Idi na sadržaj

Fotografija

Celulit

• Please log in to reply
91 replies to this topic

#1 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:12 PM

Kako skinuti celulit. Tokom 9 meseci trudnoce sam se mazala ali se ipak stvorio celulit.

#2 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:16 PM

Čuj nju-stvorio u trudnoći?!:alsamglupOnda te ne primamo u društvo!Ovde su samo celuliti sa dugogodišnjom tradicijom!:):p:PŠalim se naravno,čim saznam i provalim fazon,javljam ti!:smilegrin:shocked2

#3 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:19 PM

XA,XA-izvinjavam se u trudnoci se povecao celulit, bio je prisutan i pre, ali ga je bilo manje :shocked2:D:D:D

#4 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:21 PM

emina jedno pitanje a nije vezano za CELULIT kako da postvaim sliku jer vidim da vas puno ima slike svoje dece

#5 cura fina

cura fina

Nikad ne ide kući

• Moderators
  • 7096 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:26 PM

Sve je to normalno....još se sad setih da ti je to treća trudnoća-pa ženo dobro da mrdaš!:shocked2Šalu na stranu,naravno da se povećanjem telesne težine u trudnoći (uglavnom )povećava i celulit-nemoj da se sad jave neke mršavice koje su posle porođaja imale manje kg nego pre trudnoće!Bar je kod mene tako,a isti se smanjivao(delom)i kada sam mršavila....ne znam kako kod drugih,ali kod mene je tako,plus fizička aktivnost,kremice,masaže,puno,puno vode,ali nema tu leka nažalost...to nam je što nam je....može da se koriguje u manjoj ili većoj meri,ali je tu....solarijum ili prirodno sunčanje mogu malo da ga zakamufliraju....

#6 iva-sa

iva-sa

Posting Freak

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1033 Postovi:

Objavljeno 21 January 2008 - 11:34 PM

hvala emina.Odoh na spavanje

#7 Tasia

Tasia

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 228 Postovi:

Objavljeno 26 July 2008 - 07:12 AM

Mislim da ga se nikad necu resiti :singing
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#8 3xMAMA

3xMAMA

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 10519 Postovi:

Objavljeno 26 July 2008 - 11:36 AM

Originalno postavio/la TasiaMislim da ga se nikad necu resiti :D

I ja to mislim, ali se mnogo ni ne brinem, kad sam obucena ne vidi se. :P Imala sam ga i prije prve trudnoce, nije se nesto mnogo ni pogorsalo stanje - stalno je isto.
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#9 maza08

maza08

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 53 Postovi:

Objavljeno 21 March 2009 - 10:26 PM

ja jedno vrijeme dok sam studirala sam ga se skoro bila riješila počela sa nekim vježbicama doma svaki dan dva puta sam se mazala afroditinom nekom kremicom zaboravila sam koja je bila cerkopija čini mi se.. i dosta vode pila sam i po 3 litra tako da planiram tu tehniku opet počet al dok god ima dosta i kila ima i celića pa kad počnu kile ic dolje valjda se i on bude smanjivao...
Objavljena slika

#10 SAM

SAM

Nikad ne ide kući

• Administrators
  • 7883 Postovi:

Objavljeno 22 March 2009 - 08:32 AM

Ja samo da vam se prikljucim. Ove zime mi se pojavio celulit (do sada ga nisam imala). :P
Objavljena slika

Objavljena slika

#11 vilenjak

vilenjak

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3080 Postovi:

Objavljeno 22 March 2009 - 10:23 AM

Ja ga imam oduvek a vodu nemogu da pijem jednostavno nikako mi neprja ta voda.Probam malo sa cajevima pijem koji dan i odustane.Nije toliko problem ni piti tecnost nego ja se onda bukvalno nevadim iz vc.Na poslu mi vc dva sprata nize sto nije lose za vezbu,al nece niko da me placa da celo radno vreme provedem na solji:PA kuci opet kad dodjem nesto i zaboravim od sve frke da naspem vodu da popijem.Celulit se tako samo talozi al sta da se radi.
Objavljena slikaObjavljena slika

#12 vekiks

vekiks

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11378 Postovi:

Objavljeno 22 March 2009 - 11:25 AM

Imama cilulit jos od srednje skole. Isla sam na masaze, mazala puno toga, vodu preko 10 god. pije min. 2l dnevno (navika), rodila dvoje dece...ali se u sustini ne zalim na izgled :tuzan
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#13 Milicaa

Milicaa

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 462 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:31 PM

Evo i ovde da se upisem. Ni mene nije zaobisao, ali za njega ima leka.:D
Tickerplayground.com

#14 winterbaby

winterbaby

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8843 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:32 PM

Kako, Milice ima? To se najteže od svih problema vezanih za izgled leči, koliko se ja sećam. Na šta misliš?

#15 Milicaa

Milicaa

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 462 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:39 PM

Masaze, preparati, razne anti-celulit terapije. Ja do sada nisam imala celulit, predpostavljam da ga je tesko ukloniti, ali nije nemoguce. Ja ga jos uvek gajim.
Tickerplayground.com

#16 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:49 PM

Nemojte da me kamenujete.Meni je sa kilogramima otisao i celulit.Nisam ga imala pre trudnoce... ali posle porodjaja je delovao neizlecivo... cak sam ga i prihvatila kao deo sebe... i bas malopre se nesto zagledam... i konstatujem da je otisao... :D
St0kp2.png

zPL8p2.png

#17 bebara

bebara

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10231 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:52 PM

Što ćemo te kamenovati???Bravo za tebe ,neka se neko ne tuži na celulit...
Objavljena slika Objavljena slika

#18 Milicaa

Milicaa

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 462 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:54 PM

Ponestalo mi kamenja.:D Super! Mozda ce tako i meni nestati.:P
Tickerplayground.com

#19 bojica

bojica

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 171 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 08:56 PM

Evo i ja da se upisem.oduvijek ga imam zimi ali ga se uvijek rijesim mjesec-dva prije ljeta.Malo dijeta ,malo vjezbi i puuunoo masiranja jer mislim da je kljucna stvar da se pokrene cirkulacija .A sto se krema tice nikad ih nisam koristila ,nego beby ulje i masazer i u napad!!!Uvijek se isplatilo,samo treba biti uporan i redovno masirati.Mislim da se celulit vise primjecuje na svijetlu nego na osuncanu kozu pa nije lose par puta otici u solarijum .

#20 kata

kata

Nikad ne ide kući

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6327 Postovi:

Objavljeno 09 May 2009 - 09:04 PM

Mislim da kod mene kljucnu ulogu igra 4. sprat bez lifta, nekoliko puta dnevno. Plus, svakodnevna setnja. I dodatno: 10 kila opterecenja u rukama po ceo dan/ podigni/ spusti/klekni/skoci/uhvati... ako ovako nastavim, mozda se pijavim za \"Ninje\" :D
St0kp2.png

zPL8p2.png

0 korisnik/a čita ovu temu

0 članova, 0 posetilaca, 0 anonimnih korisnika