja77

tanja77

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 89 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 08:22 PM

Obrisano od strane moderatora, zbog pisanja isklucivo smajlcima. Moli procitajte pravilnik
Objavljena slika

#4 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 08:57 PM

Koja je najbolja bolest?Skleroza! Ne boli, a svaki dan cujes nesto novo. Zasto Marsovci ne prave zurke?Pa nemaju atmosferu!Da li znate koji je osmi padez?PREZERVATIV. (Dobija se na pitanje: koga s cim) Zasto kostur ne skace u vodu?Nema muda! Zasto se plavusi ispunjavaju sve zelje?Zato sto ima zlatnu \"ribicu\".Zasto su stjuardese, po pravilu, lepe? Zato sto se avion mora dici. Sta je Dekadent?Pasta za zube za one koji imaju deset zubi.A sto je Zirodent?Pasta za zube za one koji nemaju zube. Da li se i tinejdzerkama menja glas u doba sazrijevanja?Menja se - od NE do DA.:...\"Prosli utorak zateknem tastu pred vratima, pita me moze li ostati pardana. Rekao sam da moze\".\"I?\"\"Eno je jos uvijek pred vratima...\" Zasto se Crnogorci radjaju carskim rezom?- Zato sto sa foteljom ne mogu izaci prirodnim putem. Zali se prijatelj prijatelju:\"Cini mi se da sam sklerotican...\" \"Zasto?\"\"Cim se udaljim 100 metara od kuce, zaboravim da sam ozenjen!\" Setaju dva informaticara ulicom i pored njih prodje zgodna zena. \"Vidi kakve properties ima ova\" - kaze prvi.Drugi ce na to:\"Zaboravi, ona je read only.\"
Objavljena slika

#5 emica07

emica07

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 175 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 10:39 PM

Evo malo vitamina

Prikačeni fajl/fajlovi

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#6 tamarajz

tamarajz

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 437 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 10:46 PM

Obrisano od strane moderatora, zbog pisanja isklucivo smajlcima. Moli procitajte pravilnik

#7 emica07

emica07

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 175 Postovi:

Objavljeno 11 September 2007 - 10:54 PM

Usavrsavanje tehnike i tehnologije

Prikačeni fajl/fajlovi

#8 emica07

emica07

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 175 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 12:17 AM

Ima tu joss

#9 MajaK*

MajaK*

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1830 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 09:29 AM

#10 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 10:29 AM

Nesto se ovih dana prica o ovome dole pa rekoh da se ubacim :saint1. U?TIV - prdne i kae \"Pardon!\"2. CINIK - prdne i gleda te u o?i3. KAVALJER - pusti damu da prva prdne4. GURMAN - prdne iz sopstvenog zadovoljstva5. OSE?AJAN - prdne i kae \"Oh!\"6. IDEALISTA - prdne iz uverenja7. VESELJAK - prdne i kae \"Ko prdi zlo ne misli\"8. SENTIMENTALAN - prdne i misli kako bi bilo lepo da nije prdnuo9. EPRTLJA - prducka po ceo dan10. NAIV?INA - prdne i misli da ?ini veliko delo11. LEPO VASPITAN - pre nego to prdne, moli za dozvolu12. GOROPADNIK - prdne da se prozori tresu13. REALISTA - smatra prdenje za normalnu pojavu14. NESTRPLJIV - jedva ?eka da prdne15. EGOISTA - prdi samo za sebe16. PESIMISTA - jos nije ni prdnuo, a ve? misli da se usrao17. DVOLI?AN - prdne i pita ko je prdnuo18. DISKRETAN - prdne i kae \"Neka ostane me?u nama\"19. KOLEGIJALAN - daje priliku da i drugi prdnu20. NEOPREZAN - prdne i usere se u ga?e21. SNOB - prdi samo u dobrom drutvu22. GLUMICA - prdne i ?eka aplauz23. SPORTISTA - ako neko prdne jednom, on ?e dva puta, da obori rekord

#11 ivanamimi

ivanamimi

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 834 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 10:58 AM

Originalno postavio/la saxNesto se ovih dana prica o ovome dole pa rekoh da se ubacim :saint1. U?TIV - prdne i kae \"Pardon!\"2. CINIK - prdne i gleda te u o?i3. KAVALJER - pusti damu da prva prdne4. GURMAN - prdne iz sopstvenog zadovoljstva5. OSE?AJAN - prdne i kae \"Oh!\"6. IDEALISTA - prdne iz uverenja7. VESELJAK - prdne i kae \"Ko prdi zlo ne misli\"8. SENTIMENTALAN - prdne i misli kako bi bilo lepo da nije prdnuo9. EPRTLJA - prducka po ceo dan10. NAIV?INA - prdne i misli da ?ini veliko delo11. LEPO VASPITAN - pre nego to prdne, moli za dozvolu12. GOROPADNIK - prdne da se prozori tresu13. REALISTA - smatra prdenje za normalnu pojavu14. NESTRPLJIV - jedva ?eka da prdne15. EGOISTA - prdi samo za sebe16. PESIMISTA - jos nije ni prdnuo, a ve? misli da se usrao17. DVOLI?AN - prdne i pita ko je prdnuo18. DISKRETAN - prdne i kae \"Neka ostane me?u nama\"19. KOLEGIJALAN - daje priliku da i drugi prdnu20. NEOPREZAN - prdne i usere se u ga?e21. SNOB - prdi samo u dobrom drutvu22. GLUMICA - prdne i ?eka aplauz23. SPORTISTA - ako neko prdne jednom, on ?e dva puta, da obori rekord

:D:tuzan:tuzan od smeha ;):singing:singing:singing:singing

#12 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 12:03 PM

Originalno postavio/la ivanamimi

Originalno postavio/la saxNesto se ovih dana prica o ovome dole pa rekoh da se ubacim :saint1. U?TIV - prdne i kae \"Pardon!\"2. CINIK - prdne i gleda te u o?i3. KAVALJER - pusti damu da prva prdne4. GURMAN - prdne iz sopstvenog zadovoljstva5. OSE?AJAN - prdne i kae \"Oh!\"6. IDEALISTA - prdne iz uverenja7. VESELJAK - prdne i kae \"Ko prdi zlo ne misli\"8. SENTIMENTALAN - prdne i misli kako bi bilo lepo da nije prdnuo9. EPRTLJA - prducka po ceo dan10. NAIV?INA - prdne i misli da ?ini veliko delo11. LEPO VASPITAN - pre nego to prdne, moli za dozvolu12. GOROPADNIK - prdne da se prozori tresu13. REALISTA - smatra prdenje za normalnu pojavu14. NESTRPLJIV - jedva ?eka da prdne15. EGOISTA - prdi samo za sebe16. PESIMISTA - jos nije ni prdnuo, a ve? misli da se usrao17. DVOLI?AN - prdne i pita ko je prdnuo18. DISKRETAN - prdne i kae \"Neka ostane me?u nama\"19. KOLEGIJALAN - daje priliku da i drugi prdnu20. NEOPREZAN - prdne i usere se u ga?e21. SNOB - prdi samo u dobrom drutvu22. GLUMICA - prdne i ?eka aplauz23. SPORTISTA - ako neko prdne jednom, on ?e dva puta, da obori rekord

:voimte:tuzan:tuzan od smeha :voimte:singing:singing:singing:singing

i ja crkla od smeha

#13 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 12:12 PM

Evo nesto u prilog ovom prdenjuObjavljena slikai jos nestohttp://i115.photobucket.com/albums/n307/dunja_01/71283c3c.jpghttp://i115.photobucket.com/albums/n307/dunja_01/5151ec92.jpghttp://i115.photobucket.com/albums/n307/dunja_01/acd7d64a.jpg

#14 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 04:12 PM

Ubojica osudjen na dozivotnu robiju, nakon 20 godina zatvora,> pobegne. Dok je bio u begu, provali u kucu, i sveze mladi par> sto je tada bas gledao vesti na televiziji kako je nedavno pobegao...> Ubojica sveze tipa za sto na jednom kraju sobe, i zenu za> radijator na drugom kraju sobe. Muskarac vidi kako provalnik prilazi> njegovoj zeni i ljubi je u vrat.> Zatim je naglo ustao, i otisao u kupaonicu.> Koliko je mogao, suprug se primaknuo zeni i rekao joj: \"Draga,> ovaj tip nije godinama video zene. Video sam kako te ljubio po> vratu i otrcao u kupaonicu. Samo saradjuj, i radi sto ti on kaze.> Ako hoce spavati s tobom, prihvati to, i pravi se kao da ti> odgovara. Sta god da radi, nemoj mu protureciti, ili ga naljutiti.> Nasi zivoti zavise o tome! Budi jaka! Volim te!\"> Nakon sto je ispljunula krpu iz usta, polugola mu zena> odvrati: \"Dragi! Tako mi je lakse sto mislis tako! Imas pravo;> nije video zenu godinama... ali on mi nije ljubio vrat... sapnuo mi> je u uvo kako misli da si jako sladak i pitao da li imamo Vazelina> u kupaonici.> Budi jak! I ja tebe volim!\"
Objavljena slika

#15 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 12 September 2007 - 09:45 PM

iskidah se ?itaju?i karaktere,sama ...onda zvala mm na mob. da mu pro?itam koji....odlepih...ne mogu kucati koliko mi smeno....

#16 Guest_zzivanovic_*

Guest_zzivanovic_*
  • Guests

Objavljeno 12 September 2007 - 09:54 PM

e sax,svaka ?ast za temu!!

#17 milicama

milicama

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 Postovi:

Objavljeno 13 September 2007 - 12:25 AM

Ulazi plavua u trgovinu tekstila i trai fini roze materijal za zavese. Prodavac joj pokazuje razli?ite mustre i mlada dama se odlu?uje za jednu nenu roze boju sa cveti?ima. Prodavac: Koliko da odreem? Plavua: 15 cm Prodavac: 15 cm? Pa gde imate tako mali prozor? Plavua: Zavesa je za moj ekran na kompjuteru. Prodavac: Ali za kompjuter vam NE treba zavesa! Plavua: Haloooooooo! Ja imam windows!
Objavljena slika

#18 family

family

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 106 Postovi:

Objavljeno 13 September 2007 - 10:40 AM

hahaha ....,bas je dodar vic. Posle toliko posla i ja da se opustim u smehu..Svaka cas
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Andrej 27.04.2007god

#19 miciBG

miciBG

Senior Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 678 Postovi:

Objavljeno 13 September 2007 - 12:01 PM

#20 sax

sax

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7723 Postovi:

Objavljeno 13 September 2007 - 02:29 PM

e a imam jos jedan teks sa recima i tonom o prdezima:) kazite mi kako da ga objavim, ili kome da ga posaljem!!!!!

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika